Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Amnestia
LukyNoo
Souhlásím s amnéstii přineslo by to mnohem více hráčů. Pár lidí by si to zasloužilo.
vilko01
Myslim ze amnestia by nebola zla vec pre tych ktory neurobili nic vazne Smile. Na serveru by bolo viac hracov Smile
Fifa
Zdravím.
Zde je asi zbytečný se vyjadřovat, každopádně mi to nedalo a musim sem napsat něco v krátkosti. Amnestie se v brzké době neplánuje.

1) Pravidla jsou oproti předchozím letům více benevolentnější k hráčům, do banlistu se dostane jenom opravdový střelec
2) Je zde možnost prominutí banů. Někdo může namítat, že se některé bany neodpouští. Proč asi? Protože jsou pro komunitu hráčů více závažnější. Kdo to udělá jednou, dá si pozor, aby to neudělal po druhý, popřípadě po třetí. Kdo to opět udělá, je opravdový bl*ec
3) Je zde možnost UB za půl roku. Takže kdo se na server chce dostat a nedělal takový bordel, tu možnost většinou dostane. Někdo jí dostane hned, někdo po chvilce. Když někdo měl už několik možností, je jasný, že tu možnost hrát jen tak nedostane

Myslim, že body výše opravdu poukazují na to, že do banlistu se dokáže dostat hráč, který na všechno hází bobek a je mu to úplně jedno. Takový hráče si máme jen tak pouštět na server? Ne, díky.
Z tohoto textu je tedy jasně vidět, že amnestie jen tak nebude.

Hezký den Smile
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Quaid
S tím co si napsal souhlasím, ale např. V mém případě je to tak, že jsem tu 5 let hral bez permy a překvapivě jsem si ty bany nepamatoval, protože jsem těch platných banu měl za poslední 2 roky málo a opravdu si to nikde nezapisuji a když už jsem si chtěl něco prominout, tak nemám nárok vědět co mám v suspectu, což mi přijde dost nelogické.
rmvecko8
Honzo neřikej mi, že si zrovna ty neměl kontakty na to, aby si zjistil svůj suspect. Tohle mi nepříjde moc logické. Smile
Upravil/a rmvecko8 dne 16.04.2020 14:43
Quaid
Proč zrovna já ? Xdd a ne neměl no
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19