Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Známkování podpisu
Fantomas_
Zdravím,když je ta karanténa tak sem si řekl, že zkusím po dlouhé době něco vytvořit ve Photoshopu. Jak se vám to líbí?
Hodnoťte jako ve škole stupnicí 1-5. Díky!


img.tpx.cz/uploads/acab_podpis.png


Popřípadě napište do komentáře co by jste pozměnili!
Tearsko
Nie je moc čo hodnotiť na nejakom basic nadpise. Ale keď už používaš češtinu, prečo bez diakritiky?
Fantomas_
Citácia
Tears napsal:

Nie je moc čo hodnotiť na nejakom basic nadpise. Ale keď už používaš češtinu, prečo bez diakritiky?


Já nedělám složitou grafiku. Mě se líbí na grafických výtvorech jednoduchost. Diakritiku tam nemám, protože daný font ji nepodporuje, samozřejmě bych ten font pak vyměnil. Ale díky za rateing.
Tearsko
Tak jeden dĺžeň a jeden mäkčeň si dokážeš dorobiť do bitmapu za 5 sekúnd :D A prečo píšem, že vlastne nie je moc čo hodnotiť? Pretože je to len naplácanie fontu, clip artu a farby bez akejkoľvek grafickej vložky, preto som sa pozastavil nad tým, že to niekto prezentuje ako grafickú prácu a chce k tomu nejaké názory. Ale nemyslím to v zlom no :D.
Hendy
Ohodnotím Ti to aj ja, keď už robím tú grafiku a trocha to viem (nechcem byť egoistický). Vyzerá to celkom dobre, ale mohol si to urobiť tak, aby to pozadie splývalo s webom SP, tzv. transparentné pozadie. Ako je tam čierna, tak ju ide trocha vidieť a nevyzerá to veľmi pekne (podľa môjho vkusu). Samozrejme text vyzerá na pohľad celkom fajn, ale aj tak to je asi len napísaný text a k nemu žiadny efekt (zosvetliť text, prechod farbami atď atď...) a ak sa mýlim, tak sa Ti ospravedlňujem. Určite Ti grafika ide dobre, na to, že ju nerobíš dlho a držím Ti palce v robení grafiky naďalej. ;)
Fantomas_
Citácia
HenDy napsal:

Ohodnotím Ti to aj ja, keď už robím tú grafiku a trocha to viem (nechcem byť egoistický). Vyzerá to celkom dobre, ale mohol si to urobiť tak, aby to pozadie splývalo s webom SP, tzv. transparentné pozadie. Ako je tam čierna, tak ju ide trocha vidieť a nevyzerá to veľmi pekne (podľa môjho vkusu). Samozrejme text vyzerá na pohľad celkom fajn, ale aj tak to je asi len napísaný text a k nemu žiadny efekt (zosvetliť text, prechod farbami atď atď...) a ak sa mýlim, tak sa Ti ospravedlňujem. Určite Ti grafika ide dobre, na to, že ju nerobíš dlho a držím Ti palce v robení grafiky naďalej. ;)



Jasně,chápu. Hodit to do .png. A přechod barvy na písmu tam je. Takže tak Smile Ale děkuju.
KittyKat
grafik nie som ani zdaleka

ale irituje ma fakt, ze tam nie je ta diakritika :D Bud to daj anglicky alebo s diakritikou. Toto je ten najhorsi mozny kompromis :D

Mozno by to lepsie vyzeralo aj vtedy, keby to bolo rovnakej farby ako ten web SP ked vies co myslim :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20