Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Pomoc!
WiXen_
Ahoj, prichádzam sem s nezvyčajnou vecou a netýka sa vôbec SP.
Len by som chcel od Vás, skúsenejších aj menej skúsenejších, ako zvládnuť rozchod po 2 ročnom vzťahu? Dôvod rozchodu bolo veľa hádok za poslednú dobu a nezhody..
Pre mňa, ako veľmi citovo viazaného človeka je to veľmi ťažké obdobie a stale mám len chuť sa jej ozvať, ale snažím sa si nahovoriť, že je to blbosť.
Hlavne idem zajtra do práce, rozchod bol keď aom mal voľno ešte včera takže je to čerstvé.
A pri zlých pocitoch sa ja v práci neviem vôbec sústrediť a pýtať si voľno a ako dôvod uviesť rozchod je si myslím blbosť.
Poprosím vážne rady, tí čo si chcete robiť z toho srandu alebo z toho, že to píšem sem, si dajte pohov prosím.
destiny-
Ja neviem co od tohto ako cakas, ale podla mna si teraz zazijem neskutocny hate a posmech tu v komentoch :D Ale z mojho pohladu, ked ste sa moc hadali, vyj*bal by som sa na to a nasiel novu, thats all :D

Psychiatricka liečebňa Michalovce, pomoc strateným ¨ds
checkm8
Ser na to, skoč z okna
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Krowky

a stale mám len chuť sa jej ozvať, ale snažím sa si nahovoriť, že je to blbosť.
.


Blbosť to nie je, práve naopak. Komunikácia je základ všetkých medziľudských vzťahov a veľa z nich práve padá na nedostatku komunikácie. Tá kľudne mohla byť príčinou aj toho čo nastalo u Vás. Nevzdávaj to bez boja, proste to skús!
Čo zlé sa môže stať? Buď si to vydiskutujete alebo Ťa pošle do čerta že sa o tom baviť nechce a nebude a tým pádom to asi hasne lebo kde nie je komunikácia tam sa nedá hľadať riešenie.
Pred samotným kontaktovaním sa ale poriadne zamysli kde je primárny problém nezhôd, pretože samotný dôvod "nezhody" je čistá kravina, pretože nezhody sú v každom vzťahu, či už v rodine, vo vzťahoch alebo v pracovných vzťahoch.
Každý ma na iné veci iné názory takže k nezhode proste prísť zákonite musí. Netreba ale hľadať čo nás rozdeluje, ale to čo nás spája, vždy a všade.
A keby to so záchranou vzťahu nevyšlo tak proste hlavu hore, život pôjde ďalej a ako moja stará mama vravievala "Sto frajeriek, jedna žena" tak ak toto nie je ona, tak tá pravá ešte príde.
Je mi Ťa trošku ľúto, ale ani nie tak kvôli rozchodu ale kvôli tomu že si to zavesil sem do komunity slaboduchých jedincov ktorí okupujú server Superpařba, samozrejme česť výnimkám.

A nepočúvaj ani SHXXTTa s tým skákaním z okna, on skočil a dívaj aké sa z neho stalo tupelo...
Jiry
Jojo dny po rozchodu jsou těžký a těžko věříš, že by to mohlo být někdy lepší. Jak psal krowky, určitě si s ni ještě o tom všem v klidu promluvit, nejlépe osobně a zkusit to ještě, když ti na to kývne.
Když ti to nevyjde, tak se nedá nic dělat a tohle období budeš muset přežít, i když je to nepříjemný. Do práce choď, alespoň budeš mezi lidma a třeba na to až tolik myslet nebudeš...

Jinak musíš počítat s tímto ze se tady lidi budou trefovat, protože jediná věc v jejich životě co je naplňuje je, ze jsou toxic na internetu.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
WiXen_

a stale mám len chuť sa jej ozvať, ale snažím sa si nahovoriť, že je to blbosť.
.


Blbosť to nie je, práve naopak. Komunikácia je základ všetkých medziľudských vzťahov a veľa z nich práve padá na nedostatku komunikácie. Tá kľudne mohla byť príčinou aj toho čo nastalo u Vás. Nevzdávaj to bez boja, proste to skús!
Čo zlé sa môže stať? Buď si to vydiskutujete alebo Ťa pošle do čerta že sa o tom baviť nechce a nebude a tým pádom to asi hasne lebo kde nie je komunikácia tam sa nedá hľadať riešenie.
Pred samotným kontaktovaním sa ale poriadne zamysli kde je primárny problém nezhôd, pretože samotný dôvod "nezhody" je čistá kravina, pretože nezhody sú v každom vzťahu, či už v rodine, vo vzťahoch alebo v pracovných vzťahoch.
Každý ma na iné veci iné názory takže k nezhode proste prísť zákonite musí. Netreba ale hľadať čo nás rozdeluje, ale to čo nás spája, vždy a všade.
A keby to so záchranou vzťahu nevyšlo tak proste hlavu hore, život pôjde ďalej a ako moja stará mama vravievala "Sto frajeriek, jedna žena" tak ak toto nie je ona, tak tá pravá ešte príde.
Je mi Ťa trošku ľúto, ale ani nie tak kvôli rozchodu ale kvôli tomu že si to zavesil sem do komunity slaboduchých jedincov ktorí okupujú server Superpařba, samozrejme česť výnimkám.

A nepočúvaj ani SHXXTTa s tým skákaním z okna, on skočil a dívaj aké sa z neho stalo tupelo...
Ďakujem! Presne takéto reakcie si veľmi vážim, ano, možno by som to skúsiť mohol, ale ja ani neviem či chcem, proste ma to ale boli a cítim sa prázdno, bolo naozaj veľa hádok, dennodenne strašne veľa. A ano, zavesiť som to sem nemal, ale ako sa tiež hovorí "Zúfalí ľudia, zúfalé činy." :/ Hentie veci ani nepočúvam, skákať z okna nemienim. Len som rád keď ľudia pomôžu a poradia lebo som rad v spoločnosti.
Quaid
https://youtu.be/eK0Y8uQy7OI
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14