Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nová rádia - pls formáty
_Crazy_
Ahoj,
už od konce dubna se tu řeší přídání slovenských rádií, nikdo s tím nepohnul a tak jsem si dal tu práci a našel přesně stránku odkud si ATomáš může stáhnout všechny formáty, skoro všech rádií v Česku a Slovensku. Vypíši sem seznam rádií, která se nacházejí na daném souboru a dají se přidat:

Česká
Radio 1
Radio 23 1ch
Radio 23 2ch
Radio 4U
Radio 7
Radio Beat
Radio Blaník
Radio Bonton
Radio Brod
Club Radio
CoreTime FM
Country Radio
Radio Crazy
Dance Game Rejdio
Dance Radio
Dance Radio Radio DJ
DNB Radio CZ
Radio Effect Music
Free Music Rádio
Free Music Station
Free Rádio Black
Free Rádio Dance Channel
Radio Golem
Radio Gothic
HipHop Stage
Hit r@dio
Radio Hubajda
Hit ICM Radio Impuls
Radio Orlík
Radio ???
Radio Sensation
Radio Sound
Radio Sound Wave
Spin

Slovenská
FUN Radio Live
Radio FUN 1
Radio FUN 1
Jemné Melódie Bratislava
Radio Lumen
Rádio Okey Bratislava
Radio Aligator
Best Radio Radio
FM Radio Hornet
Radio Kiss
Radio Košice
Radio Live
L-Radio
Radio Tour
Radio SiTy
Radio Viva
Radio Yes
Radio Prešov
Radio One
Radio GO DeeJay
Radio Slovensko SR2 Devín
SR4 Regina
SR5 Patria

Český rozhlas
ČR1 – Radiožurnál
ČR2 – Praha
ČR3 – Vltava
ČR4 – RadioWave
ČR6 18-24hod
ČR – D-dur
ČR – Leonardo
ČR – Rádio Česko

Evropa2
Evropa 2
Evropa 2 Heavy
Evropa 2 Low Rider
Evropa 2 Movin
Evropa 2 Retro
Evropa 2 Top40

Frekvence 1
Frekvence 1.pls Rádio City.pls Radio Jam.pls
Frekvence 1
Frekvence 1-ČS hity
Frekvence 1-Legendy
Frekvence 1-Retro
Frekvence 1-Romantika

Rádio City
Rádio City FM
Rádio City 80
Rádio City 90
Rádio City Zóna Lásky

Rádio Rock Jam
Radio Rock Jam
Radio Rock Jam Balady
Radio Rock Jam Hity
Radio Rock Jam Indies
Radio Rock Jam Klasika
Radio Rock Jam Metal
Radio Rock Jam New Wave
Radio Rock Jam Punk
Radio Rock Jam SK


Rozhodně to není všechno, ale alespon nějaký začátek pro slováky, taky by mě nebavilo poslouchat česká rádia, kdybych byl slovák, i když napůl jsem...

Stažení ZDE


Toto je výběr rádií, které jsem našel, kdybyste četli to, co jsem psal, tak neříkám, že tam musí být všechny, jen jsem našel formáty pro rádia, která se tam mohou dát, pro ostatní jsem nenašel, už chápete?
Upravil _Crazy_ dňa 11.05.2013 11:21
NeXus
Většinou když to tam leží dlouho, tak se na tom pracuje nebo se o tom jedná. Tolik rádií bych tam nedával... Kdo poslouchá ČRo?
_Crazy_
Citácia
NeXus napsal:

Většinou když to tam leží dlouho, tak se na tom pracuje nebo se o tom jedná. Tolik rádií bych tam nedával... Kdo poslouchá ČRo?


Říká někdo, že se tam dají všechny? Dal jsem jich sem co nejvíc, ATomas si to sám vybere, myslím si, že tam vybere tak 1/7, né li méně, a co že to tam leží? Neviděl jsem tam aktivitu od autora před 14 dny, který se ptal co se bude dělat a jestli to už neupadlo, zkusil jsem to a mám to lépe, v jednom topicu vyobrazené
Bratek
Nevím ale těch rádii je fakt moc, tam moc je zbytečné. Myslím že by stačila E2 Cz a E2 Sk + nějaký Hip Hop Stage jak byla a pár dalších .. Jinak je to zbytečné podle mě protože stejně všichni jedou E2.
asthenic
Úplne by mi stačili 2/3 slovenské rádiá, asi takto a českých je tam dosť.
_Crazy_
Toto je výběr rádií, které jsem našel, kdybyste četli to, co jsem psal, tak neříkám, že tam musí být všechny, jen jsem našel formáty pro rádia, která se tam mohou dát, pro ostatní jsem nenašel, už chápete?
StiggCZ
Dobrý nápad Crazy jen bych jich tam nedával až tak moc stačilo by 5 českých a 5 slovenských
NeXus
Citácia
_Crazy_ napsal:

Toto je výběr rádií, které jsem našel, kdybyste četli to, co jsem psal, tak neříkám, že tam musí být všechny, jen jsem našel formáty pro rádia, která se tam mohou dát, pro ostatní jsem nenašel, už chápete?


Tak vyber která by jsi tam dal. Já stejně zůstanu u E2. A slováci mají nějaké svoje oblíbenější než E2 SK, tak to bych tam ještě dal a tím bych skončil. Stejně tam bude u většiny 0 jako je to teď + těžké na údržbu, co když se změní ten odkaz...
_Crazy_
Citácia
NeXus napsal:

Citácia
_Crazy_ napsal:

Toto je výběr rádií, které jsem našel, kdybyste četli to, co jsem psal, tak neříkám, že tam musí být všechny, jen jsem našel formáty pro rádia, která se tam mohou dát, pro ostatní jsem nenašel, už chápete?


Tak vyber která by jsi tam dal. Já stejně zůstanu u E2. A slováci mají nějaké svoje oblíbenější než E2 SK, tak to bych tam ještě dal a tím bych skončil. Stejně tam bude u většiny 0 jako je to teď + těžké na údržbu, co když se změní ten odkaz...


Jelikož jsem napůl slovák, ale již žiji v České republice a od poslední návštěvy slovenska se asi rádia změnily a nevím co tam mají teď za hity, rádia, který by chtěli přidat tak proto to píšu sem, aby lidi zanechali příspěvek o rádiu, které by tam chtěli, pokud je na seznamu, pokud ne, tak se ho pokusím najít. Ty jelikož žiješ v Teplicích (nebo ne?) tak to myslím na Slovensku není, takže se Tě to ani moc netýká, samozřejmě svoboda názoru ;)
NeXus
V tom případě by jsi měl rozpohybovat ten topic od slováka.
ATomas
Tech radii je tam hafec, udelej nejakou anketu a dam tam radia ktera budou mit nejvice hlasu...
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
_Crazy_
Jo, ale většina těch českých jsou nevyužívaný, ať si sem lidi napíšou co chtějí
Sh1TeRkO
Síce nehrám, ale škoda, že si nenašiel EXPRES.
ATomas
Citácia
_Crazy_ napsal:

Jo, ale většina těch českých jsou nevyužívaný, ať si sem lidi napíšou co chtějí

Dobry ale ja bych to mnel radsi v nejaky prehledny forme. Nechtel by ses toho ujmout ? :D ze by si ktomu seznamu pripisoval kolik lidi hlasovalo pro ? :D
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
NeXus
Založte topic s anketou... Do tý ankety dávejte jen normální věci. ČRo, Frekvenci, atd. nikdo poslouchat nebude.
_Crazy_
Citácia
ATomas napsal:

Citácia
_Crazy_ napsal:

Jo, ale většina těch českých jsou nevyužívaný, ať si sem lidi napíšou co chtějí

Dobry ale ja bych to mnel radsi v nejaky prehledny forme. Nechtel by ses toho ujmout ? :D ze by si ktomu seznamu pripisoval kolik lidi hlasovalo pro ? :D



Dobře, na serveru prozkoumám, co poslouchají Slováci a večer na lepším internetu to sepíšu a dám tam anketu
TheMajo
Citácia
kradneš mi topic :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14