Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
TeamSpeak problém s ikonkami
WiXen_
Zdravím, na TSku mám problém, že mi nenačíta ikonky, ktoré sú pridané majiteľom TSka. Ukazuje mi len biele "papieriky"Pláčuscreen nižšie), písal som majiteľovi TS a vraj ostatným inkonky ukazuje normálne, mne to ešte píše to čo je na screene nižšie.

img.tpx.cz/uploads/Sn%C3%ADmka%20obrazovky%20(26).png



img.tpx.cz/uploads/Sn%C3%ADmka%20obrazovky%20(27)1692890872.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Twixo38
skus si to premazať v %appdata%, tam TS Client a ptm budeš mať servery, ktoré majú svôj "kód" (napr. dQw4w9WgXcQfdsg). Tak premaž server, ktorý ti robí tento problem.

Už dlhšie nepoužívam aktívne TS, keďže discord je superior, ale mohlo by to stačiť takto len znovu stiahnúť.
WiXen_
skus si to premazať v %appdata%, tam TS Client a ptm budeš mať servery, ktoré majú svôj "kód" (napr. dQw4w9WgXcQfdsg). Tak premaž server, ktorý ti robí tento problem.

Už dlhšie nepoužívam aktívne TS, keďže discord je superior, ale mohlo by to stačiť takto len znovu stiahnúť.

To som skúšal už niekoľkokrát a bohužiaľ mi to vôbec nepomohlo..
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
popi
clear cache :slight_smile:
u need to do this manually currently.
u can find the cache here: C:\Users\USER\AppData\Local\TeamSpeak\Cache\

close the client, clear cache , open ts5 and u done :slight_smile:

za 1 minutu sem to nasel boha, fungovalo to typkovi tak dej vedet
WiXen_
clear cache :slight_smile:
u need to do this manually currently.
u can find the cache here: C:\Users\USER\AppData\Local\TeamSpeak\Cache\

close the client, clear cache , open ts5 and u done :slight_smile:

za 1 minutu sem to nasel boha, fungovalo to typkovi tak dej vedet

No veď to máš to isté ako keď ideš cez %appdata% cez win+R keďže appdata je skrytý priečinok..To som čítal tiež a nefungovalo a ešte k tomu nechápem prečo tam týpek napísal ts5 a nie ts3, pokiaľ viem tak ts5 je ešte len v beta verzii. :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
popi
clear cache :slight_smile:
u need to do this manually currently.
u can find the cache here: C:\Users\USER\AppData\Local\TeamSpeak\Cache\

close the client, clear cache , open ts5 and u done :slight_smile:

za 1 minutu sem to nasel boha, fungovalo to typkovi tak dej vedet

No veď to máš to isté ako keď ideš cez %appdata% cez win+R keďže appdata je skrytý priečinok..To som čítal tiež a nefungovalo a ešte k tomu nechápem prečo tam týpek napísal ts5 a nie ts3, pokiaľ viem tak ts5 je ešte len v beta verzii. :D


no si jediny o kom vim, ze pouziva ts3 v 2023, zkus prolezt nejake fora a zkusit neco jineho, nebo nvm nepsal si tam ci to jen na jednom serveru nebo na vsech
WiXen_
clear cache :slight_smile:
u need to do this manually currently.
u can find the cache here: C:\Users\USER\AppData\Local\TeamSpeak\Cache\

close the client, clear cache , open ts5 and u done :slight_smile:

za 1 minutu sem to nasel boha, fungovalo to typkovi tak dej vedet

No veď to máš to isté ako keď ideš cez %appdata% cez win+R keďže appdata je skrytý priečinok..To som čítal tiež a nefungovalo a ešte k tomu nechápem prečo tam týpek napísal ts5 a nie ts3, pokiaľ viem tak ts5 je ešte len v beta verzii. :D


no si jediny o kom vim, ze pouziva ts3 v 2023, zkus prolezt nejake fora a zkusit neco jineho, nebo nvm nepsal si tam ci to jen na jednom serveru nebo na vsech

Na inom mi ikonky načítalo, len na tom jednom nie. Či nakoniec nebude chyba v servery...

Zlúčené 24.08.2023 13:48:
Vyriešené: Do budúcna keby s tým niekto mal problém - Problém bol na strane serveru, majiteľ serveru musí ikonky znova nahrať pretože sa pravdepodobne medzičasom zmenili a keď sa pripojí niekto nový, tak sa nedokážu ikonky stiahnuť zo serveru. Poprosil som kamoša, ktorému ikonky ukazuje keďže tam je od začiatku aby mi ich poslal. Takže Lock!. Díky.
Upravil WiXen_ dňa 24.08.2023 13:48
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18