Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
samp addon
Rich
čaute, no, stiahol som si samp addon, nepýtajte sa ma prečo, potreboval som ho na test server no a .. Ten test server som si uvedomil že stojí za .. Tak som si ho odinštaloval, ale ja neviem či ten kto robil ten samp addon je šialený, ale mne tam ešte ostali veci z toho addonu. A odinštaloval som to cez ovládací panel, tak to kde sme, v Afrike? :D No ostalo mi tam to zobrazovanie klávesnice vedľa četu, nevedel by mi niekto povedať aké súbory sa mi zmenili pri inštalácii tohto addonu, prosím? Lebo ak okrem toho zobrazovania lang vedľa klávesnice sa mi zmenilo ešte niečo.. Poprosím konkrétne súbory.
Ďakujem. Smile
destiny-
Ked odinstalovavas addon tak ti tam ostanu vela suborov Smile ( vlastna skusenost ). Preto ti radim znova nainstalovat ciste gta.
Domes
Dokumenty -> GTA San Andreas -> SAMP -> sa-mp a v něm přepiš u "ime" 1 na 0 a mělo by to být.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Rich
no okej skúsim, ale to ani nesrandujte že cele GTA. To je hovadina ten addon, túto máte už znamenie, nemáte to sťahovať. Dám ešte vedieť.
Domes
Nemusíš nic přeinstalovat jediné co ti zůstalo je jazyk když otevřeš chat. Zbytek máš normální

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Rich
Oke, môžeš lock teda, vďaka domesko. Smile Snáď sa nenaplnia slová Shacka, že mi tam fakt toho ostalo viacej, lebo ak ten addon naozaj niečo robí s handlingom a ja ho tam mám poupravený a niekto mi capne ban, tak amen tma. Ďakujem ešte raz. Smile
Domes
Lock!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13