Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
samp addon fiesta
Arbys
Citace
Rich napsal:

Bože ľudia, nehádajte sa kvôli totálnej somarine. Tak čo, proste sa zmierte s tým, že to je zakázané, to že vám padá hra, mám windows 10, kľudne nahrám moju hru, ktorá mi nepadá, napríklad iné GTA SA čo som sťahoval, tak to mi padalo, ale našiel som toto a to mi zatiaľ padne raz za uhorský rok. A že sú chyby v sampe? Budeme s tými bugmi všetci hrať, nikto nebude zvýhodnený, nemá vás čo trápiť teda, toto nie je GTA 5, že tu je všetko tip top, aspoň to má svoje čaro, že tu nie je všetko dokonalé, hráme SAMP v prvom rade, kvôli nejakým fixom si to sťahovať.. Dajte si to radšej preč a hrajte normálne, nič sa vám nestane, ja s tým hrám a nič sa mi nedeje. Smile

Sloučeno 06.04.2020 00:29:
A možno vám to tiež padá aj preto, že máte upravené hry, neviem ako to funguje, ak máte upravený handling alebo tak, skúste mať čistú hru bez skinov a bez všetkého a nič vám nebude padať. Ako to, že ja nemám nejaký nadupaný PC pre gamerov, mám windows 10 a nič mi nepadá? Už viem, nemám žiadne skiny ani povolené, ani zakázané, žiadne zvýhodnenia, neupravoval som si nejako hru okrem fontu. Možno vám to padať nebude, nepadalo mi to ani na predošlom PC ani na notebooku, nikde. Myslím, že tu je inde pes zakopaný, fakt si to dajte do riti tie cheaty a podobné somariny, zbytočne budete klamať, že ste čistí, ale fakt. :D


prosim rich, nepis o tom nic kdyz o tom nic nevis... zas spekulace uplne mimo... sampko proste crashuje i kdyz ho mas ciste a ne, nezalezi na verzi gtacka, spis na windowsu, driverech apod. - nekdy si to proste nesedne a crashne to, je to stara hra, ktera neni delana na win10 - coz u nekterych lidi fixuje addon... jsou to crashe, ktere nejsou za urcitych podminek, proste obcas to spadne stejne jako addon to obcas fixne

jsou dokonce i lidi, kteri na 0.3.DL nemuzou bez addonu hrat (protoze jim to crashuje fakt dost casto) - nevim co je na tom "čaro" ze ti pada hra rofl
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
sKiLL
Citace
ATomas napsal:

Já nechápu co tu řešíte. Pravidilo zní jasně
Citace
Jakékoliv přidané zvýhodnění do originální hry je zakázáno

Ten Addon je tam vyjmenovanej jen kvůli FPS unlockeru, takže pokud budete mít rychlejší start na závodě, tak dostanete banana. Jinak si Addon můžes mít jak chces, pokud tě nebude zvýhodňovat. Stejně jako můžet mít cleo, ale jen to co tě nezvýhodňuje. Stejně tak jako můžes mít jinej skin auta, pokud te nezvýhodňuje.

My tu nezakazujeme modifikaci hry, my tu zakazujeme modifikace (resp jejich části), které tě zvýhodňují.


+1, nechápu tvrzení, že samotný SAMP addon (bez FPS unlockeru) upravuje handling u všech vozidel, nikdo si toto tvrzení nemůže nijak ověřit, jelikož kHRYSTAL svá videa nezveřejnil, i přes povolení hlavního administrátora, který mu řekl, ať videa klidně zveřejní, ovšem asi zjistil, že jeho tvrzení je napadnutelné a nechce riskovat, že by to opravdu pravda nebyla.
KubiKula
Podle toho co napsal atomas chápu to ze když budu mít rychlejší start tak dostanu ban ? WTF takže když někdo hraje na 50 fps a já na 90 fps a mám rychlejší start než on dostanu ban jo nebo jak tomu mám rozumět ? Řeší se fakt už blbosti
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=3133
zorys

Upravil/a zorys dne 06.04.2020 12:38

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Quaid
Wtf, vždy má jeden prostě rychlejší start, ať je to synchronizaci nebo tim, že někdo hraje na míň FPS,když ti ze startů nevystřelí jak raketa tak není co řešit
err0rk0
Pokud Vás SAMP Addon nijak nezvýhodní nad ostatníma, tak ho používat můžete. Takže zůstává to po starém a z pravidel byla tato čast odstraněna. V případě, že se projeví u hráče nějaké zvýhodnění, budeme to řešit dle klasických postupů.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11