Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
SP ? KONEC A BUDE HUŘ ...
Sh1TeRkO
Vek nehrá rolu. Najväčšiu rolu tu hrá inteligencia dotyčného. No Joxer či aký to má nick ju asi moc nemá.
asthenic
Edo, ukradol si mi slová. Sad :D... Chpapci, vy dvaja ste sa fakt našli, mohli by ste tvoriť pár. Kúpim Vám aj test inteligencie. rofl
Ashok
Citácia
sipecek napsal:

odchod se tu neřeší,další retard co tu nečte celé příspěvky.je tu jedna věta,která byla vlastně součástí stížnosti.

Ashok-pokud nevíš o čem se tu píše,tak se nevyjadřuj.Ted ses krásně prozradil že jen lezeš lidem do ****ky.


Prosím, já sem totiž mimořádně hloupá osoba s IQ hluboko pod průměrem, mohl bys mi konkrétně definovat, čím sem prozradil, že lezu lidem do ****ky?
Předem ti děkuju, tvůj hloupý služebník
Ašokdvacetosm
Mikull
Citácia
Ashok28 napsal:

Citácia
sipecek napsal:

odchod se tu neřeší,další retard co tu nečte celé příspěvky.je tu jedna věta,která byla vlastně součástí stížnosti.

Ashok-pokud nevíš o čem se tu píše,tak se nevyjadřuj.Ted ses krásně prozradil že jen lezeš lidem do ****ky.


Prosím, já sem totiž mimořádně hloupá osoba s IQ hluboko pod průměrem, mohl bys mi konkrétně definovat, čím sem prozradil, že lezu lidem do ****ky?
Předem ti děkuju, tvůj hloupý služebník
Ašokdvacetosm


Konečně si to přiznal Nemůžu Nemůžu Hold seš jen Beta verze :D:D:D:D:D:D:D:D
sipecek
Citácia
Ashok28 napsal:

Citácia
sipecek napsal:

odchod se tu neřeší,další retard co tu nečte celé příspěvky.je tu jedna věta,která byla vlastně součástí stížnosti.

Ashok-pokud nevíš o čem se tu píše,tak se nevyjadřuj.Ted ses krásně prozradil že jen lezeš lidem do ****ky.


Prosím, já sem totiž mimořádně hloupá osoba s IQ hluboko pod průměrem, mohl bys mi konkrétně definovat, čím sem prozradil, že lezu lidem do ****ky?
Předem ti děkuju, tvůj hloupý služebník
Ašokdvacetosm

když jsi člověk s pod pruměrný IQ,tak to už vůbec nepochopíš. Jinak smekám,že sis to přiznal ...
twistedTSD
Citácia
sipecek napsal:

odchod se tu neřeší,další retard co tu nečte celé příspěvky.je tu jedna věta,která byla vlastně součástí stížnosti.

Ashok-pokud nevíš o čem se tu píše,tak se nevyjadřuj.Ted ses krásně prozradil že jen lezeš lidem do ****ky.

To sipecek je rebel jaksepatří.heheheee
Ashok
Citácia
sipecek napsal:

Citácia
Ashok28 napsal:

Citácia
sipecek napsal:

odchod se tu neřeší,další retard co tu nečte celé příspěvky.je tu jedna věta,která byla vlastně součástí stížnosti.

Ashok-pokud nevíš o čem se tu píše,tak se nevyjadřuj.Ted ses krásně prozradil že jen lezeš lidem do ****ky.


Prosím, já sem totiž mimořádně hloupá osoba s IQ hluboko pod průměrem, mohl bys mi konkrétně definovat, čím sem prozradil, že lezu lidem do ****ky?
Předem ti děkuju, tvůj hloupý služebník
Ašokdvacetosm

když jsi člověk s pod pruměrný IQ,tak to už vůbec nepochopíš. Jinak smekám,že sis to přiznal ...


Joo, vidím že porozumění ironii není tvá silná stránka hochu ;)
Jo_xker
Něco tu napíšu:
Jaká supeř pařba má hanbu! dejte to na oficialní stránku at si to precte cely svet! jaky admini jsou bezchybny hanba na vas.LOl noob kolik je tobe ? 10 promin to jsem te nechtel urazit.Wlcacku opet ti neco napisu: bez makat na stavbu je ti tady 28 mas dve deti musis je uzivit.Tak bez makat
pavol5231
On si dokáže zarobiť aj prácou na ktorú je potreba omnoho viac inteligencie Smile No ty asi nie tak tam choď makať ty.
Aha ty ešte určite nemáš 15 ...
TheMajo
Citácia
Nechápem prečo sa tu navážaš do ludí ktorý poznajú SP lepšie ako ty aj na nej dlhšie hrajú si moc premúdrelí nezdá sa ti ?
asthenic
Citácia
Jo_xker napsal:

Něco tu napíšu:
Jaká supeř pařba má hanbu! dejte to na oficialní stránku at si to precte cely svet! jaky admini jsou bezchybny hanba na vas.LOl noob kolik je tobe ? 10 promin to jsem te nechtel urazit.Wlcacku opet ti neco napisu: bez makat na stavbu je ti tady 28 mas dve deti musis je uzivit.Tak bez makat



Heeej, úplne si ma zabil, zrútil som sa, budem plakať. Fakt ale, toto je už moc čo si dovoluješ. Smile
TheMajo
Citácia
Dajte tomu človekovi perma na servery aj na webe nech už je pokoj
mazednik
podle mně dříve už skončí i SP než toto téma :D
TheMajo
Citácia
To dúfam nie SP je nesmrtelná Smile
mazednik
toto téma právě taky, ale s tím koncem SP to si myslím že je ještě daleko :D. Docela by mně dostalo kdyby to tu někdo zamkl Smile
mazednik
podívejte v jaké je to sekci :D zábavní koutek Nemůžu
TheMajo
Citácia
Veď tu sa majú ludia na tom grázelovi čo tento topic založil smiať a zabávať :D
twistedTSD
Citácia
Jo_xker napsal:

Něco tu napíšu:
Jaká supeř pařba má hanbu! dejte to na oficialní stránku at si to precte cely svet! jaky admini jsou bezchybny hanba na vas.LOl noob kolik je tobe ? 10 promin to jsem te nechtel urazit.Wlcacku opet ti neco napisu: bez makat na stavbu je ti tady 28 mas dve deti musis je uzivit.Tak bez makat

Ty a sipecek jste se fakt hledali. Oba do posledního dechu tvrdě bojujete, ačkoli nejste schopní říct, co je vlastně špatně.:D A když vám dojdou argumenty, oba se, jako kdyby vám bylo 40 a byli jste veleúspěšní manažeři ČEZu, vysmíváte věku a inteligenci ostatních.:D
Sh1TeRkO
Neustále urážania hráčov i Admin Team. Ak si myslíš, že si kvôli takému správaniu neoddýchneš od webu, tak sa mýliš. Mimochodom pochybujem, že si uvedomíš čo tu predvádzaš, kedže sa takto bavíš asi s každým.
pavol5231
Citácia
supeř pařba má hanbu!

Áno superpařba má hanbu vás
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
12 Hlasov
17%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18