Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
samp addon fiesta
MACHYY1
Citace
Killerek napsal:

Citace
Shallum napsal:

Také souhlasím, bez samp addonu nebudu hrát, wcs

By si už nemohl zneužívat co .
A trošku blbě prostě kvůli takové kravíně přestat ne


moje hra je absolutně nehratelná
nemužu sawnit
mužu si ze sp udělat chat simulator maximalne, děkuji tomuto top pravidlu.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Octavia
Taktéž souhlasím, bez addonu hrát nebudu.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Moravsky_kluk
Citace
Machyy_ napsal:

Citace
Killerek napsal:

Citace
Shallum napsal:

Také souhlasím, bez samp addonu nebudu hrát, wcs

By si už nemohl zneužívat co .
A trošku blbě prostě kvůli takové kravíně přestat ne


moje hra je absolutně nehratelná
nemužu sawnit
mužu si ze sp udělat chat simulator maximalne, děkuji tomuto top pravidlu.



To ti to jako bez toho nefunguje ? Já právě že nevím já neviděl rozdíl když sem hrál se sampaddonem nebo bez. Smile
GreenStreet
Citace
To ti to jako bez toho nefunguje ? Já právě že nevím já neviděl rozdíl když sem hrál se sampaddonem nebo bez. Smile
[/quote]

Tak si otvor oči :D

Je to tak 1000000000000000000000000x krajšie a plynujelšie.
asthenic
Zakazat ten vas addon a mozte ist /q, neviem koho bude trapit, ze sa zo SP vytrati par beznadejnych gangsterov :D
Moravsky_kluk
Citace
billy napsal:

Zakazat ten vas addon a mozte ist /q, neviem koho bude trapit, ze sa zo SP vytrati par beznadejnych gangsterov :D


Přesně tak. Dost gangsterů toho zneužívali a měli z tama ty výhody co jsou zakázané.
Baseball
Upřímně, nejsem gangster, nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu. SAMP Addon jsem svého času měl, když probíhalo testování RZE10 a přebíhal jsem mezi 0.3.7 a 0.3DL. Pokud člověk chce hrát na více serverech (naprosto irelevantní nápad někomu bránit), tak je to (pokud se nepletu) jediná možnost.

Takže když tu opomineme opravy chyb, tak pořád je to věc, která může zvýšit počet hráčů na serveru, což tedy alespoň dříve byl zájem číslo jedna.
Moravsky_kluk
Citace
GreenStreet napsal:

Citace
To ti to jako bez toho nefunguje ? Já právě že nevím já neviděl rozdíl když sem hrál se sampaddonem nebo bez. Smile


Tak si otvor oči :D

Je to tak 1000000000000000000000000x krajšie a plynujelšie.[/quote]§


Nepřeháníš trošku ? Jako dává to lehkou plynulost hry a je to takový víc barevný a tak ale prostě nic jinýho a dá se to přežít né že by si musel hned končit kvuli takové ******** a nevidím co by bránilo v tom aby člověk nemohl sawnit.
sKiLL
Citace
Killerek napsal:

Přesně tak. Dost gangsterů toho zneužívali a měli z tama ty výhody co jsou zakázané.


Dokázal bys vypsat třeba ty "výhody", které podle tvých slov gangsteři zneužívali? Vypadá to, že jsi zkušený v tomto oboru, tak bych rád rozšířil své znalosti.
Lukyna
třeba fps unlocker rozhodně polovina gansteru měla Smile
Upravil/a Lukyna dne 05.04.2020 18:10
Moravsky_kluk
Hele filajz. příště by to podle mě šlo napsat i bez té namyšlenosti. A přesně jak píše lukyna tak tu jde hlavně o ten FPS unlocker třeba Non Mort ten to používá do teď.
sKiLL
No, FPS unlocker jde vypnout, takže budeš mít stejně FPS jako bez něj :-) Jestli to je jediné zvýhodnění, tak pořád nevidím důvod zakazovat celý addon :-) Zajímalo by mě, podle čeho jste usoudili, že všichni měli FPSka vyšší, než normálně, konkrétně celý gang Non Mort, jak zmiňuješ :-)
Moravsky_kluk
Hele Non Mort sem dával jako příklad Smile A prostě se to dá přežít i bez toho sampaddonu. Neříkej mi že se to bez něj nedá hrát a jak chceš dokázat kdo si ten FPS unlocker tam nedá.
feisi200
Bez addonu hrát nechci, opravuje mi padání hry, stejně tak jako opravuje všechny nedokonalosti této prastaré hry a jejího zřídka aktualizovaného módu (samp).

Nemám 144Hz monitor, abych kvůli nějakému stupidnímu pravidlu hrál na 60fps.
feisi200
a opraví mi to dalších milion věcí? Přesně to co dělá addon, jen tak mimochodem, když brečíš, že addon vylepšuje handling vozidla atp. Tak bych ti chtěl říct, že ve většině případech to spíše zhoršuje ten handling, viz. cheetah se do zatáček smyká mnohem víc než bez addonu a tento defekt je u většiny aut, nechápu proč si stěžuješ na něco co reálně nezvýhodňuje ani ň, kromě komplexu mě nic nenapadá, s mírem feisi200.
Moravsky_kluk
Citace
feisi200 napsal:

a opraví mi to dalších milion věcí? Přesně to co dělá addon, jen tak mimochodem, když brečíš, že addon vylepšuje handling vozidla atp. Tak bych ti chtěl říct, že ve většině případech to spíše zhoršuje ten handling, viz. cheetah se do zatáček smyká mnohem víc než bez addonu a tento defekt je u většiny aut, nechápu proč si stěžuješ na něco co reálně nezvýhodňuje ani ň, kromě komplexu mě nic nenapadá, s mírem feisi200.


Tu jde ale hlavně o gang systém že když prostě jede týpek grko tak mu to víc smykne a tak. Tu nejde zas tak o normal ježdění.
feisi200
Vy jste asi nečetli co jsem psal, ne ? ADDON mění handling v neprospěch jeho uživatelů, si to sami vyzkoušejte, než tu spamujete nesmysly.
Arko
Citace
Killerek napsal:

Citace
Shallum napsal:

Také souhlasím, bez samp addonu nebudu hrát, wcs

By si už nemohl zneužívat co .
A trošku blbě prostě kvůli takové kravíně přestat ne


A co bych prosím tě zneužíval,ty mi tady něco budeš psát ne? Sám máš pban za "tank mode" A hned ta druhá věc, ono to není celkem kravina, jak sis mohl přečíst zlepšuje to GTA a podobně,a s tím bude souhlasit dost hráčů x)
Krowky
Ak addon mení handling tak tu fakt nie je o čom ďalej diskutovať :D To či k horšiemu alebo lepšiemu je vec vkusu a situácie ale ak mení tak to proste nemôžu povoliť, bola by to hlúposť.
Arko
Citace
Killerek napsal:

Hele Non Mort sem dával jako příklad Smile A prostě se to dá přežít i bez toho sampaddonu. Neříkej mi že se to bez něj nedá hrát a jak chceš dokázat kdo si ten FPS unlocker tam nedá.


wcs, příště prosím tě dej jiný příklad, a ne zrovna nás. A ano dá se to přežít bez samp addontu, ale na co být bez toho, když to celou dobu bylo povolené a najednou bum, a je to zakázané, podle mne blbost. Dokazovat zdali FPS unlocker někdo má či nemá je zbytečné, protože to prakticky s tím samp addonem nemá nic společného, jelikož se dá fps unlock docílit milion různými způsoby,programy atp. Sám kHRYSTAL, který je proti addonu popisuje způsob jak si zprovoznit fps unlock.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13