Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
(Ne)zábavné akce
Arbys
já když jsem byl OA a dával jsem jiné akce než závody, vždycky se to setkalo s potěšením, mělo to v pohodě účast a hráče to bavilo... otázky, def. eventy, najdi auto, splň úkol, přečti text v dannu černým a podobný srandy si pamatuju, že vždycky měly úspěch... ale to už taky nějakej ten rok je, dokážu si představit, že teď už to na serveru vypadá jinak

jinak jsme opravdu v začarovaném paradoxním kruhu - hráči na serveru nejsou protože (mimojiné) nejsou dobrý akce, ale OA nedávají dobrý akce, protože nemají hráče
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Diana
Arbys, z toho kruhu sa dá ale dostať jedným jediným možným riešením a to je dostať tých hráčov na tú akciu, aby sami videli, že ta zábava tam je. A to napríklad lákavým odmenami, rôznymi benefitmi, napríklad možno riadiť voj.techniku na hodinu. Raz bola doba, keď akcie fakt klesali a bolo to žalostne.. potom mal jeden hráč, tuším johnys oslavu, kde rozdal dve miliardy dolárov. Toľko hráčov na akcii som veľmi dlho nevidel.. ale samozrejme nemusia to byť len peniaze. :D

Btw ja osobne sa poteším závodom, ale ak má ísť o naozaj veľkú zábavu, tak sú to hlavne stunt parky, free jetpack, vojenská technika, speed a jump pickupy, ale aj otázky.

Ako tu už odznelo, musí sa zvýšiť počet netradičných akcií a zmenšiť počet závodov alebo tak.. veľmi sa mi ľúbila akcia od kompera s názvom strmý kopec, opäť som tam videl trocha viac hráčov.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Undefeated420
Citácia
jinak jsme opravdu v začarovaném paradoxním kruhu - hráči na serveru nejsou protože (mimojiné) nejsou dobrý akce, ale OA nedávají dobrý akce, protože nemají hráče

Arbys to tu vystihl přímo a to přesně navazuje, jak jsem psal výrok u Zagze. Proč dělat jiné akce, když u závodů je "nejlepší" účast? Je to velmi jednoduché. Hráči jsou hodně zhýčkaní a to jakým směrem se server vede je hlavní důsledek začarovaného kruhu. Po několikahodinovém ježdění misí chce hráč odreagování a kde se odreaguje? Na závodě. Klidně by mi mohl i na tuning srazu, ale závodu se to nevyrovná. Hráč chce adrenalin... Jede jede mašinka Nějaký deatchmatch vůbec nepřipadá v úvahu... "Nemám aim = bez šance jsem". Řvu U závodu mám aspoň nějakou šanci, když to fáro řídím 24/7 u misí. Jede jede mašinka
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Jertn
Možná by stálo za to stopnout staré závody(smazat všechny staré savy na nějakou dobu) a začít stavět a dávat jen nový, protože takhle už ani ty závody nejsou zábava, když se jezdí furt to stejný dokola a pořád se to jen opakuje.

Možná si někdo řekne, že je škodat smazat kvalitní akci, ale ne. Aspoň bude nějakej důvod se snažit stavět a čím víc budou stavět, tím víc se budou všichni zlepšovat. Navíc server by v roce skoro 2022 neměl fungovat na závodech z roku 2017...


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
SLaKe
Tady naprosto souhlasím s Jertnem. Je tu x závodů, které se používají stále dokola. Například pantherovo racy z roku 2017 apod. Neříkám, že to nejsou kvalitní akce, ale zároveň jsou fakt staré a SP by se na nich takhle držet neměla. Samozřejmě nechal bych pár savů nějakých top raců, protože přeci jenom něco je fakt kvalitka a je to i zabavné a není to jen blbá rovinka skyrace nebo streetrace. Ale i kdyby se tohle zavedlo, tak pochybuji, že by někdo z vyší moci dokázal odhadnout co a jak by se mělo mazat a co je kvalitní a co by se mělo zanechat.

Další chyba je spolupráce oáček napřímo s hráči ať už to je kritika a nebo nějaký nápad. Zažil jsem už milionkrát, že mě oačko s mým názorem na race poslalo totalně doprdele a to jsem se kolikrát snažil říct, co a jak a kde je špatně. Samozřejmě jsem byl poslaný do háje s tím, jestli já snad dělám lepší akce, když jsem jim poskytl svoje savy najednou bylo ticho :D Je to jenom o blbém egu a ty oáčkam si prostě poradit nenechají, protože přeci jen oni jsou na postu a oni si to staví jak chtějí i když je to někdy hrozné. Já si myslím, že kritiku si mohu na takové akce dovolit z důvodu 5 let ježdění DM na mta a jako aktivní streetracer, který umí cp placement a zná všechny bugy při jakemkoliv racingu. Tady nedávám nic za zlé těm, co se s těmi hráči komunikovat snaží.

Lidi na akce doženeš časem, ale lidi si myslí, že když uděláš jednu bomba akci, tak přijde milion lidi, ale není tomu tak. Někdo se sere 2 týdny s akcí a když mu přijde na jedno kolo 10 lidi, tak je z toho uplně jinde a sere na to. Ale je to o tom budovat tu vizitku, at už je to propagace a nebo kvalita. Když ty akce budou kvalitní a bude to létat jedna za druhou, tak postupem času to ty lidi začne bavit. Ono to nebude ze dne na den. Když bude kvalita a zábava tak budou i lidi a bude jich více a bude se jich i více vracet. Znám x lidí co hráli na sp a jediné co je tam vždy drželo byly akce a ted na to totálně serou, protože je jeden závod za den a i ten stojí dost za nic.

A stále si budu stát za svým, že z 10 oáček pouze jedno se chytne ve stavění akcí a budou fakt kvalitní, protože se tam berou hodní lidi, kteří jezdí celý život mise a vůbec nevědí jak tyhle věci fungují a během týdnu zkušebky se to fakt nenaučíš. Mělo by se změnit hodnocení lidí a hlavně dávat jiné podmínky přijetí na oa a ne to, že máš čistý suspect a postavíš mi rovinka skyrace hlavně, že má pěkný start a konec a objekty jsou barevne a pěkně napojené.
Disco
Arbys, z toho kruhu sa dá ale dostať jedným jediným možným riešením a to je dostať tých hráčov na tú akciu, aby sami videli, že ta zábava tam je. A to napríklad lákavým odmenami, rôznymi benefitmi, napríklad možno riadiť voj.techniku na hodinu. Raz bola doba, keď akcie fakt klesali a bolo to žalostne.. potom mal jeden hráč, tuším johnys oslavu, kde rozdal dve miliardy dolárov. Toľko hráčov na akcii som veľmi dlho nevidel.. ale samozrejme nemusia to byť len peniaze. :D

Btw ja osobne sa poteším závodom, ale ak má ísť o naozaj veľkú zábavu, tak sú to hlavne stunt parky, free jetpack, vojenská technika, speed a jump pickupy, ale aj otázky.

Ako tu už odznelo, musí sa zvýšiť počet netradičných akcií a zmenšiť počet závodov alebo tak.. veľmi sa mi ľúbila akcia od kompera s názvom strmý kopec, opäť som tam videl trocha viac hráčov.


Zvedat odměny aby jsi tam někoho donutil jít je blbost, akce mají být zábava a ne další továrna na peníze a příhoz do další reformy. Pokud by OAčka začali dělat akce, které hráči neznají nebo tomu pomůže i zajímavý název, aby ten hráč si řekl tak jo, na tohle chci jít nebo tohle neznám, to chci vyzkoušet. To dělá taky hodně, ale když OA pojmenuje třeba i závod Sultan race a za den je 15 závodu Sultan race, tak to na hráče působí že se dává furt to stejné dokola a už tam nejde (neříkám, že se to děje, je to jen příklad toho, že i název akce dělá dost). Ale taky dělá dost opravdu to, kdo OA je. Někdo třeba je schopný stavět akce, ale nemá tu povahu ty hráče jí zabavit a jeho organizace je stylem spíš spustit a nechat být. Možná že se i boji být tím "moderátorem akce", který má celou akci provést, ale to je o tom prostě to risknout a časem si na to zvykneš. Taky jsem se bál dát první tuning sraz nebo DM, protože je to moc příkazu a moc to stojí na mně, abych vždycky udělal všechno správně a napsal 20 příkazu navíc a plus komunikoval s hráči a bral kritiku nebo nápady. U DM například na další kolo jiné zbraně, dá se komunikovat s hráči, osvěžit to něčím nebo tak, ale MUSI SE CHTÍT.

Když hráči budou čekat na OA a OA na hráče, tak se nikdy nic nezmění. Snažit by se tu ale měli OA, ne hráči. Je to nevděčný post, ale je to tak, dali se na to sami.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Jertn
Tady naprosto souhlasím s Jertnem. Je tu x závodů, které se používají stále dokola. Například pantherovo racy z roku 2017 apod. Neříkám, že to nejsou kvalitní akce, ale zároveň jsou fakt staré a SP by se na nich takhle držet neměla. Samozřejmě nechal bych pár savů nějakých top raců, protože přeci jenom něco je fakt kvalitka a je to i zabavné a není to jen blbá rovinka skyrace nebo streetrace. Ale i kdyby se tohle zavedlo, tak pochybuji, že by někdo z vyší moci dokázal odhadnout co a jak by se mělo mazat a co je kvalitní a co by se mělo zanechat.


Smazal bych všechno od lidí, co nejsou v AT. I když jsou ty akce kvalitní, musí se to prostě posunout dál.

Možná by to chtělo prostě sestavit celej novej tým oaček...


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Ondrah98
Možná že se i boji být tím "moderátorem akce", který má celou akci provést, ale to je o tom prostě to risknout a časem si na to zvykneš.
Moc se mi líbí označení "moderátor akce", někdo kdo tou akcí provází a ne jak opice, která napíše 3 příkazy a akce už jede sama a na konci dá odměnu...
Další věc ta propagace, nevím proč se nevyužívá více /kalendarakci, proč se třeba do dannu nenapíše, "dokončete mise, za 10 minut bude super akce, přijďte" nebo něco v tom stylu. Chápu, že mise jsou život a zrušit misi uprostřed kvůli akci nepřipadá v úvahu. Očekával bych v tomto směru nějakou nápaditost a ne jen tupě napsat /akce, za 2 minuty do dannu dát "/port", a už to jede. Trošku originality, propagace, víc to řídit, než ty akce jen zakládat, být víc na očích jako pořadatel... Ale to zase souvisí s tím, jaký typ lidí se na tne post bere. Někdo o kom komunita v životě neslyšela, ale má krásnej suspect, je rád že bude v /admins a tím nadšení hasne... Což nemyslím nijak osobně.

Trošku mě teda mrzí, že tenhle topik nestojí aktuálním OA za vyjádření...
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Diana
Arbys, z toho kruhu sa dá ale dostať jedným jediným možným riešením a to je dostať tých hráčov na tú akciu, aby sami videli, že ta zábava tam je. A to napríklad lákavým odmenami, rôznymi benefitmi, napríklad možno riadiť voj.techniku na hodinu. Raz bola doba, keď akcie fakt klesali a bolo to žalostne.. potom mal jeden hráč, tuším johnys oslavu, kde rozdal dve miliardy dolárov. Toľko hráčov na akcii som veľmi dlho nevidel.. ale samozrejme nemusia to byť len peniaze. :D

Btw ja osobne sa poteším závodom, ale ak má ísť o naozaj veľkú zábavu, tak sú to hlavne stunt parky, free jetpack, vojenská technika, speed a jump pickupy, ale aj otázky.

Ako tu už odznelo, musí sa zvýšiť počet netradičných akcií a zmenšiť počet závodov alebo tak.. veľmi sa mi ľúbila akcia od kompera s názvom strmý kopec, opäť som tam videl trocha viac hráčov.


Zvedat odměny aby jsi tam někoho donutil jít je blbost, akce mají být zábava a ne další továrna na peníze a příhoz do další reformy. Pokud by OAčka začali dělat akce, které hráči neznají nebo tomu pomůže i zajímavý název, aby ten hráč si řekl tak jo, na tohle chci jít nebo tohle neznám, to chci vyzkoušet. To dělá taky hodně, ale když OA pojmenuje třeba i závod Sultan race a za den je 15 závodu Sultan race, tak to na hráče působí že se dává furt to stejné dokola a už tam nejde (neříkám, že se to děje, je to jen příklad toho, že i název akce dělá dost). Ale taky dělá dost opravdu to, kdo OA je. Někdo třeba je schopný stavět akce, ale nemá tu povahu ty hráče jí zabavit a jeho organizace je stylem spíš spustit a nechat být. Možná že se i boji být tím "moderátorem akce", který má celou akci provést, ale to je o tom prostě to risknout a časem si na to zvykneš. Taky jsem se bál dát první tuning sraz nebo DM, protože je to moc příkazu a moc to stojí na mně, abych vždycky udělal všechno správně a napsal 20 příkazu navíc a plus komunikoval s hráči a bral kritiku nebo nápady. U DM například na další kolo jiné zbraně, dá se komunikovat s hráči, osvěžit to něčím nebo tak, ale MUSI SE CHTÍT.

Když hráči budou čekat na OA a OA na hráče, tak se nikdy nic nezmění. Snažit by se tu ale měli OA, ne hráči. Je to nevděčný post, ale je to tak, dali se na to sami.


Disco určite som to nemyslel na trvalo, skôr len na začiatok, motivácia pripojiť sa na akciu, ak hráč zistí, že tá akcia je zábavná aj bez odmeny, bude na ňu chodiť, určite by tie odmeny neboli nejaké vysoké stále. A ako som písal, nemusí sa motivovať peniazmi, ale bonusmi, všetko čo ponúka mód, či je to spawnutie auta s radlicou na nejakú dobu.

Veď si zoberme príklad xmas darčeky, prečo bolo na tých závodoch toľko hráčov? Motivovalo ich získanie darčekov, lebo obsahujú niekoľko benefitov. Ak by sa povedalo, že v darčekoch sú len peniaze, neviem či by bola rovnaká účasť. Ale teraz nehovorím, žeby mali byť teraz plná mapa darčekov, len motivovať hráčov na pripojenie do tých akcií. Ak tam napíšeš, že akcia je zábavná, nemá to efekt. Ten kto robí akciu, teraz je to už jedno, ak sa naberie nejaký nový OA, väčšinou ho nikto nepozná a na tú akciu sa aj tak nepripojí. Prvý krok k úspechu je motivovať hráčov na pripojenie. A to sú len tie lákavé odmeny, nič iné mi nenapadá ako motivovať inak hráčov. Samozrejme nerátam, ak to bude nejaký stunt park, tam ani netreba motivácia, tam si myslím, že sa pripojí každý.. Neviem fakt, nech AT vyskúša sám motivovať hráčov, ale aj tak si myslím, že jediná reálna motivácia ako dostať hráčov na akcie sú odmeny. Potom tam prídu na to, ako kvalitné akcie sú a môžu sa znova dávať iba klasické peniaze.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Disco
Richi, tvůj problém je, že ty jsi sluníčkář. Chápu, že chceš motivovat hráče, ale jdeš na to špatně. Jednou přidáš a už neubereš, protože by ti to hráči dali zpětně sežrat. Dočasné přidání by znamenalo ještě větší zásah do komunity ze strany AT, protože by se pak AT poštvalo proti hráčům když by se odměny snížily. ("Přece jste dávali víc, jde to do řiti ta SP", a tak dále)

X-Mas je opravdu o darkach, ale jí drží nad vodou ty speciální odměny co po celý rok nedostaneš a hlavně prémium, kdybys hráčům nabídl premium a speciální odměny, tak uvidíš, že příští rok na X-Mas nebude ani noha. Smile
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Jertn
Arbys, z toho kruhu sa dá ale dostať jedným jediným možným riešením a to je dostať tých hráčov na tú akciu, aby sami videli, že ta zábava tam je. A to napríklad lákavým odmenami, rôznymi benefitmi, napríklad možno riadiť voj.techniku na hodinu. Raz bola doba, keď akcie fakt klesali a bolo to žalostne.. potom mal jeden hráč, tuším johnys oslavu, kde rozdal dve miliardy dolárov. Toľko hráčov na akcii som veľmi dlho nevidel.. ale samozrejme nemusia to byť len peniaze. :D

Btw ja osobne sa poteším závodom, ale ak má ísť o naozaj veľkú zábavu, tak sú to hlavne stunt parky, free jetpack, vojenská technika, speed a jump pickupy, ale aj otázky.

Ako tu už odznelo, musí sa zvýšiť počet netradičných akcií a zmenšiť počet závodov alebo tak.. veľmi sa mi ľúbila akcia od kompera s názvom strmý kopec, opäť som tam videl trocha viac hráčov.


Zvedat odměny aby jsi tam někoho donutil jít je blbost, akce mají být zábava a ne další továrna na peníze a příhoz do další reformy. Pokud by OAčka začali dělat akce, které hráči neznají nebo tomu pomůže i zajímavý název, aby ten hráč si řekl tak jo, na tohle chci jít nebo tohle neznám, to chci vyzkoušet. To dělá taky hodně, ale když OA pojmenuje třeba i závod Sultan race a za den je 15 závodu Sultan race, tak to na hráče působí že se dává furt to stejné dokola a už tam nejde (neříkám, že se to děje, je to jen příklad toho, že i název akce dělá dost). Ale taky dělá dost opravdu to, kdo OA je. Někdo třeba je schopný stavět akce, ale nemá tu povahu ty hráče jí zabavit a jeho organizace je stylem spíš spustit a nechat být. Možná že se i boji být tím "moderátorem akce", který má celou akci provést, ale to je o tom prostě to risknout a časem si na to zvykneš. Taky jsem se bál dát první tuning sraz nebo DM, protože je to moc příkazu a moc to stojí na mně, abych vždycky udělal všechno správně a napsal 20 příkazu navíc a plus komunikoval s hráči a bral kritiku nebo nápady. U DM například na další kolo jiné zbraně, dá se komunikovat s hráči, osvěžit to něčím nebo tak, ale MUSI SE CHTÍT.

Když hráči budou čekat na OA a OA na hráče, tak se nikdy nic nezmění. Snažit by se tu ale měli OA, ne hráči. Je to nevděčný post, ale je to tak, dali se na to sami.


Disco určite som to nemyslel na trvalo, skôr len na začiatok, motivácia pripojiť sa na akciu, ak hráč zistí, že tá akcia je zábavná aj bez odmeny, bude na ňu chodiť, určite by tie odmeny neboli nejaké vysoké stále. A ako som písal, nemusí sa motivovať peniazmi, ale bonusmi, všetko čo ponúka mód, či je to spawnutie auta s radlicou na nejakú dobu.

Veď si zoberme príklad xmas darčeky, prečo bolo na tých závodoch toľko hráčov? Motivovalo ich získanie darčekov, lebo obsahujú niekoľko benefitov. Ak by sa povedalo, že v darčekoch sú len peniaze, neviem či by bola rovnaká účasť. Ale teraz nehovorím, žeby mali byť teraz plná mapa darčekov, len motivovať hráčov na pripojenie do tých akcií. Ak tam napíšeš, že akcia je zábavná, nemá to efekt. Ten kto robí akciu, teraz je to už jedno, ak sa naberie nejaký nový OA, väčšinou ho nikto nepozná a na tú akciu sa aj tak nepripojí. Prvý krok k úspechu je motivovať hráčov na pripojenie. A to sú len tie lákavé odmeny, nič iné mi nenapadá ako motivovať inak hráčov. Samozrejme nerátam, ak to bude nejaký stunt park, tam ani netreba motivácia, tam si myslím, že sa pripojí každý.. Neviem fakt, nech AT vyskúša sám motivovať hráčov, ale aj tak si myslím, že jediná reálna motivácia ako dostať hráčov na akcie sú odmeny. Potom tam prídu na to, ako kvalitné akcie sú a môžu sa znova dávať iba klasické peniaze.


Odměny nejsou ten problem, problem je ten, že to ty lidi nebaví. Navíc odměny jsou teď tak akorát a neměnil bych to.

Musí se prostě dělat akce zábavný, teď když přijdeš na sp, tak tam vidíš stejný závody pořád dokola, auta smrti a pak ještě robot kačka pořádá 3 parkury pořád dokola. Nějaký otázky, poznej text, poznej písničku už ani nevim, kdy jsem naposled viděl. Možná to bylo ještě o první karanténu...


Musíš si uvědomit, že jsme ve hře, takže

Penize <<<<<<<<<<<<<<<<<< zabava (aspoň pro většinu doufám(


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Ondrah98
Trošku mě teda mrzí, že tenhle topik nestojí aktuálním OA za vyjádření...


Jenom si tady tak něco napíšu, aby to třeba nezapadlo bez nějakého vyjádření... Čekal bych, že do topiku o akcích se třeba vyjádří jejich správci a organizátoři. To já ne!
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Jertn
Dneska byla na SP po dlouhý době akce ''naskoč na tramvaj'', takže si to asi vzali aspoň trochu k srdci. ;)


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Ondrah98
Dneska byla na SP po dlouhý době akce ''naskoč na tramvaj'', takže si to asi vzali aspoň trochu k srdci. ;)
To je pěkné, už byl i tuning a skoč na letadlo od založení topiku, ale tak přeci jen, když jsem ten správce akcí, tak bych nějaké to slovo do topiku o akcích teda napsat mohl. Přece jenom, když mi někdo bude říkat, že něco dělám blbě, tak mám přece přirozenou reakci se nějak obhájit nebo v téměř neuvěřitelných případech uznat názor oponenta.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Czech_
Dneska byla na SP po dlouhý době akce ''naskoč na tramvaj'', takže si to asi vzali aspoň trochu k srdci. ;)
To je pěkné, už byl i tuning a skoč na letadlo od založení topiku, ale tak přeci jen, když jsem ten správce akcí, tak bych nějaké to slovo do topiku o akcích teda napsat mohl. Přece jenom, když mi někdo bude říkat, že něco dělám blbě, tak mám přece přirozenou reakci se nějak obhájit nebo v téměř neuvěřitelných případech uznat názor oponenta.


Na to se tu ještě hraje? Já myslel, že jde hlavně o Peňažky za to. Přemýšlím
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Jertn
Dneska byla na SP po dlouhý době akce ''naskoč na tramvaj'', takže si to asi vzali aspoň trochu k srdci. ;)
To je pěkné, už byl i tuning a skoč na letadlo od založení topiku, ale tak přeci jen, když jsem ten správce akcí, tak bych nějaké to slovo do topiku o akcích teda napsat mohl. Přece jenom, když mi někdo bude říkat, že něco dělám blbě, tak mám přece přirozenou reakci se nějak obhájit nebo v téměř neuvěřitelných případech uznat názor oponenta.



Na to ti tu právě každej řekne, že furt jen něco kritizuješ, takže nevim no :D


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Simo
Dovolím sa pripojiť do tejto diskusii.
Ďakujem všetkým za ich vyjadrený názor ako to funguje či nefunguje, prečítal som si tu takmer všetko. Nikto Vám tu nepovie, či máte alebo nemáte pravdu, každý sám vidí ako to funguje ale dovolím si Vám povedať pár viet.

Nemám rád takéto diskusie, pretože väčšina z Vás ktorá to tu komentuje ste boli súčasťou AT a dobre viete, že ľudia sa menia a ako to funguje.
Súhlasím s tým, že sme v začarovanom kruhu, čo znamená nie sú akcie nie sú hráči, nie sú hráči nie sú lepšie akcie a OA to nemotivuje stavať niečo nové.
V posledný pár dňoch som premýšľal a podstrčil som nejaké návrhy na pár zmien a pár noviniek HL. Adminom a čakám na ich vyjadrenie.
Samozrejme čo môžem spraviť zatiaľ pre Vás ako hráčov je to, že som sa rozhodol dať šancu a možnosť ukázať sa aj Vám. Pýtate sa ako ?
Viete, že tu je dosť spôsobov ako si postaviť vlastnú akciu, je veľa editorov, či Maxgustinov editor alebo iný.

Máte možnosť si postavať v nejakom editore svoju vlastnú akciu, určím si jeden týždeň v mesiaci kedy by som tieto akcie dával na SP, tým pádom by ste mohli ukázať čo je vo Vás a mnohí hráči/OA by sa mohli inšpirovať a taktiež by Vám to do budúcna mohlo pomôcť dostať sa na post OA pri vašom záujme. Sám nie som zástanca toho aby sa robili dookola tie isté akcie, preto mám v návrhu aj nejaké nové podmienky pre OA samozrejme vo všetkom čakám na vyjadrenie hlavných. Nikto Vám teda nebráni okrem písania tu a sťažovania sa. V prípade potreby si kľudne vypočujem každého z Vás kto má nejaké normálne návrhy na vylepšenie niečoho alebo nejakú zmenu.
V prípade veľkému záujmu, že si budete staviať akcie aj sami. Môžme založiť v budúcnosti aj topic kde si sami hráči budete hodnotiť akcie.
Samozrejme múdrejší budem aj ja potom ako sa mi vyjadrí hlavný k mojím návrhom, samozrejme aj Vás hráčov prípadne budem o všetko informovať. Riešim aktuálne aj niečo motivačné pre členov OA aby robili nové akcie ale o tom potom. Samozrejme budem rád aj keď sa vy Hráči zapojíte nejakým spôsobom, či tým, že si postaváte nejakú akciu v editore, ktorou sa prípadne môžete ukázať nám ale aj hráčom.

Neviem čo viac k tomu povedať takže to bude všetko.

Mier s vami a ďakujem za Vaše názory.
Upravil Simo dňa 03.01.2022 19:26
Bratek
Tak jo, diskuze se nám uchýlila ke konci. Vyjadřují se tu už jen ti samý hráči, kteří už přispěli troufám si říct všemi znalostmi na dané téma. Správce akcí si myslím, že se krásně vyjádřil. Doufám, že můžeme všichni očekávat lepší zítřky díky všem připomínkám a návrhům z této diskuze.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16