Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[D]arfex a Skylake
WiXen_
Ahoj SuperPařba,


Veľmi rád by som vyzdvihol admina [D]arfex a admina Skylake, ktorých ohľaduplnosť a ústretovosť ma neuveriteľne prekvapila. Keď som nevedel ako prebieha jedna akcia,[D]arfex spolu so Skylake-om mi ihneď všetko vysvetlili a dokonca aj ukázali. Hrám na SP dlhší čas, už v roku 2013 som hral pod starým, už vymazaným účtom a niečo takéto sa mi ešte nestalo. Som rád, že AdminTeam napreduje a kiežby viac adminov bolo takýchto. Jedno veľké ĎAKUJEM za týchto adminov na servery. Všetko dobré vám prajem a nech sa vám len a len darí či už v práci na SP alebo v reálnom živote. *Dobrá práce*


Možno sem tento topic ani nepatrí, ale mal som potrebu to vytiahnuť viac na svetlo aby hráči vedeli, že na SP ešte stále tá komunita nejde tam kam si všetci myslia. Smile


img.tpx.cz/uploads/Darfex%20&%20Skylake.png
Upravil/a WiXen_ dne 25.03.2020 22:56
Dee_
Mám skoro stejný názor, [D]arfex mi přijde jako fajn člen z AT, vyřeší problém i zlehčí situaci, hlavně si s ním můžeš pokecat jako s normálním člověkem a ne jako s robotem co si nahání staty, příklady psát nebudu *gp* *Dobrá práce*
img.tpx.cz/uploads/ropacsm81641105293.gif
Domes
Toto sem nepatří. Na názor na AT je udělaný tento topic - http://superparba.eu/forum/viewthread..._id=104110

Lock!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14