Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Vytvorenie skupiny na:
Discord 11 Hlasov
85%
Skype 1 Hlas
8%
Iné - Messenger, Instagram... (napíš do komentára) 1 Hlas
8%
Počet hlasov: 13
 
[PROJEKT] Spolupráca na vývoji SP
Diana
Zdravím, stav aktivity hráčov na serveri je zlý a rozhodne je potrebné s tým niečo robiť. Nevidím žiadne iné vyriešenie, preto chcem podať podnet k spoločnej práci, ktorej výsledkom by malo byť zvýšenie počtu hráčov.



Súčasťou tohto topicu sú:

>Aktuálna situácia<

>Možné riešenia<

>Úlohy<

>Predpokladaný výsledok<

>Výsledok (bude doplnené)<


【==================================================================】

>Aktuálna situácia<

Situácia na serveri nie je dobrá, počet hráčov sa oproti minulým rokom prepadol o desiatky percent. Doba, kedy bolo potrebné navýšiť sloty alebo sme pokorili rekord v počte hráčov cey Xmas či mimo Xmas je dávno preč. Z 500 slotov je na serveri každodenne obsadených iba 100 - 130 slotov. Častým argumentom je to, že hra je stará a nemá čo ponúknuť, čo nie je až tak úplne pravda. V súčasnej dobe a najmä cez pandémiu stúpol trend hrania starých hier, ľudia sa radi vracajú k starým hrám. Buď nezávisle od seba alebo dostanú tip od kamaráta, prípadne nájdu reklamu na danú hru. Čísla nútia zamyslieť sa, a preto by sme sa mali pokúsiť navýšiť počty hráčov, čo to ide.


【==================================================================】

>Možné riešenia<

Vhodných riešení je niekoľko. V prvom rade, bez čoho sa nepohneme je DOSTATOČNE VYTVORENÝ NÁVOD pre nováčikov. Toto je nevyhnutné spraviť.

Potrebná spolupráca zo strany hráčov:
Návod pri prvotnom vstúpení na webstránku - Tento návod by obsahoval potrebné inštrukcie k pripojeniu na server. Obsahoval by nasledovné: V úvode upozornenie, že na pripojenie je potrebná základná hra GTA San Andreas, ktorú si môžu hráči kúpiť alebo stiahnuť na internete. Následovne by bol pripojený odkaz a návod na inštaláciu SAMP klientu. V ďalšom kroku bude obrázkovo znázornené kde majú kliknuť na pridanie IP adresy servera. Následne pripojenie na server. Posledným krokom bude registrácia a pečlivé zapamätanie si hesla. Dole v poznámkach, menším písmom:
*Neodporúča sa Steam verzia hry kvôli hláseným technickým problémom zo strany hráčov*
*V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom tohto topicu: *ODKAZ NA ZEPTEJTE SE AT*, prípadne na serveri prostredníctovm /dotaz alebo zaslania emailu na [email protected]



Potrebná spolupráca zo strany vývojarov webu:
Pridanie vyskakovacieho okna s návodom a uvítaním na našej webstránke - tu je potrebné, aby vývojari vytvorili systém, ktorý identifikuje nováčika - hráča, ktorý je na našej webstránke prvýkrát. Potrebné by bolo tiež pridať funkciu opätovného zobrazenia návodu kdekoľvek na webstránke, v prípade, že hráč omylom návod zatvorí. Po zatvorení okna by sa táto voľba zapamätala a návod by sa viac automaticky nezobrazoval. Po odkliknutí návodu webstránka AUTOMATICKY nováčika presmeruje na registráciu, pod tým tlačítko na prihlásenie, ak ide o hráča, ktorý tu už účet má, ale hrá napríklad na novom počítači. Ak tento nevyhnutný návrh pre spustenie projektu bude schválený, vhodný text a celkovo spracovaný návod pošlem vývojárovi do súkromnej správy.

Bez príslušného návodu nie je možné projekt kvalitne zorganizovať!!




Ďalšou úlohou bude sprostredkovanie propagácie skrz sociálne siete alebo využitím reklám
Potrebná spolupráca zo strany hráčov:
Vytvorenie KRÁTKEHO motivujúceho videa - Je potrebné vytvoriť najpútavejšie scénky z nášho servera - odporúčam tam pridať to, čo ľudí najviac zaujme - golf, billiard, závody s objektami, gang eventy, voľba skinov a doplnkov + krátky náhľad na webstránku a prepojený účet s webstránkou. Video by malo byť bez hovoreného slova, s neutrálnou hudbou. Na konci by mal byť odkaz na webstránku. Po vstúpení na webstránku hráč uvidí návod, registruje sa, stiahne si hru, registruje sa na serveri a máme nového hráča.



Potrebná spolupráca zo strany vývojarov celého portálu:
Zabezpečenie vymožeností portálu - tu je potrebné, aby AdminTeam umožnil členom projektu vymoženosti servera potrebné na zhotovenie videa - napríklad rôzne objekty, povolenie na používanie first person módu a iných rôznych módov, ktoré sú obvykle zakázané, použitie jetpacku, všetko samozrejme pod vhodnou kontrolou AT, prípadne inými ľudmi.



Ďalšou úlohou bude samotná propagácia videa
Potrebná spolupráca zo strany hráčov:
Propagácia na sociálnych sieťach - Následne je potrebné dané video s vyjadreným súhlasom autorov spropagovať na sociálnych sieťach. Najpopulárnejšou sociálnou sieťou je v súčasnosti TikTok. Každý hráč, ktorý bude mať záujem toto video, v poriadku aj z anonymného účtu, nahrá toto video a do popisu a komentára dá odkaz na webstránku vhodne doplnené pútavou vetou - napríklad Príď si zahrať s nami ! - > superparba.eu
Do videa výrazne odporúčam vsadiť hashtagy - #foryou, #fy, #fypage, #gtasanandreas, #gtasa, #gta, #nostalgic - jednoducho čokoľvek populárne, na zvýšenie šance na vysokú sledovanosť.
TikTok je hlavným prostredím, kde môžeme toto video zdieľať. Za jedno video sa v prípade šťastia predpokladá náhodná sledovanosť 1000 - 25 000 divákov. A to len za jedného človeka, ak sa do tohto zapojí celý portál, môže to mať enormný úspech v prípade záujmu nováčikov, preto je na mieste vytvoriť čo najlepšie video a dať do toho všetko.

Okrem TikToku je dobré toto video zdieľať aj na YT krátkych videách, zdieľať na facebooku (Pozor, tu by som zdieľal video na YouTube, čiže niekto z autorov toto video nahrá na YouTube a bude zdiľané na FB), na instagrame či na ostatných sociálnych sieťach = čim viacej, tým lepšie. Kde sa dá, používajte hashtagy, požiadajte priateľov o zdieľanie s vami..


Potrebná spolupráca zo strany vývojarov portálu:
-


【==================================================================】

>Úlohy<

Teraz sa musia zadeliť úlohy tým, kto sa prihlási dobrovoľne pod topic v komentároch alebo súkromnou správou. Do úloh sa zapájam samozrejme aj ja.

!! Schváliť hore zmienený návrh na návod !! - Čaká sa na vyjadrenie vývojárov Špatný
Spísať návod - Čaká sa na schválenie návrhu Špatný Vypracúva = XXX, XXX
Vytvoriť skupinu na Discorde / Skype (podľa hlasovania) - V pláne po schválení a spísaní návrhu Správně
Vypracúva = Rich
Vytvoriť krátke motivujúce video - V pláne po schválení a spísaní návrhu Správně = Vypracúva = XXX, XXX, XXX
Súhlas na použitie videa na vlastné účely - Čaká sa Správně = Vypracúva = XXX, XXX, XXX
Zverejniť vyjadrený súhlas autorov na použitie videa na vlastné účely - Čaká sa Správně = Vypracúva = Rich
Zverejniť video na stiahnutie a zdieľanie na sociálnych sieťach - Čaká sa Správně = Vypracúva = Všetci dobrovoľníci
Sledovať počet hráčov na serveri, zapisovať do štatistík - Správně= Vypracúva = Rich, XXX, XXX

Prosím, hláste sa do súkromnej správy a komentárov, kto má záujem sa zapojiť do projektu a prípadné akú úlohu, čím by chcel pomôcť.
Všetky dokumenty a materiály mi posielajte do súkromnej správy.





【==================================================================】

>Predpokladaný výsledok<

Zvýšenie počtu hráčov o 50 - 60% privedením nových hráčov na server


【==================================================================】

>Výsledok<

Doplní sa po ukončení projektu


【==================================================================】

Doba trvania projektu:
SCHVÁLENÝ A PLÁNOVANÝ, ČAKÁ SA NA ZÁUJEMCOV - XX. YY. 2022

https://docs.google.com/forms/d/1TJZJ...jLDoquP22o
ODKAZ NA ŽIADOSŤ O SPOLUPRÁCU V PROJEKTE



Aktuálny počet záujemcov: >>0<<
Aktualizované 08. 01. 2022 02:57

Upravil Diana dňa 08.01.2022 03:19
Ondrah98
Citácia
V súčasnej dobe a najmä cez pandémiu stúpol trend hrania starých hier, ľudia sa radi vracajú k starým hrám. Buď nezávisle od seba alebo dostanú tip od kamaráta, prípadne nájdu reklamu na danú hru.
Zdroj?

Citácia
Návod pri prvotnom vstúpení na webstránku
Myslíš, že sem chodí zástupy nových hráčů, kteří hledají, kde budou hrát sa-mp? Jako proč ne, ale přínos bude nejspíše absolutně nulový.

Nezdá se mi, že celá věc je tak snadná, že stačí natočit nějaké video a naplácat ho anonymně na sítě a máš dosah na statisíce lidí. Něco mi říká, že kdyby to tak fungovalo, tak už se to dávno takto snadno dělá ve všemožných oborech. Neberu ti snahu, nadšení, cokoliv, ale myslím, že si to představuješ velmi naivně. Trošku mi to připomíná nějaký školní projekt. Každopádně záměr je nepochybně správný, vzhledem k tomu, že jsme zde úzká komunita, tak i zvolená forma v podobě nějaké komunitní práce budiž pochválena (jako Ježíš Kristus). Držím ti palce, ale nemyslím si, že zrovna ty jsi nějaký spasitel (jako Ježíš Kristus), který dokáže vzbudit nadšení a pozvedne SP do výšin skrze sdílení nějakého videa na TikToku. Ale třeba si vizionář a já jen škarohlíd. Čas ukáže, hodně štěstí.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
SirMat3Beach
Ahoj,
Rozhodně bych uvítal aby přišli nový lidi nebo se vrátili i ty staří, ale nemyslím si, že to bude tak jednoduché.
Jak říká Ondrah98 vypadá to jako spíše nějaký školní projekt... já bych spíše vzal nějakou porci peněz co SP vydělá a dal je přímo jen na propagaci. Nejen dělat různá videa a dávat je na TikTok apod. ale co si třeba zakoupit reklamu na Facebooku, YouTube atp.? A při nejlepším co třeba zaplatit nějakému českému YouTuberovi co by měl cenu aby natočil nějaké to jedno dvě videa na SP kde shrne co server nabízí. To by bylo podle mě mnohem lepší než dát pár sekundovou ukázku na TikTok, protože si nedokážu představit jak přestanu scrollovat TikTokem, vstanu a jdu instalovat GTA a SAMP - to radši se umím představit že uvidím že můj oblíbenej YouTuber vydal video tak se podívám je tam nějaká SP a vím, že když tam půjdu tak toho YouTubera potkám můžu mu napsat a vše a ono se mi tam zalíbí a já tam zůstanu.

Každopádně moc cením tvoji snahu a přínos pro SP komunitu, za mě je tenhle nápad dobrej jen to potřebuje vychytat nějaký mušky a bude to dokonalý a funkční. Za mě je tohle super projekt.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=27693
Diana
Zdravím, ďakujem za kladné ohlasy. Každý nápad je vítaný, lebo ak nám to schváli vedenie, tak sme jeden tím, ide o to, že spolu sme v tomto smere silnejší. TikTok som len uviedol ako prioritu, lebo je to aktuálne sociálna sieť, kde je najľahšie získať sledovanosť, nakoľko tam netreba sledovatelov, aby si mal vysoké čísla sledovanosti. Každopádne to s tou reklamou neznie zle, ja mám už skúsenosti s FB reklamou - je tam myslím suma 5,00€ / 140kč na 1000 až 2000 oslovených ľudí, príspevok sa ukáže náhodne v novinkách, každopádne je tu jeden háčik. Reklama oslovila väčšinu ľudí nad 30 - 40 rokov, teraz mladí nepoužívajú FB vôbec. Skôr by som využil Instagram, avšak tam nemáš opäť zaručené do akého publika, akým národnostiam sa to ukáže, ale možno sa tam dá nastaviť ako na FB krajina oslovených.
TikTok tam ale určite zarhnúť chcem, aj keby to zaujalo len 30 hráčov z nejakých 50,000 oslovených.

Všetko ostatné upresním časom, píšte akékoľvek pripomienky a návrhy. Jediné na čo aktuálne čakáme je na schválenie návrhu a dobrovoľníkov.
Následne vytvoríme spoločnú skupinu + ďalšie skupiny na konkrétnu úlohu, kde budeme spolu riešiť danú vec a prípadné problémy. Bol by som rád, ak by sa do tohto projektu zapojilo pomerne veľa ľudí.

Ešte raz teda, ten TikTok bol len ako priorita, určite zdieľame portál aj na iných sociálnych sieťach, avšak len v prípade, že sa na to vytvoria financie či už z VIP alebo nejakej zbierky. Hlavnou úlohou tohto projektu je pracovať tímovo, spolu, aby sme dosiahli vynikajúce výsledky.
Zatiaľ. Hi
Ondrah98
Zdravím, ďakujem za kladné ohlasy. Každý nápad je vítaný, lebo ak nám to schváli vedenie, tak sme jeden tím

Ještě otázka: kdo je myšlen jako "my"? Vidím tebe a dál za tím stojí kdo?
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Diana
Myslel som dobrovoľníkov, ktorí sa dúfam zapoja, verím v to. 😂 Ale samozrejme aj ostatni, keď už sa vytvorí to video, prípadne akákoľvek iná reklama, ak ju zdieľa s nami, tak sa tiež zapája.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Ještě k:
A při nejlepším co třeba zaplatit nějakému českému YouTuberovi co by měl cenu aby natočil nějaké to jedno dvě videa na SP kde shrne co server nabízí.

https://youtu.be/SBrddK_tlbo?t=0 Pokud si dobře pamatuju, tak dopad na hratelnost byl prakticky neznatelný. A to máš 100k zhlédnutí v české herní komunitě. Takže to bylo velmi dobře cílené a v podstatě nic moc z toho. Bude oslovování náhodných lidí z celého světa na TikToku lepší? V tomto kontextu mi ten Richův plán připadá nějak takto:
- Otevřel jsem si hospodu v zapadlé dědině o 180 obyvatelích v chudém regionu někde na východě Slovenska.
- V hospodě jsem prodával hlavně chlast, nějaký ty buřty a utopence, měl jsem tam televizi, kde jsem promítal fotbal. Prostě to co by tamní chlapi mohli ocenit jako oddych po práci, kde si na 12 hodinových směnách vydělají 500€/měsíc.
- Nevydělalo si to na sebe i když to bylo dobře zacílený.
- Zavřel jsem.
- Chci být pořád velký podnikatel, otevřu si v té stejné dědině novou hospodu.
- Bude veganská, eko, bio a odpovědná k životnímu prostředí. Každej pátek tam bude beseda s tibetským mnichem o smyslu života a ve středu přednáška o chudobě v Africe. Taky tam budu pořádat taneční kurzy tradičních peruánských tanců.
- Třeba to bude mít úspěch, přidejte se ke mě, potřebuju servírku, aby tam zdarma dělala...

Jinými slovy zacílená věc moc nefungovala, nezacílená na tom asi líp nebude...
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Undefeated420
Hoši nechci, aby tu mezi námi vznikla válka, ale je tu jeden zásadní problém a to sehnat člověka, který má určitou sledovanost na YT a má komunitu, co hraje GTA. K čemu je takový MenT atd. když jejich komunita hraje daleko lepší hry a nějaké GTA je nezajímá? SP měla takové lidi jako byl Fanny, Morlox atd. Ale zase budu ten špatný, když napíšu, že vedení si takových lidí nevážilo. Stačí si zhlédnout video od Fannyho a možná pochopíte proč. Palec nahoru Tady je to začarovaný kruh. Já se tu opakovat nebudu. Všecko tu sepsal ZaGz svým slohem. Je to velmi jednoduché. Reklama musí mít momenty ze serveru. ---> Na serveru bohužel dnes nic zajímavého není jen nízká hratelnost. ---> To celé směřuje na ATomase a mu to vyhovuje. Takže dokud on sám nezačne s tím něco dělat, tak se nic nezmění. Hi Navíc stačí málo a ukázat, že server žije tzn. když lidi začnou natáčet videa jako to bylo kdysi GR montage, GW a různé kraviny, tak nějaký narůst může být. Ale to se vracíme do bodu, že na serveru není co dělat bez hráčů. Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Disco
Citácia
Po odkliknutí návodu webstránka AUTOMATICKY nováčika presmeruje na registráciu, pod tým tlačítko na prihlásenie, ak ide o hráča, ktorý tu už účet má, ale hrá napríklad na novom počítači.


Jako tu už někdo zmiňoval, nechci ti brát nadšení a rozhodně tě cením za to, že máš odvahu se o něco pokusit. Jenom to, co vypich.uji v citací, je právě to, co už hráče odradí. Smile

Dobře si pamatuju z dob, kdy jsem byl v AT, jak ověřování účtu moderátorem fóra hráče otravovalo a spíš na to reagovali negativně, protože potřebovali něco řešit třeba i akutně.

Propagace je potřeba, to ti dám za pravdu, ale k čemu ti bude propagace, když ti na to komunita sere a je toxická, tam i se sebelepší propagaci nikdo nebude chtít hrát. Smile Ke zbytku se nevyjadřuju a už nebudu psát slohovky, které aj tak skončí v koši zahrabané a nikoho to nebude zajímat.

PS: jinak z hlediska mých zkušeností s nějakým tím vývojem, aby sis byl jistej. Jde udělat to, aby web poznal někoho nového na webu, ale bude se stávat, že se návod někdy zobrazí i stálému hráči, př. jednou za rok, kdyby se to řešilo pomocí cookies
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Diana
Ahoj disco, áno cookies to istia, len som sa bál to takto do detailov, lebo tomu moc nerozumiem, ale viem o tom, že tie cookies že sa ukladajú tie voľby, napr motív stránky. Iba raz by to ukázalo a hotovo, len aby hráč vedel čo ta superparba je, že na to treba GTA, samp, že sa neodporúča ta steam verzia, všetky tie rady, menší faq. To sa ešte spise, ak sa nájdu dobrovoľníci.
esx_exiteye
Čauky... SP by byla fajn, kdyby znovu ožila, na druhou stranu buďme k sobě upřímní, za chvíli bude rok 2022... Doba kdy auta jezdí po silnici bez řidičů atd... Se nenajde zrovna nějaká situace, aby mladí lidi (13-) přepadli nadšení od Fortnitu k SAMP a ti v herním průměru (13+) přešli z her jako je FiveM Roleplay, Warzone a tak dále...

Svým způsobem se zde hodláte hádat o A no přitom se bude dělat Z... Jestli vůbec..

TikToky by ti fungovali pouze, kdyby byly zachytávány opravdu komické situace, tedy spíše jako highlighty...
Influenceru s dostatečnou herní fanouškovskou základnou k propagování SA:MP je pár a jednoho z nich všichni známe, vzhledem k tomu, že začínal zde... Ale moc dobře víme o koho jde a kde skončil..
Reklamní video máme v plánu udělat, už jsem o tom mluvil i s hlavníma a ATomasem samotným... No buďme realisté... Je to zabitých X desítek hodin s vymyslením video scénáře a cut stylu, sepsání voiceoveru, výběr hudeb atd atd... Udělání scén a tak dále... Hlavně, najít lidi, co by mi věnovali tento čas a kousek sebe pro nic...
Diana
Kto má záujem sa pripojiť do projektu, tu je žiadosť, ktorú ak máte záujem, vyplníte a vyberiete úlohy, na ktorých by ste sa chceli podieľať.
https://docs.google.com/forms/d/1TJZJ...jLDoquP22o
V prípade, že bude dostatok záujemcov, projekt môže byť spustený. Ešte pred spustením projektu budú vytvorené samostatné skupiny na spoločné riešenie projektu a úloh. Skupiny budú vytvorené na vlastnom discord serveri.
Prosím, zdieľajte tento projekt, nech sa zapojí doň čo najviac ľudí.



Aktuálny počet záujemcov: >>0<<
Aktualizované 08. 01. 2022 02:57

Upravil Diana dňa 08.01.2022 03:20
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
cechyy
Zdravíčko,

oceňuji Richi tvojí snahu o to takhle pomoct serveru, zvednout čísla co se hráčů týče. Citoval bych jen kluky nahoře co vše vypsali, reklamy jsou sice fajn, ale jak psal Ondra, MenT na tom videu udělal 100k zhlédnutí po tom videu na server přišlo pár lidí a na konci týdnu už tam nikdo nehrál. Ze 100k views jen pár lidí a nakonec nikdo nezůstal je hodně smutný, buď je mód nezaujal nebo to je pro ně stará hra a radši si zapnou FiveM. Co si budeme, dělal se tu dotazník, kde mohli hráči napsat svoje vlastní názory jak zlepšit chod serveru nebo změnit dané věci na serveru. Hráči si odhlasovali určité změny, ale ne všechny byly opět aplikovány. Na konkurenci jsem odehrál pár hodin a v těch pár hodinách jsem tam potkal samotného vývojáře módu, který je zapojený v komunitě hráčů a lidí na serveru. Neberu to Tomášovi nějak za zlé, ale kdyby byl i více zapojený do komunity, více byl na serveru s hráči, tak by se tu taky scházelo se více hráčů. O to více mě mrzí, že tu jsou hráči, kteří chtějí změnit a zvýšit chod serveru počtem hráčů, ale pokud to nebude dělat samo vedení, tak se nic nezmění, protože jako hráč nic konkrétního nezmůžeš. Je tu situace, kdy si tu každý honí ego a není tu žádná parta/komunita lidí, která tu byla před 5 lety, kdy se sházelo desítky lidí na teamspeaku a bavilo se. Dnes příjdeš na teamspeak nebo discord a nikdo tam není. Kdyby tu byla super komunita lidí, tak je to mužnost, že hráči tohle info řeknou svým kamarádům, ty dalším a už to jede bez reklamy, ale pokud tu není komunita, tak se tu nic nezmění. Já jsem aktivní jen na webu, kde se bavím a snažím se zapojovat do nějakých diskuzí, protože na serveru není pro mě co dělat a kamarády, který jsem tu měl tak všichni skončili, protože je to tu přestalo bavit. Pokud samo vedení nebude chtít něco změnit, nikdo jiný s tím nic neudělá, i když třeba dělá, ale my hráči to v backgroundu nevidíme, tak kdyby to bylo více najevo a spojila se komunita hráčů s vedením jako to je třeba na konkurenci, kde hlavní hraje s hráči, baví se, je tam aktivní, tak by se tu třeba taky něco změnilo.
Jen můj osobní pohled na danou věc, kdokoliv mě může opravit nebo doplnit, je to diskuze.

Hezký zbytek dne.
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Diana
Čau cechyy. Nemôžeš porovnávať dobu s menej vymoženostami a dobu s RZE 11. Oproti časom, kedy ment prilákal nováčikov sme nemali prepracované také questy, odmeny zo serii, máme tu premakany gang systém, random eventy a hlavne viacero zažívnych typov eventov. Je to rozdiel trocu rokov a za tie tri roky sa server systémovo zlepšil až až. K tomu, stotožňujem sa s počtom hráčov v čas, keď ment robil videá, možno sa mýlim, ale vtedy bol počet hráčov stabilný, pretože počet nováčikov sa rovnal počet odchádzajúcim hráčom. Čo sa týka názoru na vedenie. Porovnávať konkurenciu s ATomasom a jeho správaním.. ATomas má svoju povahu, má svoje muchy, každý má. Ale keď už tu máme hovoriť o prístupe k hráčom od vedenia, tak prosím pekne sa poďme rozprávať aký prístup ma pán majiteľ konkurencie. A budem citovať správu, ktorú som napísal včera, lebo ma nebaví ako si stále niekto zástava konkurenciu zatiaľ čo tam panuje taký človek, aký tam je.

Citácia
Totižto po mojej perme od Gamelunera za rozvracanie som skutočne skúsil ****. Tak som sa tam registroval a spoznal s pár luďmi, vrátane hlavného admina, ktorý mi s niečím pomohol. Server sa teda dozvedel, že na **** zavítal bývalý moderátor a v tú dobu permabanovaný hráč na SP. Dozvedel sa to aj majiteľ konkurencie, ktorý mi napísal súkromnú správu na ich webe či sa mi tam ľúbi. Potom sa ma spýtal na názor na ich server a čo konkrétne mi chýba na **** a zároveň to je na SP. Ja som napísal, že sú to akcie - objekty, pickupy a závody a dodal som: nejako ma to **** nechytilo, ale je to pekný server a má pekné vymoženosti. No a to si nevidel čo mi odpísal.. On na mňa vyletel agresívne, že veď na **** sú akcie, no ja som napísal, že "no ale nie sú tam s takými možnosťami ako na SP, ale nehnevaj sa na mna, prosím, nemyslim to v zlom proti tebe".. Arogantne odvetil, že môžem byť rád, že nemám permu na ich serveri, lebo že mu písalo pár adminov zo SP, aby mi dal permu aj na ****. Zablokoval mi správy a koniec. A ja že prosím?


Moje posledné správy boli, aby sa nehneval, aby to nebral zle, že sú tam aj dobré časti módu, iný systém, že ten server nie je zlý, ale že ma to nenadchlo a nechytilo. To som samozrejme napísal len v rámci slušnosti, ten server ma fakt nebavil, ale bolo to len mojím zvykom a štýlom, mňa nebavia taký systém jobov a levelov apod. akí majú oni, celkovo a to sa ti nechcem vtierať ani nič.. Sa mi páči viac systém na SP. No ale prišiel som na to, že on je jednoducho bezcharakterný. Nováčika s pár hodinami si zablokoval len preto, lebo napísal, že sa mu moc server nepáči. Presne dôkaz, že taký človek ak nemá zo mňa peniaze, tak som mu na nič a zablokuje si ma..


Ak už sa tu fakt máme hádať o tom, kto má aký prístup k hráčom, ja viem že boli hocijaké sťažnosti na atomasa, hocijaké kritiky, ale nech sa neprehliada toto, čo spravil pán majiteľ konkurencie mne ako nováčikovi.

Takže preto si myslím, že projekt je reálny a s dostatočnou podporou aj môže byť uskutočnený. Takže stále čakám na záujemcov
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
cechyy
Richi, vůbec si mě nepochopil. Tady nejde o to, kde byl server před 3 roky, ale beru tu komunitu jako takovou. Pokud se nováček připojí na server a 1. co v chatu vidí jak se někdo hrotí, nadává nebo ho okamžitě někdo zabíjí, tak je jasné, že to hned leavne. Neporovnávám konkurenci se SP, jen říkám moje zkušenosti. Nevím jak se kdo chová nebo ne, to je irelevantní, ale beru přístup k tomu serveru. SP byla proslulá tím, že tu hrálo hodně lidí, server měl spád a byla tu komunita lidí, která preferovala starší hru a bavila je, protože tu měly kamarády, co si ji s nimi zahráli. Tahle doba co je tak je jiná a bude horší. Beru komunitu jako komunitu, neházím tu na někoho, že se někdo chová takhle a takhle, ale beru to z jiného hlediska. Ty jako hráč s tím nic nezmůžeš, bylo tu desítky návrhů, nápadů, X diskuzí na fóru jak tomu pomoct, ale stejně se nic nezměnilo. Bude to takhle furt stejné, myslím si, že i horší pokud se něco nezmění. Také si myslím, že až výjde FiveM, tak to lidi začne bavit více než SA a časem to umře úplně. V dnešní době má už každý PC na to, aby mu to FiveM utáhlo a je to něco jiného, než dokola dělat na serveru to stejné nebo se dokonce nudit, protože tam jsou OA, kteří dají 3 akce za den, vydělávat prachy pomocí misí apod.. pokud máš na serveru vše, jako třeba já, není tam co dělat, komunita mě tam nedrží, protože starší hráči se kterými jsem tu hrával tak skončili a s novými a mladšími si nerozumím, protože nemám v denním pořádku se s někým hrotit a honit si ego.
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Diana
Neviem kedy si bol n aposledy na serveri, ale akcií je v súčasnosti viacej po topicu od Ondraha. S tou komunitou samozerjme súhlasím, jediným riešením je takých toxických hráčov zabanovať nadobro. Ja som mal na serveri všetko, splnené levely, všetky quest výhody, ale stále ma to tam bavilo, je tam dosť vecí, čo sa dajú robiť. :D
Ale aj tak, podobná komunita je úplne všade, tak toxická, v každej jednej hre sú toxickí ľudia, toto nikto nezmení proste, vždy sa nájde toxický človek v istej situácii. Ale určite tých nonstop toxických ľudí jak sú tí hráči s baker., cigan. a pod. pred nickom.. Jednoducho si ten chat nevšímať a tých ľudí takisto. Kto chce, hrať tu môže so svojimi kamarátmi a tým bude dobre, ja keď som si tu pozval kamarátov, tak nás netrápil nikto čo na nás písal alebo čo nám robili, nás tá hra bavila a hotovo :D Takže nie úplne máš pravdu.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
S tou komunitou samozerjme súhlasím, jediným riešením je takých toxických hráčov zabanovať nadobro.

Absolutně kdykoliv se zavede nějaké trestání za "dojmy" tj. nikoliv objektivní, ale v podstatě subjektivní za nějaké závadné názory nebo projevy, tak to dříve či později doběhne autora toho nápadu. Tak bacha.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
KittyKat
To by mal byť citát Ondrah.
Diana
S tou komunitou samozerjme súhlasím, jediným riešením je takých toxických hráčov zabanovať nadobro.

Absolutně kdykoliv se zavede nějaké trestání za "dojmy" tj. nikoliv objektivní, ale v podstatě subjektivní za nějaké závadné názory nebo projevy, tak to dříve či později doběhne autora toho nápadu. Tak bacha.


Niee tak som to nemyslel že zrazu ban lebo si toxický :D Ale že jednoducho jediným riešením je, aby taký hráč ak tkaý je, je v banliste - tým pádom nebude obťažovať ostatných hráčov. Asi som to len zle napísal, pardon. :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Niee tak som to nemyslel že zrazu ban lebo si toxický :D Ale že jednoducho jediným riešením je, aby taký hráč ak tkaý je, je v banliste - tým pádom nebude obťažovať ostatných hráčov. Asi som to len zle napísal, pardon. :D
A jak ho do toho banlistu dostaneš? Musíš mu dát ban.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20