Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[PROJEKT] Spolupráca na vývoji SP
Undefeated420
Citace
2PAC ty už dva roky tu píšeš jak je koniec, jak už to nemá cenu, jak už sa neoplatí nič robiť pre SP, ale ako prvý by si kričal, keby SP skončí. Čo ťa tu drží, keď tu stále hráš. A ostatní to isté, keď tak nadávate na SP, prečo tu stále oxidujete..


Tak jestli počítáš to aktivní hraní 10 min cbugovat na warpu LV, tak to klobouk dolu fakt že jo. Hi Jinak jsem tam byl nedávno jen proto, že mi Disco řekl, že se jde podívat na server po půl roce či kolik. Palec nahoru Já osobně nevím či to nevidíš nebo to nechceš vidět, ale stále se tu točíme v kruhu. Řekni mi jediný důvod, proč bych měl já jako hráč něco dělat pro server, který není můj a nic z toho mít nebudu? Proč Fanny odešel dělat propagaci jinam? Nikdo přece ve svém volném čase nebude dělat něco pro někoho ještě k tomu zadarmo. Taková je realita. Ty bys snad dělal něco zadarmo pro někoho? Možná pro kamaráda, ale ne pro cizího člověka, který na tom ještě vydělá. Smile
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Budem sa opakovať ale hodím ti to sem ešte raz aby si sa na vec skúsil pozrieť aj z druhej strany, resp. z môjho pohľadu. Nemyslím si že SP má problém s počtom hráčov. Ako príklad si to ukážeme na mne. Hrali sme ako partia asi 4-5 aktívne viac menej stále spolu. Niekedy viac, niekedy menej. Jeden z nás mal zlú skúsenosť zo strany admin teamu a vyústilo to až do permabanu. Či bol ten permaban na mieste tak o tom by sme sa tu mohli hádať ešte dlho, samozrejme s tým permabanom sme nesúhlasili a viac menej nas to znechutilo až na toľko že sme si nechali dať permaban všetci. Nebolo to len pre túto situáciu ale celkovo sa to už v tej dobe začalo zbierať a toto už bola len bodka na koniec. Po všetkých tých rokoch čo sme tu odohrali si myslím že jednanie voči jednemu z nás nebolo absolútne fér, hlavne keď sa podobná situácia riešila o niečo skôr ale aj neskôr a jej výsledok bol úplne iný. Takže povedzme že stále tu funguje akýsi dvojaký meter, ktorý je jedným z kameňov úrazu. Aby som prešiel k pointe tohto textu. Aj keď som odvtedy dostal už 2x permaunban, na tom serveri jednoducho nebolo čo robiť. Kopec noviniek a vecí ktoré sa za ten čas zmenili mi bolo na dve veci kedže som tam už nemal s kým hrať a tým padom sme zase tam kde sme boli a ja sedím s ďalšiou permou v banliste pretože tá jediná zábava ktorá sa dala na serveri robiť bolo provokovať AT, hľadať medzeri v pravidlách, proste robiť bordel a problémy adminom. Nejaký ten čas prešiel a prišiel topic s názvom #MakeSuperparbaGreatAgain, nejaké to svetielko nádeje že si vedenie uvedomilo že niekde je chyba. Všetko vyzeralo veľmi sľubne až do kým sme sa zase nedostali tam kde sme aj teraz, že o všetkom rozhodujú 3-4 ľudia na úkor stoviek ostatných. Ako príklad použijem Amnestiu. Väčšina hráčov bola za celkovú amnestiu ale vedenie si to ajtak spravilo po svojom aj napriek tomu, že hráči dali jasne najavo ako si to želajú Takže nejaká časť znova dostala unban (vrátane mňa), lenže ja som znova prišiel na server a znova som tam nemal ľudí s ktorými som hrával pretože oni ten unban nedostali čo viedlo k ďalšej perme a to že som dostal unban mi bolo vlastne úplne jedno. No a tu sa dostávam už k záveru tohto celého. Aj keď mám permu na serveri, stále sa prídem pozrieť na web, niečo napíšem, okomentujem, ale na serveri nemám chuť hrať pretože sa tam dejú rôzne zvláštne veci ako napríklad kauza s Fifou ktorú teda neviem či ste ochotný akceptovať ale pokiaľ to tak chce ATomas sám tak sa môžeš aj postaviť na hlavu, žiadna reklama ti nepomôže pretože problém nie je v reklame ani v potrebe získavať nových hráčov. Hráčov ako ja ktorý sa o server stále zaujímajú ale nechcú tam hrať pretože nesúhlasia s vedením a admin teamom je určite kopec. Ako vravím, nehrávam tam ale na web prídem, pozriem čo je nové a takýchto je určite mnoho ktorý sa z času na čas prídu pozrieť ale keď zistia že je to stále na Hovínko tak hrať znovu nezačnú. No a také zhrnutie na záver, oveľa jednoduchšie bude získať späť starých hráčov ako prilákať nových. Lenže zodpovední ľudia na to zvysoka kašlú a bohužial na nich to celé stoji aj padá. Takže si to skús ak tak ešte prečítať raz a zamysli sa nad tým v čom je ten skutočný problem tohto serveru. Nie je to nedostatok hráčo. Hráčov je tu stále dosť a ver mi že aj keby ti dnes príde 100 nových, na takomto serveri určite hrať neostanú.
Upravil/a BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK dne 22.01.2022 13:36
Ondrah98
Citace
Ale keď o SP aktuálne vie tak 0,00001% obyvatelstva CZSK, tak nečakajme, že tu nikto nehrá. Nikto tu nehrá, pretože sa o tom nevie
100 000 lidí, slovy sto tisíc, vidělo video od Menta a nestalo se nic. Byli to lidé, co hrají hry. A nic. Chápeš to? Kdo jinej by měl přijít než hráči počítačových her? Nebo chceš dávat reklamy do křížovkářskýho magazínu, aby přišli důchodci si zahrát, protože se beztak v důchodu nudí? Co chceš dělat za reklamu?

Citace
odkade majú hráči vedieť, že existuje hra, kde sa dajú robiť zamestnania
Jo to je tahák, nudíte se po práci, běžte pracovat virtuálně...

Citace
Takže pred tým ako niekto bude hovoriť tieto argumenty, najprv ma uistite, že SP je odmietaná väčšinami nováčikov.
Povím Ti rozvracečský tajemství. Nikdo novej tu nehraje (možná tak Winter). Před 2 rokama jsem sháněl nováčka na rozhovor, kdybych stejnou dobu, co jsem hledal nováčky, hledal radši jehly v kupce sena, tak mám víc jehel než se válí před hlavním nádražím v Praze... A že jich tam je.

Citace
Nikto mi ešte nevyvrátil argument, že v súčasnosti postupuje trend vracania sa k starým hrám.
Problém je, že TY jsi ještě NEDOKÁZAL, že to tak je... Ty něco plácneš a my to máme vyvracet? Já říkám, že je trend chovat v záchodě mořskou želvu a krmit ji salámem a šlehačkou. Vyvrať mi to, jinak je to pravda... Ne, není ku*va, co to je za logiku?

Jak říká Disco, vak video na Tiktok natoč a ukaž nám, že se mýlíme, co je za problém? Ukaž nám pochybovačným, že jsme blbci a zachraň SP na Tiktoku.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
RuliiKkO
Docela jsem překvapen tím co píše Ondrash, člověk má fakt pravdu kterou jsem už říkal x krát. Nikdo z nové generace nechce ani nebude hrát SAMP jako main hru x hodin denně, na to zapomente. Najde se 1 člověk ze 10000 v CZ/SK a to je někdo kdo nic jiného nerozjede. SP jde bohužel stranou a na hlavní scénu přichází FiveM protože to je to kde se nejvíce lidí teď pohybuje z her GTA. SP není mrtvá, SP se jen lehce přeoperuje ze samp na fivem, to je všechno. Budou tam joby, budou tam všelijaký věci které známe na SP a kterou SP udělala tak slavnou a dobrou. Přiznejte si už konečně to, že jsme v roce 2022 a že SAMP už jde prostě stranou. Už je to více než 14 LET, to si myslím že stačilo ne? Já začal na SP když jsem byl na zakládce a teď je ze mě chlap který už myslí na rodinu. Prostě se připravme na novou generaci SP na novém FiveM, přemýšlejme jak vylepšit naši skvělou SP na fiveM a jak přitáhnout lidi k novému serveru, ne starému. Dobrou
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Diana
Nemá to cenu, keď nie je niekto ochotný cez jediný existujúci server spropagovať aj plánovaný FiveM server, ktorý sa predpokladá, že vyjde možno tento mesiac už, tak potom nepozerajme s otvorenými ústami, keď na tom FiveM bude 50 hráčov. Stavím sa, že keby ten projekt vydá hlavný admin, tak tu je ľudí nahrnutých, až by to kypelo. :D Ale tak, aká komunita, taký server, ja to hovorím stále. Nemuseli sme propagovať teda server, mohli sme propagovať len portál, keď už tak záleží na tom FiveM. Argument, že samp nebaví, zahraničné sampy sú tak preplnené, a my máme server zaplnený sotva na 20%. Ale tak ani mu, ani bu. Správci sekcie to kľudne uzavrite. :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Mine
Citace
Správci sekcie to kľudne uzavrite.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17