Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
samp addon fiesta
GreenStreet
Citace
kHRYSTAL napsal:

Enb ti neupravuje fps ty geno ale je to grafický mod ktorý zároveň upravuje aj refresh rate monitoru v samp takže


Takže budem mať 90fps a 144hz ? :D :D :D :D :D
feisi200
Citace
kHRYSTAL napsal:

Enb ti neupravuje fps ty geno ale je to grafický mod ktorý zároveň upravuje aj refresh rate monitoru v samp takže


Takže mám 90fps a 144Hz a to mi je přesně k čemu, geňo ?
Jare
Citace
kHRYSTAL napsal:

Enb ti neupravuje fps ty geno ale je to grafický mod ktorý zároveň upravuje aj refresh rate monitoru v samp takže


Tak hele ty geňo, na to tvoje enb ti z vysoka s*re pes. Reálně jsem neviděl ani jeden důkaz, že by to měnilo handling. Jo, sorry, max nějaké video, že ti sandking driftuje víc, fakt důkaz jak prase xd. Smile . Ale dodat nějaký realný důkaz, třeba to, že je něco změněno, třeba v souborech hry, nebo v procesu, tak to ne. Hlavně, že ti sandking nebo bůh ví co driftuje víc. Ty geňo.
feisi200
Omlouvám se všem za nedorozumění, ADDON NEMĚNÍ HANDLING. Spletl jsem si to s tím co mění více FPS a právě ony fps mění samotné řízení právě tím, že například auto více smyká.
feisi200
Dej si addon a porovnej si to, když tomu nerozumíš, simple as that.
Jare
Citace
kHRYSTAL napsal:

sandking, hahah pobavil si ma tupelo otupene, zmenilo to handling na kazdom aute, loly to aj odskušal takže ČAWINY PUSIQNY


To je tvrzení proti tvrzení, reálně jsme nikdo neviděli ani jeden důkaz. Jo, vlastně Loly to otestoval, což je mi celkem u prdele, když si to nechal pro sebe a nic jsem neviděl Smile . Takže až něco reálného uvidím, tak ti uvěřím. Zatím pá PUSINKO, tedy geňo Smile))))).
KubiKula
Mě by zajímalo až někdo dostane ban za addon tak jakej mu daj důkaz bude sranda
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=3133
Twixo38
Citace
Tears napsal:

Roky ste hrali bez addonu a nič vám neprekážalo. Momentálne by ste museli prísť o nejaké výhody z addonu, ktorý sa rozšíril nie tak dávno, tak už je zrazu gta sa nehrateľné :D.
Sa musím len smiať na tom účelovom vyhrážaní sa. Netvrdím že tento krok je úplne domyslený, ale vtipnejšie mi teda prídu tie reakcie :D. Sebareflexia level 0.


roky som hral na win7 bez addonu, win 10 robí sampu peklo u mňa, kt. zachránil addon. A rozšíril nedávno? fu, ešte si pamätám ako som ho mal pred RZE 10 Smile
destiny-
Citace
sKiLL napsal:

No, FPS unlocker jde vypnout, takže budeš mít stejně FPS jako bez něj :-) Jestli to je jediné zvýhodnění, tak pořád nevidím důvod zakazovat celý addon :-) Zajímalo by mě, podle čeho jste usoudili, že všichni měli FPSka vyšší, než normálně, konkrétně celý gang Non Mort, jak zmiňuješ :-)


Napr. Ten cisty zorko, ktoreho si tak obhajujete, nahral sam na seba dokaz ze ten fps unlocker ma.

Citace
To je tvrzení proti tvrzení, reálně jsme nikdo neviděli ani jeden důkaz. Jo, vlastně Loly to otestoval, což je mi celkem u prdele, když si to nechal pro sebe a nic jsem neviděl Smile . Takže až něco reálného uvidím, tak ti uvěřím. Zatím pá PUSINKO, tedy geňo Smile))))).


Takze spomal. Tie videa som videl a poviem ti ze addon ten handling zmenil moc ;) takze tu nevyskakuj a nerob ramena.

Citace
wcs, příště prosím tě dej jiný příklad, a ne zrovna nás. A ano dá se to přežít bez samp addontu, ale na co být bez toho, když to celou dobu bylo povolené a najednou bum, a je to zakázané, podle mne blbost. Dokazovat zdali FPS unlocker někdo má či nemá je zbytečné, protože to prakticky s tím samp addonem nemá nic společného, jelikož se dá fps unlock docílit milion různými způsoby,programy atp. Sám kHRYSTAL, který je proti addonu popisuje způsob jak si zprovoznit fps unlock.


Dalsi co len sa stara do veci o ktorych h*vno vie. Poviem ti, ze to nikomu nevadilo preto lebo o tom nikto nevedel. Rozsirilo sa to az vtedy ked void poslal svoje gta, kde mal aj ten spominany addon, a ti hraci to rozoslali dalej. Takze mozte vlastne dakovat voidovy ze vam uazal takuto vec bez ktorej polka sp radsej umrie ako by mala hrat bez toho.

Hi
Upravil/a destiny- dne 05.04.2020 22:33
sKiLL
Citace
Chain_ napsal:

Citace
sKiLL napsal:

No, FPS unlocker jde vypnout, takže budeš mít stejně FPS jako bez něj :-) Jestli to je jediné zvýhodnění, tak pořád nevidím důvod zakazovat celý addon :-) Zajímalo by mě, podle čeho jste usoudili, že všichni měli FPSka vyšší, než normálně, konkrétně celý gang Non Mort, jak zmiňuješ :-)


Napr. Ten cisty zorko, ktoreho si tak obhajujete, nahral sam na seba dokaz ze ten fps unlocker ma.

Citace
To je tvrzení proti tvrzení, reálně jsme nikdo neviděli ani jeden důkaz. Jo, vlastně Loly to otestoval, což je mi celkem u prdele, když si to nechal pro sebe a nic jsem neviděl Smile . Takže až něco reálného uvidím, tak ti uvěřím. Zatím pá PUSINKO, tedy geňo Smile))))).


Takze spomal. Tie videa som videl a poviem ti ze addon ten handling zmenil moc ;) takze tu nevyskakuj a nerob ramena.


To je hezký příklad, ovšem si nejsem jistý tím, že je přesně dokázáno v jaké situaci tě více FPS zvýhodní, dřív se mluvilo pouze o "rychlejším" vyjíždění z vody Smile Ale v pohodě, FPSka si hádám všichni vrátili do normálu, vůbec tady neřeším jednotky GS, ale jak tady psali ti zabijáci, že všichni gangsteři :-) Jo, nemyslím si taky, že bys tu měl psát ironicky "čistý zorko", protože když se podívám na tvoji historii, tak se celkem vyrovnává té mojí Smile

Je hezký, že jsi ty videa viděl ty, co tak je například zveřejnit někde všem, aby to každý sám mohl posoudit? Ne všichni musí někomu věřit Smile Viděl jsem spoustu lidí, kteří addon měli a handling v praxi vypadal úplně normálně. O tom bugu, kde máš např. sandking jak papír, se ví a stačí přeinstalovat addon, není tam přesně daný, kdy se ta instalace bugne a způsobí to ten problém, jak psal Zoro, tak snad na pátý pokus se mu ten bug podařilo vyvolat.
destiny-
Citace
sKiLL napsal:

Citace
Chain_ napsal:

Citace
sKiLL napsal:

No, FPS unlocker jde vypnout, takže budeš mít stejně FPS jako bez něj :-) Jestli to je jediné zvýhodnění, tak pořád nevidím důvod zakazovat celý addon :-) Zajímalo by mě, podle čeho jste usoudili, že všichni měli FPSka vyšší, než normálně, konkrétně celý gang Non Mort, jak zmiňuješ :-)


Napr. Ten cisty zorko, ktoreho si tak obhajujete, nahral sam na seba dokaz ze ten fps unlocker ma.

Citace
To je tvrzení proti tvrzení, reálně jsme nikdo neviděli ani jeden důkaz. Jo, vlastně Loly to otestoval, což je mi celkem u prdele, když si to nechal pro sebe a nic jsem neviděl Smile . Takže až něco reálného uvidím, tak ti uvěřím. Zatím pá PUSINKO, tedy geňo Smile))))).


Takze spomal. Tie videa som videl a poviem ti ze addon ten handling zmenil moc ;) takze tu nevyskakuj a nerob ramena.


To je hezký příklad, ovšem si nejsem jistý tím, že je přesně dokázáno v jaké situaci tě více FPS zvýhodní, dřív se mluvilo pouze o "rychlejším" vyjíždění z vody Smile Ale v pohodě, FPSka si hádám všichni vrátili do normálu, vůbec tady neřeším jednotky GS, ale jak tady psali ti zabijáci, že všichni gangsteři :-) Jo, nemyslím si taky, že bys tu měl psát ironicky "čistý zorko", protože když se podívám na tvoji historii, tak se celkem vyrovnává té mojí Smile

Je hezký, že jsi ty videa viděl ty, co tak je například zveřejnit někde všem, aby to každý sám mohl posoudit? Ne všichni musí někomu věřit Smile Viděl jsem spoustu lidí, kteří addon měli a handling v praxi vypadal úplně normálně. O tom bugu, kde máš např. sandking jak papír, se ví a stačí přeinstalovat addon, není tam přesně daný, kdy se ta instalace bugne a způsobí to ten problém, jak psal Zoro, tak snad na pátý pokus se mu ten bug podařilo vyvolat.


Ja sa so svojou minulostou voobec nepriblizujem tej tvojej :D ale to je asi vyplod tvojej fantazie lebo ti zakazali samp addon. :D

Dalej, musim uznat ze na tom videu, za ktore dostal zoro ban, neboli ukazane situacie ze ho to zvyhodnilo. Ale pokial vies, tak po afere s tym, ze raty vyletel z vody jak blesk, tak sa to zakazalo. Bolo to zakazane = zoro to pouzil = dostal ban.

Tie videa maju ludia, ktori o tomto zakaze rozhoduju. Aj tak by si s nimi nic neporiesil, lebo je tam jasne vidiet co samp addon dokaze.
Jare
Citace

Takze spomal. Tie videa som videl a poviem ti ze addon ten handling zmenil moc ;) takze tu nevyskakuj a nerob ramena.


Nikdo zpomalovat nebude!. Tak proč když jsou tam vidět, tak zřetelné rozdíly není video dostupné veřejně? Hm?

A ty tvoje kecy, že to sem přitáhla jedna osoba a do té doby o tom nikdo nevěděl si nech pro někoho jiného.
sKiLL
Tak to si myslíš ty, na to, jak jsi mi neustále psal, že jsem zaplej, dokonce jsi na mě něco s Kolobem zkoušel, tak syčíš ty Smile

Já neřekl, že s banem Zora za FPS unlocker nesouhlasím. První se řešil RaTy, tudíž se zakázal FPS unlocker. Poté se řešil Pentův sandking, který se choval jako papír a to bylo zjištěno a několikrát testováno, že to způsobilo pouze chybné nainstalování (bug při instalaci) SAMP addonu, obávám se, že o něco podobného se jedná i teď, předpokládám, že nikdo z těch, co to testovali nezkoušeli addon přeinstalovat, tudíž nemohou vědět, zda se o nějaký podobný bug nejednalo.

Jako poslední by mě zajímalo, proč mezi ty, co tyto videa mají (ti, kteří o tomto zákazu rozhodují), patříš zrovna ty a když je to tak přísně tajné (interní) k těmto videím máš přístup. Předpokládám, že je máš od Lolyho, takže mi přijde nesmyslné, proč je máš zrovna ty, když se tě to vůbec netýká?

Rád bych ti připomenul, že začátek používání SAMP addonu se datuje pro některé lidi, jestli v té době hráli, někdy na release Windows 10, kdy to většině hráčům začalo crashovat hru, někteří hru dokonce nedokázali spustit bez SAMP addonu, mezi tyto lidi jsem patřil i já a po přechodu na Windows 10 jsem okamžitě řešil tento problém, který jsem vyřešil nainstalováním SAMP addonu.
Upravil/a sKiLL dne 05.04.2020 22:48
destiny-
A prokoho si to mam nechat? Ked pre voida to tu ma kazde 2 decko aby im "zlepsovala" hru. Na posrane misie nepotrebujes ziadne specialne gtacko ze? Toto pravidlo sa zaviedlo pre gang system a pochybujem ze prave ty si gangster.

O tom preco niesu verejna som pisal hore. Citanie s porozumenim.
sKiLL
Určitě si většina nestahovala voidovo GTAčko kvůli tomu, aby měla SAMP addon, většině se například jeho GTAčko mohlo líbit a vůbec ani neví o tom, že tam nějaký SAMP addon je nainstalovaný a nikomu asi nevadí, když vše funguje hladce a nemají s tím žádný problém.

Já si to přečetl dostatečně pozorně na to, abych tam přečetl to, že přístup k videím mají lidé, kteří o zákazu addonu rozhodují, ty mezi ně určitě nepatříš, jelikož jsi permanentně zabanovaný, tj. přístup na herní server SuperParba.eu ti byl odepřen. Nedává mi tedy žádný smysl, jak by jsi mohl právě ty rozhodovat o tomto zákazu.
destiny-
Nerozhodujem o tom, to mas pravdu Smile ale pred poslanim videi hlavnych, som bol povereny aby som zistil ci to meni velmi handling/ pomenej a pod. , jelikoz se do toho trosku rozumim.

Ale snaha se ceni

A k voidemu gtacku - myslel som to tak, ze prave tu sa vela ludi dozvedelo ze existuje nieco ako samp addon.
sKiLL
Doufám, že sis celou dobu nemyslel, že si myslím, že ti to někdo vynesl a já chci nějakého administrátora potopit, že píšeš, že se snaha cení :D Ovšem to, co jsi napsal mi přijde velice úsměvné, ale to už dále nechci rozebírat, díky za vysvětlení Smile

Možná za to jsou rádi, že mají voidovo GTA někteří, když jim to předtím crashovalo a SAMP addon je nevědomky zachránil Smile Tak to přece má být Smile
destiny-
Nikdy nevies. K tomu sa uz vraciat nebudem.

Je sice pekne ze to pomaha, ale na 2 stranu to i dost skodi. A nemierim na firmickarov , tych mam vies kde. Mierim na to, ze sa ti sprava inak auto v grku. To je oproti ludom co maju def gta ine.
Rich
Bože ľudia, nehádajte sa kvôli totálnej somarine. Tak čo, proste sa zmierte s tým, že to je zakázané, to že vám padá hra, mám windows 10, kľudne nahrám moju hru, ktorá mi nepadá, napríklad iné GTA SA čo som sťahoval, tak to mi padalo, ale našiel som toto a to mi zatiaľ padne raz za uhorský rok. A že sú chyby v sampe? Budeme s tými bugmi všetci hrať, nikto nebude zvýhodnený, nemá vás čo trápiť teda, toto nie je GTA 5, že tu je všetko tip top, aspoň to má svoje čaro, že tu nie je všetko dokonalé, hráme SAMP v prvom rade, kvôli nejakým fixom si to sťahovať.. Dajte si to radšej preč a hrajte normálne, nič sa vám nestane, ja s tým hrám a nič sa mi nedeje. Smile

Sloučeno 06.04.2020 00:29:
A možno vám to tiež padá aj preto, že máte upravené hry, neviem ako to funguje, ak máte upravený handling alebo tak, skúste mať čistú hru bez skinov a bez všetkého a nič vám nebude padať. Ako to, že ja nemám nejaký nadupaný PC pre gamerov, mám windows 10 a nič mi nepadá? Už viem, nemám žiadne skiny ani povolené, ani zakázané, žiadne zvýhodnenia, neupravoval som si nejako hru okrem fontu. Možno vám to padať nebude, nepadalo mi to ani na predošlom PC ani na notebooku, nikde. Myslím, že tu je inde pes zakopaný, fakt si to dajte do riti tie cheaty a podobné somariny, zbytočne budete klamať, že ste čistí, ale fakt. :D
Upravil/a Rich dne 06.04.2020 00:29
ATomas
Já nechápu co tu řešíte. Pravidilo zní jasně
Citace
Jakékoliv přidané zvýhodnění do originální hry je zakázáno

Ten Addon je tam vyjmenovanej jen kvůli FPS unlockeru, takže pokud budete mít rychlejší start na závodě, tak dostanete banana. Jinak si Addon můžes mít jak chces, pokud tě nebude zvýhodňovat. Stejně jako můžet mít cleo, ale jen to co tě nezvýhodňuje. Stejně tak jako můžes mít jinej skin auta, pokud te nezvýhodňuje.

My tu nezakazujeme modifikaci hry, my tu zakazujeme modifikace (resp jejich části), které tě zvýhodňují.
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19