Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Chceli by ste amnestiu ?
ANO 35 Hlasov
73%
NIE 13 Hlasov
27%
Počet hlasov: 48
 
Amnestia
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
*ŽIADNA AMNESTIA SA NEPLÁNUJE, IDE ČISTO LEN O VOĽNÚ DISKUSIU HRÁČOV.*


Citácia
Zdravím vás, názov topicu hovorí jasne, otázka je veľmi jednoduchá. Vzhľadom na situáciu aká nastala, boli by ste ochotný pustiť na server hráčov ktorým bol zakázaný prístup z dôvodu porušovania pravidiel ? Predpokladajme že nie všetci by dostali UB, určite nesúhlasím s odbanovaním hráčov ktorý poškodili portál, spáchali podvody či iné závažné dôvody. Topic zakladám na základe správ ktoré sa občas objavia v shoutboxe, za posledný čas sa tam slovíčko "amnestia" skloňuje čoraz častejšie. Zaujíma ma váš názor, budem rád ak sa vyjadrite v komentároch. Posledná amnestia prebehla približne pred 35 mesiacmi (skoro 3 roky). Aktuálne sa v banliste nachádza cez 200 ľudí, z toho väčšina má permanentný ban.


[+] Možné plusy

Jemné navýšenie aktivity najmä počas COVID-19
Menšie podporenie ekonomiky
Potencionálny kupcovia prémia


[-] Možné mínusy

Bordel na serveri
Urážky, hádky
Opätovné problémy


Citácia
Zvážte klady a mínusy, či by vám to za to stálo. Znova opakujem, žiadna amnestia sa nekoná, jedná sa čisto len o diskusiu. Zaujíma ma váš názor v týchto dňoch.


*Vyjadrujte sa slušne prosím.
Upravil BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK dňa 11.04.2020 15:55
ty klaunik #)
Rich
ja si myslím, žeby mohla byť amnestia, aj hráčom čo spravili podvody. Nedal by som ju niekomu, kto dva krát porušil pub podmienky, možno rozvracanie SP, flooding, bugovanie. Inak hej, bude tu viacej hráčov, potom len dúfať, že nebudú robiť bordel.
Loly
Amnestia by mne osobne nevadila ak by sa na server pustili len hráči ktorí nemajú nejako extra závažné dôvody perma banov. Určite by som tam nerád videl cheaterov a hráčov ktorí nejakým spôsobom urážali server alebo AT.

Amnestia by bola fajn ak by hlavní vybrali hráčov ktorí tú šancu dostanú.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Octavia
Amnestii jsem už sám chtěl navrhovat, ale administrátor Gameluner mi to zamítl. Kdyby bylo na mě tak by amnestie platila jen pro hráče co mají permanentní ban (nikoli time-ban) starší jak 6 měsíců. Plus by nebyli udělené unbany hráčům s extra závažným důvodem.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citácia
Rich napsal:

ja si myslím, žeby mohla byť amnestia, aj hráčom čo spravili podvody. Nedal by som ju niekomu, kto dva krát porušil pub podmienky, možno rozvracanie SP, flooding, bugovanie. Inak hej, bude tu viacej hráčov, potom len dúfať, že nebudú robiť bordel.


Úprimne za rozvracanie dostal za 10 rokov pôsobenia SP perma ban len jeden hráč, aj o tom by sa dalo polemizovať či zaslúžene.
ty klaunik #)
Gameluner
Citácia
Octavia napsal:

Amnestii jsem už sám chtěl navrhovat, ale administrátor Gameluner mi to zamítl. Kdyby bylo na mě tak by amnestie platila jen pro hráče co mají permanentní ban (nikoli time-ban) starší jak 6 měsíců. Plus by nebyli udělené unbany hráčům s extra závažným důvodem.


Nezamítl jsem návrh amnestie, spíš vím jak na toto bude reagovat vedení. Každopádně já osobně s tím problém nemám, ale vyber důvody které nejsou závažné. Neustálý cheating? Neustálé porušování pravidel? Permy jsou udělované se závažnými důvody, proto jsou taky permanentní. A když si někdo zakládá neustále multiacc aby mohl dostat permu, to taky není zrovna nejlepší. :D Ale jak říkám, osobně nevidím důvod se téhle myšlence bránit a dát druhou šanci s tím, že porušování pravidel bude hodnoceno přísněji než jindy.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citácia
Gameluner napsal:

Citácia
Octavia napsal:

Amnestii jsem už sám chtěl navrhovat, ale administrátor Gameluner mi to zamítl. Kdyby bylo na mě tak by amnestie platila jen pro hráče co mají permanentní ban (nikoli time-ban) starší jak 6 měsíců. Plus by nebyli udělené unbany hráčům s extra závažným důvodem.


Nezamítl jsem návrh amnestie, spíš vím jak na toto bude reagovat vedení. Každopádně já osobně s tím problém nemám, ale vyber důvody které nejsou závažné. Neustálý cheating? Neustálé porušování pravidel? Permy jsou udělované se závažnými důvody, proto jsou taky permanentní. A když si někdo zakládá neustále multiacc aby mohl dostat permu, to taky není zrovna nejlepší. :D Ale jak říkám, osobně nevidím důvod se téhle myšlence bránit a dát druhou šanci s tím, že porušování pravidel bude hodnoceno přísněji než jindy.


Súhlasím, takým ****om čo robia multiúčty by som amnestiu rovno zamietol. Čo znamená prísnejšie ? Dlhšia skušobná doba ? Vrátenie pri akomkoľvek bane ?
ty klaunik #)
Octavia
Citácia
Gameluner napsal:

Citácia
Octavia napsal:

Amnestii jsem už sám chtěl navrhovat, ale administrátor Gameluner mi to zamítl. Kdyby bylo na mě tak by amnestie platila jen pro hráče co mají permanentní ban (nikoli time-ban) starší jak 6 měsíců. Plus by nebyli udělené unbany hráčům s extra závažným důvodem.


Nezamítl jsem návrh amnestie, spíš vím jak na toto bude reagovat vedení. Každopádně já osobně s tím problém nemám, ale vyber důvody které nejsou závažné. Neustálý cheating? Neustálé porušování pravidel? Permy jsou udělované se závažnými důvody, proto jsou taky permanentní. A když si někdo zakládá neustále multiacc aby mohl dostat permu, to taky není zrovna nejlepší. :D Ale jak říkám, osobně nevidím důvod se téhle myšlence bránit a dát druhou šanci s tím, že porušování pravidel bude hodnoceno přísněji než jindy.


V první řadě chci říct, že jsem to nemyslel špatně o proti tobě. Že by jsi byl nějakej šmejd co mi to zamítl, to vůbec :D, ale k tématu. Za mého působení na serveru jsem amnestii zažil, a dostali ji téměř všichni hráči. Jde tu jen o jednu jedinou myšlenku a tu, že ti hráči kteří si té amnestii budou vážit tak na serveru vydrží bez porušování pravidel a druhá stránka je ta, že ti kteří si toho vážit nebudou budou bezproblémově do týdne zpátky, odkud je amnestie vytáhla.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Gameluner
Citácia
Zoxshad napsal:

Citácia
Gameluner napsal:

Citácia
Octavia napsal:

Amnestii jsem už sám chtěl navrhovat, ale administrátor Gameluner mi to zamítl. Kdyby bylo na mě tak by amnestie platila jen pro hráče co mají permanentní ban (nikoli time-ban) starší jak 6 měsíců. Plus by nebyli udělené unbany hráčům s extra závažným důvodem.


Nezamítl jsem návrh amnestie, spíš vím jak na toto bude reagovat vedení. Každopádně já osobně s tím problém nemám, ale vyber důvody které nejsou závažné. Neustálý cheating? Neustálé porušování pravidel? Permy jsou udělované se závažnými důvody, proto jsou taky permanentní. A když si někdo zakládá neustále multiacc aby mohl dostat permu, to taky není zrovna nejlepší. :D Ale jak říkám, osobně nevidím důvod se téhle myšlence bránit a dát druhou šanci s tím, že porušování pravidel bude hodnoceno přísněji než jindy.


Súhlasím, takým ****om čo robia multiúčty by som amnestiu rovno zamietol. Čo znamená prísnejšie ? Dlhšia skušobná doba ? Vrátenie pri akomkoľvek bane ?


Vrácení při jakémkoliv banu zní dobře, případně i dlouhodobé nerespektování i drobných pravidel, protože to se vždycky rozjede a jsou z toho akorát problémy a skončí to bany. Ty multiúčty byly určený jen jako příklad, ale prostě když někdo tu permu chce, tak proč ho na server pouštět. :D
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Rich
Dobre, ale to by sa fakt malo na to brať ohľad, nie že posledná šanca, posledný pokus, ešte jeden ban a dostaneš permu, jak to je teraz.. :D Inak tam by boli dobré podmienky, že ak hráč dostane viac ako 5 trestov do mesiaca, tak vtedy perma, iní hráči ani jeden trest nedostanú za rok. :D
Quaid
S amnestii bych souhlasil a proč by taky ne viď, když sám mám permu x) Samozřejmě nedávat amnestii těm co mají několik neustálých banu za cheating, vykrádání účtu, neustále podvody a těm co v blízké době obcházeli ban, a jak už zde zaznělo, jakýkoliv ban = navrácení permanentního banu.
KittyKat
Podľa mňa by bola jediná akceptovateľná forma amnestie taká, ktorá odpúšta iba pbany staršie ako 6 mesiacov.

Podľa mňa si zaslúži druhú šancu aj cheater, aj podvodník. Jediné, čo by som neunpbanovala je nejaké narúšanie chodu portálu (flooding, ddos atp.)
zorys
Jen kvůli karanténě si myslím, že tohle je dobrej nápad, přece jenom super gesto. Nedal bych teda pub lidem, co měli permy za Neustálý Cheating nebo Podvody, jestli měli 1 ban za podvod nebo cheating, tak bych to nebral nějak vážně, pokud se poučili a permu dostali za blbost. A alespoň se oživí gs, big up

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
GreenStreet
Dúfam že sa amnestie nedožijem.
Baseball
Amnestie je naprosto zbytečné, vzhledem k tomu, že pojem "permanentní" na SP znamená 6, v lepším případě 12 měsíců. Věřte, že za svou kariéru v AT jsem dal pár parem a některé i za věci na styl vykradení účtu a větší blbosti a i tito lidé mají unban. Po roce mimo AT není ani jeden člověk, který dostal permu od strejdy Baseho, takže nemá smysl amnestiovat.

Druhak o amnestii rozhodně nebudou rozhodovat hráči, je to čistě kompetence AT.
Jiry
Kdyby měla být amnestie, tak bych to udělal za tyto podmínky.
1.Nepouštět hráče, kteří dostali permu v posledním půl roce.
2.Nepouštět hráče, kteří mají víc než jednu permu.
3.Nepouštět hráče, kteří mají PBan za cheating, bugovaní a podvody.

img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
hormoskunk
Jsem pro amnestii a to pro všechny, ale s tím že začnou od absolutní nuly. Nevím jak to přesně teď funguje, ale pamatuju si, že při jedné amnestii v minulosti, někteří čerstvě zabanování hráči nepřišli o nic a zůstaly jim všechny staty, premia a dokonce i majetky (krom možná nemovitostí a firem). Takže klidně ať dostane amnestii včerejší permazabanovaný hráč, ale ať je dobře ošetřené, aby měli 0 hodin, 0 peněz 0 kreditu 0 levelu atd atd
Ad4M_
Já jsem pro, ať dostane unban kdokoliv, kdokoliv a za cokoliv. Nerad bych aby se dělaly rozdíly mezi tím a tím důvodem permabanu. ALe stejně se tak 70% vráti zpět do BL, takže je to vcelku zbytečné.
Upravil Ad4M_ dňa 11.04.2020 19:59
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
Laurinka
Super nápad.
Twixo38
Amnestie robia len bordel a skoro každé HLA, kt. tu je či bolo má rovnaký názor. Už som i pár amnestii zažil a 80-90% sa vždy vrátilo do BL.

+ nemyslím si, že tých pár expertov z bl zvýši nejak aktivitu, keď tá rastie vďaka koronke.
Upravil Twixo38 dňa 11.04.2020 19:49
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12