Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Amnestia
Pitras
Amnestie nespasí aktivitu hráčů na serveru, situace kolem COVIDu je pouze dočasná a už teď, jak můžete sledovat, vláda polevuje s danými opatřeními. Takže za chvíli to bude zase ve starých kolejích. Gesto by to bylo fajn, to sice ano, ale jak píšu, amnestie není stěžejní krok co SP potřebuje. Navíc někteří už to tady s permou dávno zabalili, takže je otázkou, kolik by se tady hráčů z BL objevilo. Nehledě na to, že perma jako taková, je pouze jakýsi "delší ban" na 6 měsíců. Ale kdyby k tomu došlo, rozhodně nedávat UB hráčům za podvody, cheating, bugování apod. kteří dostali permu v nedávné době. Ti, co tam hnijou už dlouho, možná bych po důkladném přehodnocení jim tu šanci dal.
Tearsko
Citace
Jiry_ napsal:

Kdyby měla být amnestie, tak bych to udělal za tyto podmínky.
1.Nepouštět hráče, kteří dostali permu v posledním půl roce.
2.Nepouštět hráče, kteří mají víc než jednu permu.
3.Nepouštět hráče, kteří mají PBan za cheating, bugovaní a podvody.

Stotožňujem sa s týmto názorom, len s tým rozdielom že tie bany za posledného pol roka by som ešte jednotlivo posúdil (ak niekomu chyba pár týždňov do žiadosti a mal nie závažný ban, možno by som ten unban udelil aj v takom prípade).
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citace
Pitras napsal:

Amnestie nespasí aktivitu hráčů na serveru, situace kolem COVIDu je pouze dočasná a už teď, jak můžete sledovat, vláda polevuje s danými opatřeními. Takže za chvíli to bude zase ve starých kolejích. Gesto by to bylo fajn, to sice ano, ale jak píšu, amnestie není stěžejní krok co SP potřebuje. Navíc někteří už to tady s permou dávno zabalili, takže je otázkou, kolik by se tady hráčů z BL objevilo. Nehledě na to, že perma jako taková, je pouze jakýsi "delší ban" na 6 měsíců. Ale kdyby k tomu došlo, rozhodně nedávat UB hráčům za podvody, cheating, bugování apod. kteří dostali permu v nedávné době. Ti, co tam hnijou už dlouho, možná bych po důkladném přehodnocení jim tu šanci dal.


S týmto súhlasím, je to preto napísané že je to len "možné" +, nejedná sa teda o istú vec.
ty klaunik #)
sKiLL
Nezaměřoval bych se na to, dávat amnestii hráčům, kteří mají permu X let, jelikož tito hráči mají nižší předpoklad, že by se vrátili opět k nějakému aktivnějšímu hraní. Oproti nim jsou hráči, kteří dostali ban "nedávno", někteří z nich by zase začali aktivně hrát. Tímto "přísným" vybíráním hráčů by do té amnestie spadl malý zlomek všech zabanovaných a byla by téměř k ničemu. Myslím si, že teď je ta správná doba, tu amnestii dát a věřím, že některé hráče by se tímto krokem podařilo přitáhnout zpět ke hraní.

Tento krok jsem navrhoval už nějaký týden zpět a pořád nic, tudíž by bylo fajn, kdyby si hlavní udělali jeden den čas a probrali to a rozhodli co nejdřív.
destiny-
Jelikož sám mam permu tak s týmto musím súhlasiť :D. Jediné čo ma celý čas od môjho pbanu ťahá na SP je GS. Nebudem tu robiť ramena, že mi je SP u p*či a podobné veci. Proste mi chýba GS. Taktiež súhlasím s tým, že by to dostali tí čo majú tú permu "čerstvo" ( Ako písal skills ), ale s veľmi prísnymi podmienkamy.
RockeR
Nápad to není špatný, ale většina se tam stejně vrátí. Hráči příjdou, začnou se předvádět, dělat bordel a za pár dní půjdou zpět do BL(z důvodu zpřísněných podmínek). Můžou se přetvařovat na serveru jak chtějí, ale stejně jednou je to přestane bavit a znovu se ukáže ten důvod proč v tom BL byli. A navíc než by se to tam nahoře "pořešilo", tak ta situace bude už úplně jiná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Moravsky_kluk
No já taky s tou permou. Jako byl bych rád kdybych se mohl podívat na tu SP. Prostě GR systém mi chybí. A taky bych si chtěl koupit nějakou tu firmu ale prostě mě to chybí. Tu permu mam z jedné ze zminovanych věcí ale já neudělal jako zas nic tak špatného. Jako s návrhem souhlasím. A myslím si že dát to těm co neudělali něco závažného nebo tak. Ale třeba těm co narušovali chod serveru nebo tak ty tam nechat. Jako moc v to nedoufám ale jako můj koment si ani všímat nemusíte. Smile Souhlasím
Pafee
Súhlasím s odbanovaním všetkých bez rozdielu avšak len pod podmienkou prísnej skušobnej doby, ktorá by bola dlhšia ako obvykle a pri akomkoľvek porušení by dotyčný išiel s5 do banlistu.Mám ban
Kawa
Na túto dobu sa amnestia hodí. Kto si bude unban vážiť, nebude porušovať pravidlá. Porušenie pravidiel po amnestii = pban. + Súhlasím nepustiť hráčov banovaných za DDoS, flood poškodzovanie serveru, cheating.
Conway
Ja som urcite za. Ale nedaval by som UB hracom za cheating,podvody,neustale obchadzanie a narusovanie chodu serveru. Urazky by som este odpustil ved kazdy sme nejaky a niekedy si potrebujeme zanadavat hehe.
i.imgur.com/WHTT459.gif
Moravsky_kluk
Citace
Conway napsal:

Ja som urcite za. Ale nedaval by som UB hracom za cheating,podvody,neustale obchadzanie a narusovanie chodu serveru. Urazky by som este odpustil ved kazdy sme nejaky a niekedy si potrebujeme zanadavat hehe.


Taková urážka admina je podle mě ještě horší jak takový cheating. Já mám třeba jako permu za porušení zkušební doby ale jen z jednoho blbého prohřešku sem opět v BL. Já ve skušebce nedělal problémy. Jako podle mě i ti co měli za cheating tak je pustit ale prostě 1 prohřešek i za 50h a BL ale fakt jako pustit ti co cheatovali.
zorys
Citace
Moravsky_kluk napsal:

Citace
Conway napsal:

Ja som urcite za. Ale nedaval by som UB hracom za cheating,podvody,neustale obchadzanie a narusovanie chodu serveru. Urazky by som este odpustil ved kazdy sme nejaky a niekedy si potrebujeme zanadavat hehe.


Taková urážka admina je podle mě ještě horší jak takový cheating. Já mám třeba jako permu za porušení zkušební doby ale jen z jednoho blbého prohřešku sem opět v BL. Já ve skušebce nedělal problémy. Jako podle mě i ti co měli za cheating tak je pustit ale prostě 1 prohřešek i za 50h a BL ale fakt jako pustit ti co cheatovali.


To mě zajímá čím přemýšlíš, pokud je podle tebe urážka admina horší jak cheating, protože urážka admina je snad jasná a hned se dá zabanovat, cheatovat ti tu někdo může už 3 a půl roku od 2.10.2016 a nikdy mu ten ban za to nedokážeš dát. Popravdě nechápu jak se někdo může takhle ****ně vyjadřovat, protože když jsem to četl dál, tak mi to najednou celý přestalo dávat smysl.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citace
Conway napsal:

Ja som urcite za. Ale nedaval by som UB hracom za cheating,podvody,neustale obchadzanie a narusovanie chodu serveru. Urazky by som este odpustil ved kazdy sme nejaky a niekedy si potrebujeme zanadavat hehe.


Je to o uhle pohľadu. Skills dobre hore napísal že ak sa jedná o amnestiu, šancu by malo dostať čo najväčšie množstvo ľudí, takto by sa do výberu dostalo pár ľudí a pojem amnestia by stratil na význame. Prikláňam sa k názoru väčšiny hráčov vyššie, povoliť všetkých bez rozdielu, predĺžiť skúšobnú dobu povedzme na 6 mesiacov a prísne trestať každú maličkosť. Jeden ban = letíš naspäť. Neustále dostávať mute, kicky, vyvolávaš hádky, letíš.
ty klaunik #)
asthenic
Zbytocna vec cele amnestie, po par mesiacoch sa tam vratite/me spat :D vsetky amnestie prebiehaju rovnako
Upravil/a asthenic dne 12.04.2020 17:22
Ben_
Ja súhlasim s amnestiou, zvýšil by sa počet ľudí na SP, a tím hráčom ktorí by dostali tu amnestiu (pUB ) by mohli mať napríklad skušobnu dobu 3 mesiace, tí ktorí mali žávažnejšie p.bany napríklad dať skúšobnu dobu 6 mesiacov, prinieslo by to viac výhod ako nevýhod a myslím si že tí ktorí majú tu permu dlho tak už z toho zlého správania vyrastli

A v tejto dobre (koronavirus) celá amnestia zapadá do seba, hoci aj keby polovica hráčov dostala pban, stále je tu dalšia polovica ktorá by na SP znova začala hrať

Keďže je tam väčšina hráčov z GS, tak další plus by bol oživenie GS

Je zbytočne zase písať že zase dostanu permu, čo je ťažke na tom im dať zase permu, a tím ktorí chcú seriozne začať hrať na SP tak nech hrajú
Upravil/a Ben_ dne 14.04.2020 12:05
DarkJan123
Já osobně který má už ne jenom jednu permu tak s tím [bcolor=#990033]nesouhlasím[/bcolor] Smile, a neříkám že bych si nezahrál. Důvod je takový že ten hráč by si měl uvědom za tu dobu co je jak v TIme-Banu nebo Perma-Banu co neudělal a proč tam je. A to že by to zlepšilo aktivitu to už je jen výhoda pro server a když už by měla byt Amnesti takže všem a ne jen někomu podle toho jak kdo se choval.

A to že tu někdo napíše že dostane jen někdo a druha skupina co dělala vetší problémy tak ne tak by si měl uvědomit co je to Amnestie.
(Amnestie: je rozhodnutí o hromadném, a to úplném nebo částečném prominutí trestu, a současně o zahlazení odsouzení pro trestný čin)
Upravil/a DarkJan123 dne 14.04.2020 15:46
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citace
Ben_ napsal:

Ja súhlasim s amnestiou, zvýšil by sa počet ľudí na SP, a tím hráčom ktorí by dostali tu amnestiu (pUB ) by mohli mať napríklad skušobnu dobu 3 mesiace, tí ktorí mali žávažnejšie p.bany napríklad dať skúšobnu dobu 6 mesiacov, prinieslo by to viac výhod ako nevýhod a myslím si že tí ktorí majú tu permu dlho tak už z toho zlého správania vyrastli

A v tejto dobre (koronavirus) celá amnestia zapadá do seba, hoci aj keby polovica hráčov dostala pban, stále je tu dalšia polovica ktorá by na SP znova začala hrať

Keďže je tam väčšina hráčov z GS, tak další plus by bol oživenie GS

Je zbytočne zase písať že zase dostanu permu, čo je ťažke na tom im dať zase permu, a tím ktorí chcú seriozne začať hrať na SP tak nech hrajú


Skušobnú dobu by som dal všetkým rovnaku, poprípade ich nechať v skúšobnej dobe stále. Ten kto by to chcel využiť by holt musel sklopiť hlavu.

Citace
Hayashi napsal:

Já osobně který má už ne jenom jednu permu tak s tím [bcolor=#990033]nesouhlasím[/bcolor] Smile, a neříkám že bych si nezahrál. Důvod je takový že ten hráč by si měl uvědom za tu dobu co je jak v TIme-Banu nebo Perma-Banu co neudělal a proč tam je. A to že by to zlepšilo aktivitu to už je jen výhoda pro server a když už by měla byt Amnesti takže všem a ne jen někomu podle toho jak kdo se choval.

A to že tu někdo napíše že dostane jen někdo a druhý skupina co dělala vetší problemy tak ne tak by si měl uvědomit co je to Amnestie.
(Amnestie: je rozhodnutí o hromadném, a to úplném nebo částečném prominutí trestu, a současně o zahlazení odsouzení pro trestný čin)

Podobný názor ma dosť ludí, tiež sú za odbanovanie väčšiny keď by už ta amnestia mala byť, viz. hore napríklad príspevok Skillsa alebo Kawu.
ty klaunik #)
PabloEscobar1
Citace
Hayashi napsal:

Já osobně který má už ne jenom jednu permu tak s tím [bcolor=#990033]nesouhlasím[/bcolor] Smile, a neříkám že bych si nezahrál. Důvod je takový že ten hráč by si měl uvědom za tu dobu co je jak v TIme-Banu nebo Perma-Banu co neudělal a proč tam je. A to že by to zlepšilo aktivitu to už je jen výhoda pro server a když už by měla byt Amnesti takže všem a ne jen někomu podle toho jak kdo se choval.

A to že tu někdo napíše že dostane jen někdo a druha skupina co dělala vetší problémy tak ne tak by si měl uvědomit co je to Amnestie.
(Amnestie: je rozhodnutí o hromadném, a to úplném nebo částečném prominutí trestu, a současně o zahlazení odsouzení pro trestný čin)
Úplný Souhlas
DarkJan123
+ dodávám ještě k tomu kdo jsem. Jsem DarkJan protože si myslím že člověk je dost až moc chytrý a ví za co to dostal takže s tím tu čtu že by měl dostat jen někdo tím pádem na co Ammestia když už by měla tak smazat všechny ne jen někoho ale to je názor
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Citace
Hayashi napsal:

+ dodávám ještě k tomu kdo jsem. Jsem DarkJan protože si myslím že člověk je dost až moc chytrý a ví za co to dostal takže s tím tu čtu že by měl dostat jen někdo tím pádem na co Ammestia když už by měla tak smazat všechny ne jen někoho ale to je názor


Viz. pár komentov vyššie, nie si jediný kto zastáva tento názor, ja by som dal tiež šancu všetkým akurát im dať prísne podmienky.

Citace
sKiLL napsal:

Nezaměřoval bych se na to, dávat amnestii hráčům, kteří mají permu X let, jelikož tito hráči mají nižší předpoklad, že by se vrátili opět k nějakému aktivnějšímu hraní. Oproti nim jsou hráči, kteří dostali ban "nedávno", někteří z nich by zase začali aktivně hrát. Tímto "přísným" vybíráním hráčů by do té amnestie spadl malý zlomek všech zabanovaných a byla by téměř k ničemu. Myslím si, že teď je ta správná doba, tu amnestii dát a věřím, že některé hráče by se tímto krokem podařilo přitáhnout zpět ke hraní.

Tento krok jsem navrhoval už nějaký týden zpět a pořád nic, tudíž by bylo fajn, kdyby si hlavní udělali jeden den čas a probrali to a rozhodli co nejdřív.

ty klaunik #)
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16