Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Hain a jeho vychytávky
Hain
Ahoj, napsal jsem takový jeden script, který by se mohl někomu líbit. Můžete si nastavit DELAY v jakém intervalu se vám budou měnit barvy. Můžete si zapnou měnění barvy:
Možnosti
1. Textu v chat inputu
2. Textu v dialog inputu
3. Money baru
4. Wanted stars
5. HP baru
6. Armour baru
7. Crosshairu
8. Světla vozidla
9. A ostatní

Script se skládá z 2 zásadních částí, jsou to rainbow.cs a rainbow_remote.cs.
Soubor rainbow.cs vám vytvoří soubor rainbow.ini do kterého se bude bude ukládat nastavení, to znamená že se vám restartem hry/relogem neresetne nastavení ale zůstane uložené v souboru.
Soubor rainbow_remote.cs vám po naklikáním na klávesnici(pouze s neotevřeným chatem) RBOR otevře dialog přes který můžete ovládat script rainbow.cs, ale můžete měnit hodnoty i v rainbow.ini kde je [SETTINGS] a pod ním jsou hodnoty. RBOR naklikejte stejně jako třeba HESOYAM v singleplayeru.
0 = VYPNUTO
1 = ZAPNUTO

Testováno na verzích

0.3.7 R1 - Funguje
0.3.7 R2 - Netestováno
0.3.DL - Funguje
0.3.7 R3 - Netestováno
0.3.7 R4 - Funguje
Pokud naleznete nějakou chybu prosím o informaci jakou verzi máte a nějaký popis chyby.

SCRIPT BY MĚL FUNGOVAT NA VERZÍCH 0.3.7 R* - 0.3.DL

Upravil Hain dňa 02.04.2021 11:52
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29642
MezerniCZEk
Poslal by jsi i fotky nebo video jak to cca vypadá? Prosím?
img.tpx.cz/uploads/loonayves11634551228.gif

MafošMezerniCZEk (스페이스 바)
Hain
Poslal by jsi i fotky nebo video jak to cca vypadá? Prosím?

Video zatím nemám, budu ještě v nejbližší době vydávat update, který bude ještě trochu lepší.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29642
Nxs
Podle toho, co píšeš to zní fajn, snad nebude to nastavení složité pro hráče, co se v tomto příliš nevyznají. :D Každopádně, určitě to někdy zkusím, fajn vychytávka. (:
i.imgur.com/WHTT459.gif
Shifty
Stáhl jsem si a zkusil musím říct, že na první pohled to bije do očí ale jakmile si nastavíte nějakej delší interval, který vám bude vyhovovat tak to na některých věcech vypadá fakt dobře. Menu je přehledný a vše se dá jednoduše vypnout/zapnout ingame. Osobně jsem si zapl hvězdičky a cross (bliká mi i zpráva po odpočtu ale i ten vypadá dobře) na delay asi 400 a super Smile Možná bych si zapl i další věci ale bohužel je to propojené a blikají mi pak i věci, na které se mi to úplně nehodí. :/ (Zelenej bar = bliká vše co je defaultně zelené apod..)
Upravil Shifty dňa 03.04.2021 20:01
Hain
Stáhl jsem si a zkusil musím říct, že na první pohled to bije do očí ale jakmile si nastavíte nějakej delší interval, který vám bude vyhovovat tak to na některých věcech vypadá fakt dobře. Menu je přehledný a vše se dá jednoduše vypnout/zapnout ingame. Osobně jsem si zapl hvězdičky a cross (bliká mi i zpráva po odpočtu ale i ten vypadá dobře) na delay asi 400 a super Smile Možná bych si zapl i další věci ale bohužel je to propojené a blikají mi pak i věci, na které se mi to úplně nehodí. :/ (Zelenej bar = bliká vše co je defaultně zelené apod..)

Bohužel jsem nenašel způsob jak udělat aby neblikaly barvy v dannu, když obdržíte odměnu, dole na logu SuperParba a pokud je založena akce tak barvy v akci. Například pokud si zapnete změnu barvy u HP baru tak se přepisuje barva v paměti, která se getuje pro HP bar i v dannu a akci když je tam červená.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29642
mlok
Umím si představit že to vypadá hezky, ale jelikož jsem nikdy neměl ve své gta složce cleo složku, tak se bohužel budu muset obejít i bez této, jistě skvělé, vychytávky. ;)
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21