Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Retro akce podle vás!
Czech_
Zdravím hráči SuperPařby,
jelikož je tu stále velké množství hráčů, kteří tu hrají již několik let, tak mě napadlo, že by jsme společně mohli vytvořit Retro víkend akcí, který by nám připomněl starší doby tohoto serveru. Vím totiž, že dnešní akce nejsou úplně totožné s těmi, které byly dříve, a proto bych to tímto směrem chtěl trochu napravit.

Vzpomínáte si na nějakou dávnější akci, která se vám líbila? Nebo na kterou by jste znovu zašli? Podělte se o to se mnou v komentářích a následně nějaké z daných akcí zařadím do víkendu.

Může se jednat opravdu o cokoliv - derby, vyřazováky, trhy, výlety.... věřím, že nápadů je spousta.

Dané komentáře pište prosím v této osnově:

1) Název
2) Podrobný popis akce
3) Screeny/videa z dané akce pokud máte

Tento topic sem dávám z důvodu spolupráce s vámi, aby vás megaakce bavily a aby to pro vás bylo záživné.
Proto vás prosím o spolupráci, která bude dobrá jak pro mě, tak i pro vás.

Také bych byl rád, aby jste si uvědomili, že megaakce jsou nějaká zábava pro vás, pro mě je to jen práce navíc, která mi zabírá můj osobní čas, takže doufám, že se budete držet v komentářích tématu a společně tak tento retro víkend sestrojíme!

[!] V komentářích lze psát i další podněty, tedy nemusíte psát pouze osnovy, ale je nutné, aby to bylo k tématu.

Děkuji.

Administrátor Czech

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
LuKi_
Jelikož už nehraju, ale zažil jsem dobu, která byla podle mě ta nejlepší, jak v hratelnosti tak v akcích tak bych se rad podělil.. Smile

- Automobilové vyřazováky postavené na letišti z jednoduchých objektů. žádne přeplácané ptákoviny
- Vosí úly (V korunách stromů byly postavene "domečky" ve kterých bylo par hráču a navzájem se stříleli RPG, kdo poslední zůstal vyhrává), tuto akci pořádal Rocket a byla myslím u PC)
- Zájezdy na Mount Chilliad (na warpu SF se přistavěli autobusy a jelo se na vrchol hory, z vrcholu se potom skákalo dolů a byl možný port)
- Big Tunnel
- Derby na budově vedle warpu LS se sandkingem (takové menší vyřazko, kdo spadl z té budovy prohrál)
- Cyklistický závod po SA
- Orientační závody
- Závody ve dvojcích (řidič a spolujezdec, spolujzdec má třeba uzi a stříli po ostatních , omezeno náboji a nitrem)
- Tuning srazy na letištích

Když mě ještě něco napadne tak dopíšu, ale myslím, že jsem si vzpomněl na vše co mě kdysi bavilo. Snad vám to k něčemu bude
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10