Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Návrh: Propagace serveru
checkm8
Jak psal destinos, takových topiců tu bylo hodně ale zajímavý je, že jsme se nikdy nedočkali vyjádření majitele. Přemýšlím
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Jare
Jak psal destinos, takových topiců tu bylo hodně ale zajímavý je, že jsme se nikdy nedočkali vyjádření majitele. Přemýšlím


Pokud vím, tak na to byl tenkrát stream, kde rozebíral jednotlivé body. Sám tam říkal, že radlici nikdy nepřidá na sportovní auta a stejnak se tomu tak stalo. Všichni pomalu miliardy, všichni radlice a VT je tu taky. Až si na to udělají všichni střely na max, tak tu bude bordel jak před reformou.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26635
checkm8
Jak psal destinos, takových topiců tu bylo hodně ale zajímavý je, že jsme se nikdy nedočkali vyjádření majitele. Přemýšlím


Pokud vím, tak na to byl tenkrát stream, kde rozebíral jednotlivé body. Sám tam říkal, že radlici nikdy nepřidá na sportovní auta a stejnak se tomu tak stalo. Všichni pomalu miliardy, všichni radlice a VT je tu taky. Až si na to udělají všichni střely na max, tak tu bude bordel jak před reformou.


Jj a taky říkal že úplná amnestie nikdy nebude Smile
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Diana
Citácia
Keď to denne zapne 50 ľudí, nevidím dôvod aby to nezaplo ďalších 50 ľudí.
No tak to jich potom bude 100. A když jich bude 100, tak není důvod, aby se nepřipojilo dalších 100. Bude 200. Může se připojit dalších 200. Takže máme 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, ...

Tak jsme si zopakovali geometrickou posloupnost a pak jsme se vrátili do reality. Máš pocit, že takhle funguje svět? Richi, ty vole, přemýšlej občas.


Veľmi slabé argumenty, vytrhneš niečo z kontextu, domyslíš si svoje hoci to nie je pravda a tak to vyzerá. Po 200 hráčov je to strop, ktorý odhadujem. Viem, že radšej použiješ tú jednoduchšiu logiku, čo už každý sme nejakí. Ide o to, že z napríklad 17,000,000 obyvateľov CZ/SK by presne na sampe a presne náš server zaplo cca 200 - 250 ľudí a to treba dosiahnúť. Ale tak uvádzaš tu čísla ako 12800, vynásobíš si čísla a podľa toho čo tu píšeš je na Česku cez 100 milión obyvateľov, výborne :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Citácia
Veľmi slabé argumenty
Lepší než ta snůška ho*en, který se tu aktuálně objevily od nějakého Riche... Navíc ty argumenty nejsou "velmi slabé", ale striktně logické... Tvrdil jsi, že počet hráčů se může zdvojnásobit a to bez dalších podmínek. Tudíž i dvojnásobný počet se může zdvojnásobit a i tento dvojnásobek dvojnásobku se může zdvojnásobit... A jsme u geometrické posloupnosti. Teď tu vytáhneš nějaký strop 200 lidí a začneš tu tahat počet lidí žijících v Česku a na Slovensku úplně bez kontextu. A začneš mi tu psát, že tvrdím, že v Česku žije 100 miliónů lidí? Nevkládej mi do úst nějaký ho*na, co sis vybájil ve své pomatené hlavě. Jestli něco opravdu nesnáším, tak je to přesně tohle. Začni trochu myslet! Ale tak, co čekat od někoho, kdo věří středověkým pohádkám pokryteckých zneužívačů dětí, kteří kážou vodu a chudobu a doslova pijí víno v chrámech plných zlata... Kritické myšlení asi těžko.

Jsem z Tvé tuposti zoufalý, ale sv. Júda Tadeáš na to nějak nefunguje. Svatý Juda
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14