Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
NFT
RuliiKkO
Tak, po dlouhé době jsem nucen založit další topic. Tentokrát to ale může být prospěšné i pro Vás.

Jedná se o NFT, jelikož jsem člověk který o tom ví velký kulový tak se obrácím na Vás. Neptejte se jak ale vyhrál jsem něco čemu lidi kteří se pohybují v tomto oboru říká whitelisted. Ptal jsem se jednoho člověka který to vyhrál semnou (bylo nás 5 haha) a říka že je to profit nějakých $5000. Jak říkám, nevím o tom vůbec nic a to je jeden z důvodů proč jsem zde. Nabizím těm, kteří mi to nějak vysvětlí podíl z těch peněz.. samozřejmě pokuď nějaké někdy dostaneme. Chci vědět co je to NFT a hlavně k čemu mi ten whitelisted je. Někomu to může přijít směšný a pro jiné zase jako nějaká šance si sáhnout pro nějaké penízky, takže neváhejte a pojďme na to.

Pište sem nebo do SZ, díky.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
NFT by som najjednoduchšie prirovnal k skinom napr. v cs:go, nič z toho nemáš ale asi by každý chcel nejaký pekný karambit aj keď sú to len pixeli a ľudia sú ochotní za to platiť stovky eur. V skratke, whitelist znamená možnosť kupiť NFT z danej kolekcie ako jeho prvý majitel s tým že si ho ešte musiš zaplatiť. Tomu sa hovorí mint, čiže v preklade "vyrazenie" do blockchainu. Pokiaľ dostaneš takýto prístup, je možné že cena ktorú za neho zaplatíš je o dosť nižšia ako tá ktorú budú platiť ostatní ktorý si ich budú chcieť neskôr kúpiť. Nevýhoda je v tom že teba to určite bude niečo stáť s tým, že drvivá väčšina takýchto super kolekci je totálne bezcenná a zarobia na nej len ľudia ktorý ich vytvorili. Reálna šanca že to tvoje NFT (obrázok alebo čo to máš) bude mať nejakú vysokú hodnotu ako napr. 5000$ je veľmi ale veľmi nízka. Bolo by dobré napísať aj o akú kolekciu sa jedná, viem ti potom zistiť čo by ťa to stálo keby si sa do toho predsa len rozhodol ísť a risknúť to.
ty klaunik #)
KittyKat
Už som s ním písala v SZ. https://discord.gg/mmpJxBay https://twitter.com/AntiCashCC

No tiež si myslím, že 5k je celkom nepravdepodobné ale tak čo už :D
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Môžme to skrátiť, z tohto určite nič nebude. Projektov ako týchto sú tisícky ďalších a len pre tvoje info, vyhral si možnosť kúpiť si postavičku za cca. ~220$ ktorých bude celkovo do 5000 kusov a aktuálne podľa discordu o nich vie neuveriteľných 50 ľudí. Čo sa stane na 99,99% je že ich cena po oficiálnom vydaní klesne na absolútne minimum, samozrejme drvivá väčšina z nich určite ani nebude predaná.
ty klaunik #)
Ondrah98
Řekl bych, že tahle móda NFT a různých podobných ptákovin je v drtivé většině případů někde na úrovni NH mobilního servisu místního podvodníka AdiHitouse...
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
destiny-
Řekl bych, že tahle móda NFT a různých podobných ptákovin je v drtivé většině případů někde na úrovni NH mobilního servisu místního podvodníka AdiHitouse...


bud rad, ze rich mal pc zapnuty cez limit co mu dali rodicia, inak by ti tento post nahlasil Proč !!
Ondrah98
Řekl bych, že tahle móda NFT a různých podobných ptákovin je v drtivé většině případů někde na úrovni NH mobilního servisu místního podvodníka AdiHitouse...


bud rad, ze rich mal pc zapnuty cez limit co mu dali rodicia, inak by ti tento post nahlasil Proč !!


Však jako, že to je kvalitní a výhodné... jazyk
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
RuliiKkO
Dobrý tak můžete lock, díky všem mistrům. Zase jdu na x let Díky
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Bratek
Tak teda lock mistře. heheheee

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16