Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Zavést?
Ano 4 Hlasov
67%
Ne 2 Hlasov
33%
Počet hlasov: 6
 
Návrh: Propagace serveru
tmx_
Zdravím,
jelikož mi přijde, že v posledních měsících rapidně klesl počet hráčů na serverů a je to i vidět díky propadlým nemovitostem, prodávání firem, majetku a všeho. Tak mě napadl jeden způsob jak by se mohla SP zachránit.
Propagace serveru, nevím jestli to tady už zaznělo nebo se to zamítlo, ale reklama všude kam by se dalo by neuškodila a mohla by i pomoci podle mě. Nemyslím jako chodit na jiné servery a spamovat tam naší ip, ale třeba na youtube, nebo na různých stránkách, související i nesouvisející s GTA, nebo si najít 1-2 další youtubery co by mohli o SP točit videa, další stránky mě nenapadají takže se omlouvám. Vím, že to je celkem otázka peněz, bohužel ale nevím kolik by to mohlo stát a jestli by na to ty peníze byly.
Děkuju za pozornost Smile
Upravil tmx_ dňa 24.05.2022 17:43
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-2031670465591.png


cc
Drauth
Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...
Diana
Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...


To nie je pravda, popravde, tvrdia to všetci že nemá to cenu a podobne, dokým to niekto neskusi a nedá reklamy na všelijaké weby a nepridá to ako Google reklamu, tak mu nebudem veriť. Prečo to neskúsiť? Prečo neobetovat tych pár eur na vytvorenie reklamy? Viete na koľko starých hier som narazil cez reklamy? A sťahoval som ich tak 2 týždne, ale jednoducho lákalo ma to a spravil som pre to všetko. Čiže určite pridať reklamy a propagovať to.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
tmx_
Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...


To nie je pravda, popravde, tvrdia to všetci že nemá to cenu a podobne, dokým to niekto neskusi a nedá reklamy na všelijaké weby a nepridá to ako Google reklamu, tak mu nebudem veriť. Prečo to neskúsiť? Prečo neobetovat tych pár eur na vytvorenie reklamy? Viete na koľko starých hier som narazil cez reklamy? A sťahoval som ich tak 2 týždne, ale jednoducho lákalo ma to a spravil som pre to všetko. Čiže určite pridať reklamy a propagovať to.


Jo přesně tak, souhlasím s tím a to jsem měl na mysli, prostě zkusit to někam dát a možná se pár lidí chytí, furt lepší 5-15 lidi navíc než týdně -10, když někdo zainvestuje do reklamy, tak se chytí hráči, ti pak můžou koupit kredity a tím se můžou vrátit $ z reklamy dle mě.
Hendy
Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...


To nie je pravda, popravde, tvrdia to všetci že nemá to cenu a podobne, dokým to niekto neskusi a nedá reklamy na všelijaké weby a nepridá to ako Google reklamu, tak mu nebudem veriť. Prečo to neskúsiť? Prečo neobetovat tych pár eur na vytvorenie reklamy? Viete na koľko starých hier som narazil cez reklamy? A sťahoval som ich tak 2 týždne, ale jednoducho lákalo ma to a spravil som pre to všetko. Čiže určite pridať reklamy a propagovať to.


Ale všetko sa posúva vpred a SAMP už nie je zrovna najnovší, je to vyše 15 rokov stará hra. Myslíš si, že keď dáš reklamu na rôzne weby, tak zrazu pribudne kopa hráčov? Dobre, možno sa ich pár nájde, ale rozhodne ich nebude veľa a tú komunitu na SAMPe to tak neoživí. Trošku nerealistická predstava. Za pokus to možno stojí, ale moc by som sa na to nespoliehal. Skôr by som videl zmysel v propagácii toho FiveMu.
Jertn
Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...


To nie je pravda, popravde, tvrdia to všetci že nemá to cenu a podobne, dokým to niekto neskusi a nedá reklamy na všelijaké weby a nepridá to ako Google reklamu, tak mu nebudem veriť. Prečo to neskúsiť? Prečo neobetovat tych pár eur na vytvorenie reklamy? Viete na koľko starých hier som narazil cez reklamy? A sťahoval som ich tak 2 týždne, ale jednoducho lákalo ma to a spravil som pre to všetko. Čiže určite pridať reklamy a propagovať to.


tak to udelej a zachran sp, stejne uz tam hrajes jen ty a je to skoro tvuj server tomasku


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
checkm8
Ty by si tady hrál kdyby si sem přišel teď poprvé ? Já určitě ne. To co drží server v "chodu" je jen nostalgie lidi.

Navíc celý mod je stavěný na vysoky počet hraču a jakmile to klesne, což se už stal, tak se to nikdy nedostane zpátky na vysoké čísla.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
RocketLauncherSs
Zaplatit člověka který bude o SP dělat pravidelná videa. 100Kč za každé video, 1000Kč strop - každý měsíc.
Jare
Super tu vidět vyjadřovat se někoho, kdo na ten server sotva přijde. Možná by to chtělo začít psát, co je špatně a né, že už to nemá cenu.

Ty by si tady hrál kdyby si sem přišel teď poprvé ? Já určitě ne. To co drží server v "chodu" je jen nostalgie lidi.

Navíc celý mod je stavěný na vysoky počet hraču a jakmile to klesne, což se už stal, tak se to nikdy nedostane zpátky na vysoké čísla.



Spíš první co by mě odradilo, je číst s*ačky v chatu a tu v SB. Ublížených EX adminů a hráčů. Že SP je dead, že tu nemá cenu hrát. Jak to šlo z kopce, když vyhodili AT apod. Si tu klidně nemusí hrát, ale nemusí to cpát ostatním. Možná kdyby se změnil přístup těch, co tu chodí jenom trollit a vylít si srdíčko, tak by se to zlepšilo.

Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...


A pročpak jsi ztratil chuť hrát ty konkrétně? Řekni nám. Klidně jsi mohl dělat móda pak dál, ale ty ses rozhodl, jak ses rozhodl. Ale řekl bych, že je to tak, že Kačka nehraje, tak nehraješ ani ty. A je to tak u většiny lidí co byli v RFS.

//

Já problém vidím v tom, že SP dopomáhá tomu, aby tam ti hráči ani tak často nechodili. Viz novinka, že crew nepropadne. Zase jeden z důvodů, proč tam už tak často nechodit. Nesmyslně dlouhé inkasa na dům. I ten bonus je blbost, že ti zůstane i po 12 hodinách.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26635
checkm8
Tak ona za to může i ta ekonomika serveru a to že za měsíc máš všechno nafarmené a nudíš se. Po reformě to bylo supr nízké odměny, vysoké ceny jenže atomas je atomas, a postupným zvyšováním odměn, snižováním cen a přidávání skipquestů co dvě hoďky nebo non stop bonus to dospělo do fáze že rok a půl od reformy mají zase všichni plné banky.

Tento osud čeká i fivem nemyslete si, grindění peněz od rána do noci se omrzí vždy
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Ondrah98
Video od Menta, přes 100k zhlédnutí mezi komunitou, co nejspíš hraje hry, když ho sleduje. Výsledek 0. Takže asi tak s vašim extrémně originálním nápadem s reklamou. Víc lidí tu už hrát nebude, se s tím smiřte.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Pollo
si pozri aká je hra napr opentd .. do dnes sú proste ľudia čo si zaň aj zaplatia aby ju hrali .. a tá hra má cca 20r ..
Samp vždy bol najviac chcený pretože má to čo moderné gta nie.. možno sú grafikou lepšie ale to sa nerieši..

Samotná reklama by bodla ale nie tu a teraz.. v prvom rade poriešiť lagy, pády..
Poriešiť rešpekt, úctu členov a najmä hráčov po unbane .. to trolovanie, šikanovanie, blbé reči .. to všetko len odrádza ľudí ..
Admini to akosi neriešia.. neviem, kedysi sa to verejne nepísalo.. hráči boli taký furt ale aby to verejne bezhlavo riešili tak to isto nie.
Pravidelné porušovanie pravidiel i keď mini pravidla ale pravidlo ako pravidlo.
Bez rešpektu a úcty voči hráčom či adminom.
aj nízke či smiešne tresty .. samozrejme nespravodlivosť ..
Dnes prevažne trest dostane ten ktorí sa bráni nie ten čo porušuje pravidla.. či just vyvoláva konflikt .. klasika ..
mrtvé joby, ceo vedie .. top zisky .. minimálne utrácanie, pretože iste každý chceme radlicu za 250m..
vtipné, staré ceny .. nízke na dnešné zárobky .. ľudia nemajú kde utrácať tak načo by robili joby? ani ceo pomaly nerobia ..len troll troll troll ..
Vtipné, že zárobky vysoké ale ceny .. služieb, nemiek a pod .. ešte nižšie ako pred 3 rokmi čo to bolo ešte ako tak k svetu ..
nech sa dvihnú minimalne ceny v nemkach a pod .. nie 300 $ za 1L.. kde sme, na tieto zarobky :D hotel 500 $.. max 2.5k .. dať tam minimum 10k.. na dnešné platy bez rozdielu .. tuningy a to všetko hore .. nie že ceny sú akoby sme za starých čias zarábali 50k 1 misia ...
napr. taká farma.. stodola za 50k ? 3r späť stala 100-120k .. je to proste vtipné až zdrvujúce keď na tieto ceny platíš o to menej.
je jasné že ľudí to nebude baviť keď tu skapal kvôli tomuto pes ..

reklama bude mať význam ak sa oživí samotný prístup servera..
Nie nováčika zdeptaju aby držal hubu a nik s tým nič nerobí..
Pritom verejne len napísal že je tu po xx rokoch.. teda že potrebuje pripadne pomôcť, poradiť.
tak načo ich nalákať chcete ? na troll ? ponižovanie, spawn kill ? bombardovanie " verejne " urážky, osočovanie, ponižovanie "? a admin sa na tom pomaly ****e smiechom ? samozrejme ten čo je pod útokom nakoniec odíde s trestom že mu zato vynadal.. lebo klasika sp..

Top sú hráči ktorí si len predlžujú nemky ale najmä domy ktoré vlastnia xx rokov pomaly a čo lepšie .. nemku si príde predlžiť smelo každé 3 dni ale aktivita nulová.. dom ? 30 dni inkasa a má na háku jak je rok dlhý .. ale toto bol vždy problém zriešiť..
Ak nemá na hru čas prosím, na rade je niekto ďalší aby to mal, nie len silou mocou predlžovať a žiadať nepredstaviteľné požiadavky na predajnú cenu..
Firmy? neprepadajúce ? o to viac to pomohlo hráčom byť neaktívny.. nik nerieši neaktivitu, pretože načo ?
Malo to ostať nedotknuteľné .. prepadne ti firma ? prosím, dôvod pripadne opustíť job a budovať tú ktorá žije..
Pretože všetko sa buduje kolektívom .. teraz? pomaly každý hráč má sam firmu pretože k tomu nepotrebuje nikoho, tak je jasné že joby sú just mrtvé ..

Je jedno aký tu je návrh, človeka večne zdeptajú aj na webe dokonca títo trolovia .. ale sami nič nenavrhnú veď načo :D
namiesto toho sa pripoja o 3 ráno aby vám mohli drbať hru aj vtedy .. :D
Dnes sa proste rieši gta 5 .. samp sa proste nerieši, návrhy zriedka.. sám som bol prekvapený že sa vôbec ujal " nespomeniem si nick " návrhu na dvihnutie cien v prepadnutých nemkách.. postupne vidieť zmeny na sp..

Aj tých pár hráčov čo na sp je.. dokáže server pochytiť a pozdvihnúť lenže bez pomoci adminov a spravodlivosti to proste nepôjde..
dať logické a normálne ceny prirovnaním k dnešným platom a toto je spôsob ako dohnať ľudí k jobu, tzn. k aktivite a celkovo, kolektíve.
Menej penazí na sp i tak nebude ale treba predsa zredukovať výdaj ..
Hlavne to zaobchádzanie ľudí k ľuďom ..

Potom sa môžeme baviť o nejakej reklame, pretože momentálne ich nieje načo nalákať..
Blbé je že hráči po unbane vystrkujú rožky a nik im nič poriadne nemôže.. lebo oni sú údajne tí, ktorí držia server pokope :D
tmx_
si pozri aká je hra napr opentd .. do dnes sú proste ľudia čo si zaň aj zaplatia aby ju hrali .. a tá hra má cca 20r ..
Samp vždy bol najviac chcený pretože má to čo moderné gta nie.. možno sú grafikou lepšie ale to sa nerieši..

Samotná reklama by bodla ale nie tu a teraz.. v prvom rade poriešiť lagy, pády..
Poriešiť rešpekt, úctu členov a najmä hráčov po unbane .. to trolovanie, šikanovanie, blbé reči .. to všetko len odrádza ľudí ..
Admini to akosi neriešia.. neviem, kedysi sa to verejne nepísalo.. hráči boli taký furt ale aby to verejne bezhlavo riešili tak to isto nie.
Pravidelné porušovanie pravidiel i keď mini pravidla ale pravidlo ako pravidlo.
Bez rešpektu a úcty voči hráčom či adminom.
aj nízke či smiešne tresty .. samozrejme nespravodlivosť ..
Dnes prevažne trest dostane ten ktorí sa bráni nie ten čo porušuje pravidla.. či just vyvoláva konflikt .. klasika ..
mrtvé joby, ceo vedie .. top zisky .. minimálne utrácanie, pretože iste každý chceme radlicu za 250m..
vtipné, staré ceny .. nízke na dnešné zárobky .. ľudia nemajú kde utrácať tak načo by robili joby? ani ceo pomaly nerobia ..len troll troll troll ..
Vtipné, že zárobky vysoké ale ceny .. služieb, nemiek a pod .. ešte nižšie ako pred 3 rokmi čo to bolo ešte ako tak k svetu ..
nech sa dvihnú minimalne ceny v nemkach a pod .. nie 300 $ za 1L.. kde sme, na tieto zarobky :D hotel 500 $.. max 2.5k .. dať tam minimum 10k.. na dnešné platy bez rozdielu .. tuningy a to všetko hore .. nie že ceny sú akoby sme za starých čias zarábali 50k 1 misia ...
napr. taká farma.. stodola za 50k ? 3r späť stala 100-120k .. je to proste vtipné až zdrvujúce keď na tieto ceny platíš o to menej.
je jasné že ľudí to nebude baviť keď tu skapal kvôli tomuto pes ..

reklama bude mať význam ak sa oživí samotný prístup servera..
Nie nováčika zdeptaju aby držal hubu a nik s tým nič nerobí..
Pritom verejne len napísal že je tu po xx rokoch.. teda že potrebuje pripadne pomôcť, poradiť.
tak načo ich nalákať chcete ? na troll ? ponižovanie, spawn kill ? bombardovanie " verejne " urážky, osočovanie, ponižovanie "? a admin sa na tom pomaly ****e smiechom ? samozrejme ten čo je pod útokom nakoniec odíde s trestom že mu zato vynadal.. lebo klasika sp..

Top sú hráči ktorí si len predlžujú nemky ale najmä domy ktoré vlastnia xx rokov pomaly a čo lepšie .. nemku si príde predlžiť smelo každé 3 dni ale aktivita nulová.. dom ? 30 dni inkasa a má na háku jak je rok dlhý .. ale toto bol vždy problém zriešiť..
Ak nemá na hru čas prosím, na rade je niekto ďalší aby to mal, nie len silou mocou predlžovať a žiadať nepredstaviteľné požiadavky na predajnú cenu..
Firmy? neprepadajúce ? o to viac to pomohlo hráčom byť neaktívny.. nik nerieši neaktivitu, pretože načo ?
Malo to ostať nedotknuteľné .. prepadne ti firma ? prosím, dôvod pripadne opustíť job a budovať tú ktorá žije..
Pretože všetko sa buduje kolektívom .. teraz? pomaly každý hráč má sam firmu pretože k tomu nepotrebuje nikoho, tak je jasné že joby sú just mrtvé ..

Je jedno aký tu je návrh, človeka večne zdeptajú aj na webe dokonca títo trolovia .. ale sami nič nenavrhnú veď načo :D
namiesto toho sa pripoja o 3 ráno aby vám mohli drbať hru aj vtedy .. :D
Dnes sa proste rieši gta 5 .. samp sa proste nerieši, návrhy zriedka.. sám som bol prekvapený že sa vôbec ujal " nespomeniem si nick " návrhu na dvihnutie cien v prepadnutých nemkách.. postupne vidieť zmeny na sp..

Aj tých pár hráčov čo na sp je.. dokáže server pochytiť a pozdvihnúť lenže bez pomoci adminov a spravodlivosti to proste nepôjde..
dať logické a normálne ceny prirovnaním k dnešným platom a toto je spôsob ako dohnať ľudí k jobu, tzn. k aktivite a celkovo, kolektíve.
Menej penazí na sp i tak nebude ale treba predsa zredukovať výdaj ..
Hlavne to zaobchádzanie ľudí k ľuďom ..

Potom sa môžeme baviť o nejakej reklame, pretože momentálne ich nieje načo nalákať..
Blbé je že hráči po unbane vystrkujú rožky a nik im nič poriadne nemôže.. lebo oni sú údajne tí, ktorí držia server pokope :D


Anoo souhlasím, nejdříve je ale důležitý server trošku opravit, větší ceny, lepší ekonomika, vyřešit hráče po amnestii kteří tam dělaj bordel, trollujou to. SAMP je super, a není to moc stará hra, má hodně věcí co ostatní gta nemaj a tím se liší, však je přeci stejně starý jako já :D I na konkurenci hraje 2-3x víc hráčů takže to jen dokazuje, že to není tím že SAMP je starý, ale tím že se server musí trošku vylepšit, opravit, pak sem nahnat hráče reklamou a už to bude mnohem lepší. Je jasný že většina starých hráčů už tady hrát nebude, protože nejsou ve svých teen years ale jsou dospělý a maj svůj život, proto je potřeba sem dostat nováčky a starat se o ně, ne že sem příjde nováček a několik hráčů mu řekne ať jde doprd*ele a na otázky mu nikdo neodpoví, celkem mě to mrzí a stydím se za to, pak úplně vidím jak si komunita SP ten server níčí sama.
Diana
Preboha živého ľudia, robíte, akoby sa dnes hrajú hry len ako Lolko, fortnite, valorant a neviem čo, je neskutočne veľa starých hier, ktoré si ako tak držia aktivitu, si zoberte taký Metin ale aj iné hry, ktoré sú úplne z tých najstarších časov, ale predsa len sa hrajú, žeby ich hrajú nasilu? Keď to denne zapne 50 ľudí, nevidím dôvod aby to nezaplo ďalších 50 ľudí. Treba spraviť kvalitný návod ako nainštalovať hru a dostať sa sem, potom to už zvládne každý sa napojiť. Niekoho proste baví stará klasika, ako vravím, nové hry človeka omrzia po nejakej dobe a rád sa vráti ku starým hrám.

Ale že sa vôbec aj čudujem, sme na Slovensku / Česku, to je také moderné dnes do všetkého rýpať a nič s tým nerobiť a keď sa nájde nápad, tak ho skritizovať, vysmiať a povedať, že nemá cenu. Odkade beriete že to nemá cenu? Skúšali ste to? Reklamu od MenTa nerátam, keďže nemôžem vôbec posúdiť aká veková kategória ho sleduje.

Veď je to logické, na získanie nových hráčov je potrebné server spropagovať, keď ho nespropagujeme, ako chceme dosiahnuť, aby sa o tom serveri niekto dozvedel? Čo, si len tak dá do vyhľadávača že superparba a klikne na to a stiahne si to? :D Asi nie.


A posledná vec, pred pár rokmi keď sa robili reklamy na server a zdieľalo sa to, tak sa dosiahlo 200 - 300 hráčov. Zrazu nikto nerobil reklamy a namiesto rovnomerného príchodu a odchodu hráčov prevažuje odchod hráčov, preto tu máme 50 hráčov. Čím to asi bude? Asi to nebude tým, že tu nie je propagácia, to asi nie no, asi náhoda... Smile))


Ty by si tady hrál kdyby si sem přišel teď poprvé ? Já určitě ne. To co drží server v "chodu" je jen nostalgie lidi.

Navíc celý mod je stavěný na vysoky počet hraču a jakmile to klesne, což se už stal, tak se to nikdy nedostane zpátky na vysoké čísla.


Mód bol rovnaký stále, len sa rozrastal, rovnako ako v roku 2012 bola najlepšia možnosť vysoký počet hráčov, proste v začiatkoch boli len joby, misie, levely, gangy a firmy, možno nejaké akcie a neviem čo som zabudol dodať. Keď sa v tej dobe vedel rozrastať počet hráčov, tak sa môže aj teraz, mód bol vždy stavaný pre masívny počet hráčov, ale nie vždy tomu bolo tak. Avšak, vďaka kvalitnej reklame sa počet hráčov zvyšoval. Žiaľ posledné roky nebola žiadna propagácia serveru, preto je úplne logické, že sa počet hráčov zvyšovať nebude.

Ten počet hráčov nám vlastne dokazuje to, že bez propagácie to nejde.

Video od Menta, přes 100k zhlédnutí mezi komunitou, co nejspíš hraje hry, když ho sleduje. Výsledek 0. Takže asi tak s vašim extrémně originálním nápadem s reklamou. Víc lidí tu už hrát nebude, se s tím smiřte.


Reklama skrz gameplay od nejakého youtubera nikdy nebola taká reklama, ako keď nájdem jednoduchý popis hry počas prehliadania na internete. Neviem prečo, ale videl som neskutočne veľa gameplayov s rôznymi hrami, ktoré boli môj "žáner", ale žiadnu som si nestiahol. Zato keď som našiel reklamy na sociálnych sietiach a na googli, tak ma reklama viacej zaujala.
Upravil Diana dňa 10.05.2022 21:02
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Disco
Citácia
Zato keď som našiel reklamy na sociálnych sietiach a na googli, tak ma reklama viacej zaujala.


Ohradil bych se Google reklamám kvůli Adblocku, já osobně ale teda každou reklamu ignoruju, protože mě spíš obtěžuje ji vidět než že bych byl rád co mi Google doporučuje, ale chápu lidi co to mají naopak.

Citácia
Reklamu od MenTa nerátam, keďže nemôžem vôbec posúdiť aká veková kategória ho sleduje.

Citácia
Niekoho proste baví stará klasika


Stará klasika baví pouze lidí, kteří tuhle klasiku zažili. Kde se má teda SP propagovat? Na vítání občánků lidi co mají dnes třeba už rodiny a žijí si RL a nemají čas smažit SP? :D
MenTova cílovka byli hráči, převážně hlavně i děti a lidí třeba do 20-23 let, kteří by byli reálně schopni si jít zahrát kdyby chtěli. Nezabrala, sledující nebyli ochotni si jít zhlédnout vůbec další videa nejspíš, aby viděli co mod obnáší, jednoduše je to nezaujalo.

Jenom pro představu views videí MenTa v té době
Citácia
135 tis.
119 tis
132 tis
125 tis
408 tis
166 tis
741 tis
145 tis
615 tis
368 tis
152 tis
194 tis
105 tis - SP
277 tis
131 tis
79 tis
534 tis
101 tis
216 tis
195 tis
57 tis
78 tis
375 tis
96 tis
340 tis


Když jsem počítal průměr celkový i s těma mega views, vyšlo mě to na 370 tis., v tomto případě mělo video velmi podprůměrný úspěch a dosah, nebylo zajímavé. Když vynecháme ty největší částky, odhaduju to kolem 140-150k, můžete si to klidně spočítat jestli budete chtít. I v tomto případě je tohle číslo stále podprůměrné, ale ne nejhorší. Co je na tom nejhoršího je to, že i přesto, že to mělo tolik tisíc zhlédnutí byla reálná čísla nárůstu skoro neznatelná. Objevilo se pár lidí možná, pár nostalgických hráčů a to bylo vše.

Za mě propagace moc nepomůže a myslím, že už to začal chápat každý server běžící na SAMPu, noví hráči už nebudou, už zbývá jen bojovat o komunitu, která na SAMPu stále je. Hodně štěstí, raději bych se věnoval něčemu co má budoucnost a to je FiveM, ale rozumím že někdo bude mít dal snahu. Jestli vám to vyjde smeknu před vámi kloboukem, ale moc naděje vám nedávám. ;) Konec konců, předělání módu na novější platformu znamená tento úpadek o kterým mluvíte a kterej každej jeden hráč, co neměl růžové brýle, viděl už před vydáním FiveM, že nastane. A tak to prosím pěkně hádám, že dopadne i s propagací SAMPu, hráč by přišel kouknout a uvidí že je fivem a přecupitá na novější platformu (až bude optimalizovaná, tak hlavně).
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Drauth
V prvom rade poriešiť lagy, pády.

Dostaneš odpoveď typu "Mame najlepšiu ochranu a najlepši hosting podobný ako konkurencia"

Pokračovať v tomto at určite nebudem ďalej to tu rozoberať nehodlám...
Super tu vidět vyjadřovat se někoho, kdo na ten server sotva přijde. Možná by to chtělo začít psát, co je špatně a né, že už to nemá cenu.

Ty by si tady hrál kdyby si sem přišel teď poprvé ? Já určitě ne. To co drží server v "chodu" je jen nostalgie lidi.

Navíc celý mod je stavěný na vysoky počet hraču a jakmile to klesne, což se už stal, tak se to nikdy nedostane zpátky na vysoké čísla.



Spíš první co by mě odradilo, je číst s*ačky v chatu a tu v SB. Ublížených EX adminů a hráčů. Že SP je dead, že tu nemá cenu hrát. Jak to šlo z kopce, když vyhodili AT apod. Si tu klidně nemusí hrát, ale nemusí to cpát ostatním. Možná kdyby se změnil přístup těch, co tu chodí jenom trollit a vylít si srdíčko, tak by se to zlepšilo.

Nikdo nemá záujem robiť reklamu pre SP nikdo ti to nespraví zadarmo tato diskusia je toho príkladom - https://superparba.eu/forum/viewthrea...rowstart=0
Peniaze sp už nepomôžu, keď ľudia strácajú chuť na tom serveru hrať...


A pročpak jsi ztratil chuť hrát ty konkrétně? Řekni nám. Klidně jsi mohl dělat móda pak dál, ale ty ses rozhodl, jak ses rozhodl. Ale řekl bych, že je to tak, že Kačka nehraje, tak nehraješ ani ty. A je to tak u většiny lidí co byli v RFS.

//

Já problém vidím v tom, že SP dopomáhá tomu, aby tam ti hráči ani tak často nechodili. Viz novinka, že crew nepropadne. Zase jeden z důvodů, proč tam už tak často nechodit. Nesmyslně dlouhé inkasa na dům. I ten bonus je blbost, že ti zůstane i po 12 hodinách.

Žiadne ubližene reči nemám, ale fakty posledne tri roky je tu taká téma. https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=113667&rowstart=0 https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=110526 https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=107477 https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=114849 (aktualna)
Minulý rok prebehlo veľa zmien veľkou zmenou bolo napríklad MAKE SuperPařba GREAT AGAIN,
2 amnestie a, kde sme teraz ? https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=113081
Ja vám jedine môžem popriať GL, aby vám vyšla reklama, ale nebude to tak ľahké zrealizovať a vôbec nie lacné...
Každý člen at pre sp chcel len dobré nikdo nechcel poškodiť herny portal super pařby.
Pollo
V prvom rade poriešiť lagy, pády.

Dostaneš odpoveď typu "Mame najlepšiu ochranu a najlepši hosting podobný ako konkurencia"

Pokračovať v tomto at určite nebudem ďalej to tu rozoberať nehodlám...



Mal som rovnaký pc pred tým, rovnako aj teraz.. s rozdielom lepšieho internetu.. takže tie tipy reči čo si opísal si nechaj vieš pre koho..
Keďže je veľmi zaujímavé že moderné hry dnešnej doby mi absolútne nelagujú, nepadajú, nič ani náznak .. len výnimočne samp, tento server ..
Ja viem čim to je spôsobené ale samozrejme tak ako ja pán znalec tak aj ostatný znalci budú tvrdiť svoje.. Len to je tá glupovina, že sa to proste nerieši.
PS: ak tomu hovoríš najlepšia ochrana tak normálne sa premenim na mimoňa .. :D
destiny-
Posli richa do kostola a nechaj ho sa pomodlit za server aspon 10x, mozno tu niekto dojde hrat.

btw. neviem co cakas, tento server je v p*ci uz pekne dlhu dobu, takychto prispevkov ako si napisal ty tu bolo uz desiatky, dokonca aj jeden odomna. Komentoval mi ho sam tomik, slubil ze sa nieco zmeni, a co sa zmenilo? dam ti priestor na uhadnutie 😂
Drauth
Keďže je veľmi zaujímavé, že moderné hry dnešnej doby mi absolútne nelagujú, nepadajú, nič ani náznak. Len výnimočne samp, tento server.

Moderne hry sú kompatibilné s Windows 10 warez gta nie steam verzia je na tom ešte horšie...
Ja viem čím to je spôsobené, ale samozrejme tak ako ja pán znalec tak aj ostatní znalci budú tvrdiť svoje. Len to je tá glupovina, že sa to proste nerieši.

Čo sa týka pádov hry tak vetšinou je problém na strane hráča nie serveru, za tu dobu čo som pôsobil v at mi veľa hráčov napísalo správu typu "Nejde mi gta, furt mi padá gta" Každému som pomohol a fungovala im hra ďalej bez problémov.Takže znalosti nejaké mám, ale kľudne sa podel aj ty.
PS: ak tomu hovoríš najlepšia ochrana tak normálne sa premenim na mimoňa .. :D

Nehovor dva krát, tu máš vyjadrenie od majiteľa, keď boli Ddos útoky nech sa ti páči
img.tpx.cz/uploads/AtomasANTIDdosochrana.png
Ondrah98
Citácia
Keď to denne zapne 50 ľudí, nevidím dôvod aby to nezaplo ďalších 50 ľudí.
No tak to jich potom bude 100. A když jich bude 100, tak není důvod, aby se nepřipojilo dalších 100. Bude 200. Může se připojit dalších 200. Takže máme 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, ...

Tak jsme si zopakovali geometrickou posloupnost a pak jsme se vrátili do reality. Máš pocit, že takhle funguje svět? Richi, ty vole, přemýšlej občas.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17