Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[ Studio Kiwi ]
Loly
Práve si klikol na vizitku Studia Kiwi takže ťa tu vítam a prajem príjemné čítanie.

Vyber si formu vizitky.

Základné informácie


Vitaj, tu máš stručne napísané informácie o firme a jobe, prajem príjemné čítanie.

Čo a o čom je vlastne novinár?


Novinár je job ktorý má za úlohu vydávať noviny, zavádzať ankety a hlavne pozorovať slávnych ľudí a známe miesta. Job je v celku zábavný a zaujímavý keďže je naozaj veľa možností ako si privyrobiť.
Za noviny môžte dostať 0$ - 5.000 za jedno kúpenie podľa toho akú taxu si zvolíte a akú hodnosť vlastníte. Za anketu bohužiaľ nedostanete nič a za misiu máme približne 30.000 - 50.000 podľa toho aký je momentálne koeficient, aký máte vernostný bonus, či máte RP body a akú máte hodnosť v /hodnosti.


Kde sa nachádza firma? Jazdia sa convoye? Aký máte voz. park?

Firma sa nachádza v Las Venturas (tak ako 80% firiem na serveri) na západ od warpu.
K firme sa dostaneš pomocou príkazu /cloc 10.
Firma je krásne rozbehnutá a convoye sa jazdia každý deň. Vlastníme 10 vozidiel - 1 Newsvan a 9 Infernusov.


Kedy dostanem novú hodnosť?

Vedenie pozostáva z troch maximálne štyroch ľudí.

Hlavné kiwi - Loly - Majiteľ firmy, stará sa o chod firmy.
Kiwi zástupca - TR4F - Verný člen a veľký pomocník majiteľa.
Kiwi master - Hľadá sa - Stará sa o správny chod convoyov.

A tu je odpoveď na otázku:

Mega kiwi - Člen ktorý zarobil firme viac ako 150 tisíc. 98%.
Veľké kiwi - Člen ktorý zarobil firme viac ako 100 tisíc. 97%.
Stredné kiwi - Člen ktorý zarobil firme viac ako 50 tisíc. 96%.
Malé kiwi - Defaultná hodnosť firmy. 95%.


Je firma na predaj? Koľko za firmu?

Nie, firma momentálne nie je a dlho ešte nebude na predaj.

Ďakujem ti za prečítanie vizitky, dúfam že sa ti páčila a nebola až tak nudná.
Vizitku budem postupne aktualizovať.


Plusové informácie
Vitaj, tu máš rozpísané informácie o firme a jobe, prajem príjemné čítanie.

Firma bola založená 1.12.2018 kedy som ju kúpil od hráča [C]zech za 135.000.000 s plným vozovým parkom a aktívnymi členmi. Kolektív mi tam ostal a som za to veľmi rád pretože bez nich by ma to tam asi nebavilo. Firma sa nachádza v Las Venturas na západ od warpu LV pri zamestnaní novinár (/cloc 10). Vozový park obsahuje 9 Infernusov a 1 Newsvan. Misie s Infernusom môžte jazdiť od 120 bodov ktoré u nás nazbierate raz dva. Vo firme sa jazdia convoye každý deň hlavne okolo 17:00 kedy prebiehajú mega convoye. Vo vedení mám schopných ľudí ktorý mi veľmi pomáhajú ako v nábore nováčikov tak aj v riešení hádok, zbytočných nadávok a znepríjemňovaní hry. Do vedenia patria hráči ako je TR4F a Anusik. Možno by ste chceli vedieť ako vznikol názov Studio Kiwi. Už veľa ľudí sa ma to pýtalo tak vám to tu rozpíšem:

Hneď ako som firmu kúpil som ju chcel nazvať nejako originálne a zároveň možno nejak nie úplne vážne. Prvá vec čo som zmenil bola farba chatu ktorá vtedy bola myslím tmavo modrá a čítala sa fakt zle. Online bolo asi 5 ľudí a nejako skúšaním a bádaním sme sa dopracovali k zelenej, farbe ktorú máme aj teraz, a z toho som si nejakým spôsobom odvodil Kiwi, neviem prečo, neviem ako, proste ma to napadlo. Keď som názov Studio Kiwi napísal do firemného chatu tak sa všetci začali smiať ale názov sa im páčil a tak som ho po menšom updrade na Studio Kiwi (Studio - biele, Kiwi - zelené) dal ako názov firmy.

Neskôr som začal vymýšľať nápisy na autá a hodnosti ktoré už šli celkom ľahko. Na aute máme napísané: "Studio Kiwi" a v druhom riadku "#10" (ID našej firmy).
Hodnosti som si odvodil od ovocia, takže som sa s tým nijak nebabral a dal tam tieto možno vtipné hodnosti:
Mega kiwi
Veľké kiwi
Stredné kiwi
Malé kiwi

Misie sa u nás jazdia pekne po dialnici bez nejakých zbytočných uličiek alebo ostrých zákrut.
Misia = /mise -> Paparazii -> 39) Prickle Pine.
Misia nie je dlhá a nijako náročná, v momente keď dorazíme na miesto (červený checkpoint) tak nastúpime na miesto spolujazdcu a sledujeme okolie, čakáme pár desiatok sekúnd a keď sa nám na mape objaví CP tak nastúpime na miesto vodiča a ideme k jobu novinár - miesto nachádzajúceho sa CP. Pred CP počkáme na ostatných členov firmy, dáme /CJ ID (ID hráča ktorý convoy organizuje, väčšinou vedenie firmy) a vojdeme do CP.

Taktiež môžme vytvoriť noviny pomocou príkazu /tisk a písať tam zaujímavé informácie o SP alebo z celého sveta.
Ďalej môžme zakladať ankety pomocou príkazu /anketa kde napíšeme otázku na ktorú môžu hráči odpovedať pomocou príkazov /ano alebo /ne.


To je k firemnej vizitke asi všetko, ak mi tu niečo chýba tak ma upozornite v komentároch, ďakujem.

Upravil/a Loly dne 15.12.2018 19:13
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
destiny-
Vizitka pekna , sef je najvacsi boss dufam ze ma primete do kiwi rodiny :D gl s firmou
vajcak
Čau vizitka je pekna stručná dosť som sa o firme dozvedel nech sa firme darí SRS
SrdcomVychodnar
Super vizitka × Super firma × dobrý kolektív × dobré výdelky × není čo dodať × TOPka :D
MarkoPollo
Podľa voz parku si myslím že to je novinár ..
Ak prídas niečo málo info o jobe, nezaškodí to.
Prípadne sa môžeš inšpirovať mojou fir. Vizitkou v koši ..

Priklad: Popísať s každého po trošku.. je niekedy najlepšie ..
HaaBee
Mne sa vizitka páči, je v podstate jednoduchý (no pekný) dizajn, akurát by som dopísal, že sa jedná o novinársku firmu (tipujem podľa voz. parku) - ako aj vyššie napísal kolega.

Prajem veľa šťastia, snáď si firmu dlho vydržíš a bude ťa to baviť! Jojo
Loly
Dík chalani, teraz cez víkend ju budem trošku meniť tak niečo doplním.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
UniCorN
Ahoj vizitka super, dobře sladena jen nadpisy by mohli bejt na těch si potrpím ???? a s tou konkurenci 2x nervi odkoupil jsem firmu Lv news a momentálně si troufám říct že jsme aktivnější ale samozřejmě mezi firmami nechci dělat rozbroje, spíše bych chtěl spolupracovat
Cappuccino
Ahoj Loly,

budu k tobě naprosto upřímný. Vizitka se mi nelíbí. Po informační stránce je na tom skvěle, ale čekal jsem, že nějak rozvineš potenciál toho Kiwi nápadu a uděláš do toho třeba nějaké tematické nadpisy. Chápu, že není potřeba mít všude graficky udělané nadpisy s transparentním pozadím, ale tady by to dle mého opravdu být mělo!

Jinak firma je na super úrovni. Nějaký čas jsem v ní pobyl a možná i nějaký čas ještě pobudu. Jak jsem ti psal do PM, ten Kiwi nápad + hodnosti jsou úplně boží!

Každopádně přeju ať se s firmou daří a ať dlouho vydrží!

img.tpx.cz/uploads/cappupodpis (1).png
Barty
Vizitka je taková stručnější ale mě to nějak osobně nevadí. Ve firmě působím nějakou tu dobu a nestěžuju si. Vedení je takové jaké má být, kolektiv dostačující a convoye se také jezdí. Firma je aktivní a doufám že ještě nějakou dobu aktivní zůstane.

Přeji hodně štěstí s firmou Loly Smile
Loly
Smexy - Ahoj, všimol som si že si kúpil LV a dúfam že medzi nami nebudú prebiehať žiadne hádky, síce sa už jedna hádka udiala ale nebol si na SP :D. No to nevadí, ak sa budú obe strany správať normálne tak to bude v pohode.

Cappuccino - Grafiku budem robiť až si na ňu nájdem čas, takže ju tu určite uvidíš. Ďakujem za názor, cením si ho, tiež veľa šťastia.

Barty - Ďakujem za komentík, si jeden z mojich verných členov a som za to veľmi rád. Firmu netvorí len vedenie ale hlavne kolektív, ten kolektív ktorý tvoríš ty ešte s pár ľuďmi... a za to ti ďakujem.

EDITNUTÁ VIZITKA!
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
LSK
neaktualne Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
14 Hlasů
15%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17