Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
1. internetová vojna
VTEC
zive.cz/bleskovky/anonymous-zautocili...gn=RSSfeed
Zrušený účet
...weby Facebooku, Twitteru a YouTube mají být ušetřeny, neboť je to hlavní komunikační kanál Anonymous.

No to snad ne....
kapr
Citace
TheEvolution napsal:
...weby Facebooku, Twitteru a YouTube mají být ušetřeny, neboť je to hlavní komunikační kanál Anonymous.

No to snad ne....

To jsem si oddych,to bylo jediný co jsem nechtěl aby hackli :D ..jo ještě steam,ale tomu si myslím že to nehrozí :D
Zrušený účet
A já se na to zase těšil :D:D

Ale trochu mi vadí, že plánují jak ho shodí a pak nic... *Angry*
Kapo
Nová slovenská strana v parlamente má "zhodený web" :D 99percent.sk
Píše to známu vec :D
Citace




Aplikácia prekročila pridelený limit systémových zdrojov servera. Kontaktujte prosím správcu servera.

Aplikace provozovaná na tomto serveru překročila přidělený limit systémových zdrojů serveru. Kontaktujte prosím správce serveru

The application has reached reserved amount of server's system resources. Please contact server administrator.
Zrušený účet
No i když ten útok na Facebook...http://novinky.cz/internet-a-pc/bezpe...ebook.html
Už je to i na novinkách na seznamu... I když tam je to samé co všude...
Tress
tvl dete do ****e uz s tim fejsem ... nechapete ze fejs, twiter a podobne blbosti slouzi pro komunikaci s verejnosti ...

na ofic twiter uctu se anonimous distancovali od utoku tohoto typu


a reknete mi jak chcete zhodit facebook ktery bezi na xxxxxx servrech ? ... metodou kterou vybizi fake video - ddos utok - to nepujde ani nahodou ...
Upravil/a Tress dne 24.01.2012 22:25
dusan_sk
hej necháápete to ? :D a čo ste ... ? :D Aj ked by som bol rád za pád FB ale takto cesta nevedie :D
Geroid
lol dneska ve spravach ze se vrhnou na ulozto.. ale protipiratska.. jak zavrou ulozto tak ja vyhazuju kompa :D to je muj zdroj k provozu hram :D cracky,cestiny,instalacky cvsechno :D
Bravura
Citace
dusan_sk napsal:
hej necháápete to ? :D a čo ste ... ? :D Aj ked by som bol rád za pád FB ale takto cesta nevedie :D
¨

Vede....sežeň asi 70 000 lidí co se zároveň připojí pomocí Hoic a máš vystaráno o asi 15 000 serverů.Shromáždi celé USA s HOICem a máš to :D FB můžeš vyřadit zprovoru nadobro... :D
SAmozřejmě že to nejde FB má kolem 60 000 serverů ba i více a navíc je to web kde Anon komunikují včetně tak YT a Twitter a Tumblr
dusan_sk
Neboj viem ako to beži :D
GiNny
Je mi jedno co hacknou. Hlavně že ne Facebook a Youtube :D
Zrušený účet
http://bonusweb.idnes.cz/zakon-o-cenz...ovinky_anb

SOPA i PIPA ztrácí podporu... Proti už jsou i některé herní studia...
Tress
Citace
GiNny napsal:
Je mi jedno co hacknou. Hlavně že ne Facebook a Youtube :D



uz me s tim fb a yu docela serete lidi ... proc kdyz oba weby slouzi ke komunikaci s verejnosti ? :D ... (i kdyz hlavni je twit)
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24