Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SP Rádio - Písničky na přání a info
morlox
img.tpx.cz/uploads/radiosp11offi.png
Toto je nový, aktualizovaný topic ohledně rádia, můžete si zde psát o písničky na přání, ale také tu budou viset informace ohledně rádia.

Chceš mít svojí písničku v playlistu rádia? Pošli sem YouTube odkaz na tvojí písničku, video musí být LYRICS, žádné intro nebo outro či officiální videa, kde se kecá. Dále prosím neposílejte VULGÁRNÍ písničky! Všechny písničky přidáváme! Smile Díky, že s námi tvoříte toto rádio.


img.tpx.cz/uploads/spradioprogram.png


Od 1.12.2019

img.tpx.cz/uploads/spradioevents.png

Každou sobotu od 20:00, můžete čekat event "Uhodni film dle soundtracku", do éteru pustím soundtrack z nějakého filmu a první kdo do /pm zprávy pošle Název filmu vyhrává 10 mega, celkem budou 3 soundtracky, ale záleží na účasti.
Speciální Vánoční vysílání plné eventů v hodnotě 100 mega připravujeme.

Upravil/a morlox dne 23.11.2019 18:26
THXPsycho_Sk
Tak toto sa mi veľmi páči.Morlox a spol. dobrá práca!
morlox
Citace
THXPsycho_Sk napsal:

Tak toto sa mi veľmi páči.Morlox a spol. dobrá práca!


Díky, sem rád, že sem to dal brzo dohromady, teď to bude lepší než před rokem :D Doufejme Smile
Pandy
Ten předchozí topik chceš zamknout a nahradit ho tímto? Ať tu nejsou 2 stejné věci v oblíbených.
morlox
Citace
Wery napsal:

Ten předchozí topik chceš zamknout a nahradit ho tímto? Ať tu nejsou 2 stejné věci v oblíbených.

Ano jak sem ti psal do SZ Smile Tenhle nahradit a tamten zamknout nebo odstranit Smile
Pandy
Ano až teď jsem si v tom spamu SZ všimla tvojí SZ. Tak hotovo Smile
RockeR
Jsem rád, že se do toho někdo pustil, ale rádio bude hrát pouze od 22-5 ? Docela aktivní čas nemyslíš ?
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
morlox
Citace
OldRocker napsal:

Jsem rád, že se do toho někdo pustil, ale rádio bude hrát pouze od 22-5 ? Docela aktivní čas nemyslíš ?

Nene, rádio hraje 24/7, jen v programu jsou zmíněny časy, kdy se mění hudební žánr, respektive kdy bude hrát jenom vybraný žánr od té hodiny do dané hodiny Smile Jinak díky.
RockeR
Jo takhle, díky za vysvětlení, bylo to takový matoucí :D Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
morlox
img.tpx.cz/uploads/wewantyouspg.png


Od 1.12.2019 rozjíždíme rádio na plno, ukázalo se, že vše jede jak má. Tudíž touto cestou hledáme moderátory do rádia na několik pozic, pokud máte zájem, prosím napište mi do SZ. Zkušenosti v SAM Broadcasteru jsou vítány.


1. DJ
Hledáme do týmu DJe. Každý si zvolí určité rozmezí, kdy bude vysílat a pouštět své mixy, k této pozici nepotřebujete mikrofon, pokud ovšem chcete promluvit, není problém.

2. Moderátor
Hledáme do týmu Moderátory, kdy budou vysílat v určeném čase, podmínkou je kvalitní mikrofon. Bude vysílat svůj playlist, do toho občas promluvit ať už o serveru či o něčem jiném ve světě.
Logic
https://youtu.be/V9gMX1KjK2I
Pandy
Co s tímhle? Funguje to ještě nebo ne? Dej mi vědět, zda se tu mám zamknout nebo ne.

Sloučeno 19.03.2020 21:18:
Zamykám bez reakce Lock!
Upravil/a Pandy dne 19.03.2020 21:18
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17