Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Vytvoriť Public Gang Group ?
Áno 15 Hlasov
88%
Nie 2 Hlasov
12%
Počet hlasov: 17
 
Public Gang Group
safty
Zdravím, mám jednoduchý nápad o ktorom už rozmýšľalo veľa ľudí za posledné roky. Netušil som či to je téma týkajúca sa serveru alebo webu, ale pridal som to tu. Jedná sa o myšlienku, že by sa založila na napr. IG / FB / Discord, Group pre ľudí z gangov, ktorí ešte občas hrajú na SP, aby keď niekto hrá a je online, tak by napísal do skupiny aby sa vedeli ľudia stretnúť na serveri. Je pravda, že už veľa krát keď človek príde cez deň na SP, tak už tam stretne málo koho kto by šiel GR / GW, a pre mňa ako hráča čo tu posledné roky hral iba GR / GW, tento server tým pádom už stráca hodnotu a nemám ho ani dôvod hrať. Preto si myslím, že takéto drobné vylepšenie, by mohlo ešte gang systém podržať max. 1 rok, možno hhh. Ideálne riešenie tohto návrhu by bolo len to, že by sa medzi hráčmi dohodlo na akej platforme sa spraví group, a ak by sa dohodli všetci na jednej, tak by sa spísali kontakty každého a všetci by boli pridaní v jednej skupine. Síce je zároveň pravda, že veľa z ľudí čo hrali GR/ GW sú v banliste, ale tak toto je iba návrh na vytvorenie skupiny, nie na amnestiu. Bol by som rád ak by sa takýto mini update uskutočnil, mohlo by to z poslednej nádeje pomôcť tomu aby gang systém nezomrel do mesiace, keďže väčšina hráčov sa presunula na SP Fivem, čiže už na GTA SA SP človek stretne málo koho. Mohol by sa niekto k tomu vyjadriť, či to je trash alebo či to je obstojná myšlienka, dám k tomu anketu. To je všetko z mojej strany.
Reggie_
Něco takového jsme se pokusili zrealizovat s Pitrasem (https://superparba.eu/forum/viewthrea..._id=112004), no moc se to nechytlo, ale Discord jako takový je aktivní. Takže tam by ta komunikace byla určitě možná. Každý se tam může připojit, odkaz je kdyžtak vpravo nahoře pod bannerem.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
safty
Něco takového jsme se pokusili zrealizovat s Pitrasem (https://superparba.eu/forum/viewthrea..._id=112004), no moc se to nechytlo, ale Discord jako takový je aktivní. Takže tam by ta komunikace byla určitě možná. Každý se tam může připojit, odkaz je kdyžtak vpravo nahoře pod bannerem.


Ja si osobne myslím, že FB by bolo najideálnejšie, pretože to už má reálne fakt každý, a tam by sa v tom dalo lepšie orientovať, čítal som link, ktorý si poslal, ale môj návrh je skôr na štýl toho, aby to bola Group, kde sa budú iba vybavovať GR/GW a celkovo gang events. Ale díky za info.
Czech_
Ahoj, s tím my jako vývojáři nic nezmůžeme. To už je pouze na vás nebo na administrátorech či něco takového si chtějí vzít pod správu. Jak již Reggie psal, tak discord aktuálně je nejlepší, co se týká komunikace, takže si můžeme psát na SP discordu, kde jsou na to již speciální roomky. Můžeš se tam podívat a třeba to bude právě tohle, co hledáš. Obecně FB už je takové zastaralejší, alespoň třeba u mě, takže nevím, jak moc by se tam tato skupina chytla, ale jak říkám, je to pouze na vás.

Podle mě nejlepší možnost je fakt ten SP discord, kde napíšeš do global gang chatu, nějaká nová skupina na FB by asi moc prospěšná nebyla.
Přesunu to proto do Nezařaditelných, kdyby jste tu chtěli mít diskuzi o realizaci.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
safty
Ahoj, s tím my jako vývojáři nic nezmůžeme. To už je pouze na vás nebo na administrátorech či něco takového si chtějí vzít pod správu. Jak již Reggie psal, tak discord aktuálně je nejlepší, co se týká komunikace, takže si můžeme psát na SP discordu, kde jsou na to již speciální roomky. Můžeš se tam podívat a třeba to bude právě tohle, co hledáš. Obecně FB už je takové zastaralejší, alespoň třeba u mě, takže nevím, jak moc by se tam tato skupina chytla, ale jak říkám, je to pouze na vás.

Podle mě nejlepší možnost je fakt ten SP discord, kde napíšeš do global gang chatu, nějaká nová skupina na FB by asi moc prospěšná nebyla.
Přesunu to proto do Nezařaditelných, kdyby jste tu chtěli mít diskuzi o realizaci.


Ja osobne som možno zastaralý v sieťach, ale ja ani discord nemám a už aj keď som mal, tak mi to príde komplikované a netuším kde a ako sa napojiť vôbec, FB sa starý spôsob, ale overený, žiaľ mám pocit, že celkovo do toho moc veľa ľudí nepôjde, pretože ľudia čo hrajú GR/GW raz za čas, tak na SP web ani nechodia, čiže to je možno zbytočná téma, chcem len skúsiť, či by sa táto myšlienka chytila.
Jiry
Jako když už, tak úplně nejideálnější by bylo udělat klasikou skupinu na messengeru tam ty oznámení chodí asi nejlíp. Jenže to by bylo asi těžký sehnat tolik lidí z gangsystému na FB, protože plno si kryje svou identitu nebo se stydí. Jako nápad dobrej, klidně bych i já sem tam dal, kdybych věděl že přijdu na server a to GR např. tam bude.
safty
Jako když už, tak úplně nejideálnější by bylo udělat klasikou skupinu na messengeru tam ty oznámení chodí asi nejlíp. Jenže to by bylo asi těžký sehnat tolik lidí z gangsystému na FB, protože plno si kryje svou identitu nebo se stydí. Jako nápad dobrej, klidně bych i já sem tam dal, kdybych věděl že přijdu na server a to GR např. tam bude.


Toto presne som mal na mysli, ostatní to asi zle pochopili, nemal som na mysli skupinu na FB ako sa robilo v roku 2012, ale obyčajnú messanger skupinu, kde by sa pridali ľudia z GS, myslím si, že by hráči nemali problém dať na seba kontakt, skôr ide o to aby boli oboznámení s tým, že by sa takáto skupina šla spraviť, a to už bude väčší problém, bolo by skôr potrebné aby takúto skupinu spropagoval hl. admin na serveri / sp webe, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, keďže ja sám už ani nemám moc chuť prísť na SP, keď dopredu viem, že tam nikto nebude, pretože kto sa bude bezcieľne voziť po serveri čakajúci na to, kým niekto možno príde.
E1L0N
Též jsem měl v hlavě takový nápad, určitě bude lepší msg skupina než discord, v mobilu discord každý nema.
Quaid
ig nebo mess nejlepší asi, ne každý má discord v telefonu a navíc ig a mess si otevřeš častěji než discord, kterej má většina stejně mutnutej
safty
True, bolo by to najlepšie spraviť cez messanger. Čiže platforma už dohodnutá je, stačí už len vytvoriť group a tak pozbierať kontakty ľudí, popridávať do skupiny a dať každému vedieť, že taká skupina existuje, aby sa tam nahromadilo čo najviac ľudí.
Quaid
Jako můžu tu skupinu založit jestli chceš a přidat tam pár lidí na který ten kontakt mám. Popřípadě FB mi naposílejte do SZ. Nebo jestli si to chceš založit sám, tak je to vlastně fuk. I kdyby nas tam bylo jen pár, tak na par gr to bude dobrý viď.
safty
Najlepšie bude ak budú admini v skupine viacerí a každý tam pridá koho môže.
Jiry
Najlepšie bude ak budú admini v skupine viacerí a každý tam pridá koho môže.


Tak admini jsou jedno jestli tam budou ne? Hlavně teď tu žádní ani nejsou. Stačí když tam budou jen jezdci/sawneři
checkm8
Myslel asi admini na msg ať tam může víc lidí přidat někoho
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
safty
Najlepšie bude ak budú admini v skupine viacerí a každý tam pridá koho môže.


Tak admini jsou jedno jestli tam budou ne? Hlavně teď tu žádní ani nejsou. Stačí když tam budou jen jezdci/sawneři


Admini messanger skupiny, nie serveru, to by bolo zbytočné aby sa tam riešili ešte pravidlá :D
Quaid
Tady nejde o nějaký znovuzrození gangů, ale spíš o to, že se někdy shodne pár lidi na večer například a zajedou si grka, protože trefit se na čas, kdy je na serveru nějaký gr je teď docela těžký bych řekl Smile btw. Zajímalo by mě, kdo ti bude jezdit gr na fivem, když dáš jedno čelo a auto se ti zničí na hovna a ještě z něho vyletíš xd
safty
Tady nejde o nějaký znovuzrození gangů, ale spíš o to, že se někdy shodne pár lidi na večer například a zajedou si grka, protože trefit se na čas, kdy je na serveru nějaký gr je teď docela těžký bych řekl Smile btw. Zajímalo by mě, kdo ti bude jezdit gr na fivem, když dáš jedno čelo a auto se ti zničí na hovna a ještě z něho vyletíš xd


Netuším k čomu bola smerovaná táto odpoveď, ale true, nejde o znovuzrodenie gang systému, ale o to, že nemusíš náhodne triafať, či sú hráči na sp a či nie. Skrátka by si len napísal do messanger group a zišli by sa ľudia. Predsa už nie je rok 2013, kde si sa musel rozštvrtiť aby si sa napojil do GRka a k tomu ešte do závodu Rally alebo Bridge, lebo o virtual worlde mohol človek ešte len snívať, čiže k tomu bude dobrá tá skupina. A GRka na GTA 5 už nebudú mať zmysel, keby si po každom čele mal vyletieť z okna, tak to by bolo viac o tom kto skôr vyletí z okna, nie kto je lepší CP a Bloker. Je to síce viac realistickejšie, ale povedzme si popravde, GRka na GTA SA nikdy neboli blízke k realite, kde by človek mohol dať čelo v 150 km/h a rozchodiť to v chille, alebo si dať /opravit na Nevade, lol. Čiže GRka sú záležitosť, ktorá ostane už len na GTA San Andreas.
LE4N
S touto skupinou nadmíru souhlasím klidně vám ten kontakt dam abysme aspon nejaky to grko zajeli :D
E1L0N
Ať se to ale udělá, ne ze se to klasicky zahrabe pod koberec, byla by to skoda..
safty
Ať se to ale udělá, ne ze se to klasicky zahrabe pod koberec, byla by to skoda..


Neboj, na starosti to budem mať ja, rieši sa to, kvôli tomu to trvá, lebo chcem aby to bolo aj spropagované na webe a aj na serveri, aby si to všimlo čo najviac ľudí, čo sa venuje na SP, Gang Eventom, čiže neboj, nezahrabe sa to pod koberec.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12