Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
ATomas a web
_Crazy_
Ahoj,
již tu jedna stížnost, hezky napsaná je, ale založím ještě jednu týkající se webu.
Dnes jsem podal návrh na kanystr a jeho neztrácení se po relogu, nevyjádřil se tam žádný admin, jen koukám, že to je v Zamítnutých, je to zamknutý a ATomas nic, tak buď je línej, že to nechce udělat nebo prostě jsem pro něj taková zátěž? Nebaví mě po každém relogu dotankovávat benzín do kanystru, když to nejde, ať napíše svojí hlášku "to nejde", ale ať to nezamyká bez vyjádření. Co si o tom mám myslet? Tohle kdybys udělal na nějaké veřejné scéně a né diskuzním foru nebo někde v práci, tak by s tebou vyběhli. Tvoje chování mi připadá vůči nám slotům a chodícím penízkům dosti neadekvátní, příjde mi, že Tě naše návrhy nezajímají, ale nejlepší jsou ty tvoje, kde navrhuješ jedno warpnutí za 1 Kč. Žádal bych tvoje vyjádření, pokud to zamkneš, znamená to, že jsi udělal chybu a nechceš jí přiznat? Radši mě umlčíš zámečkama? Nejsi už malý dítě, abys lidem zamykal jejich návrhy bez odpovědi, měl by ses jako majitel chovat a jít vzorem pro začátečníky, né ukazovat svojí nejhorší stránku, děkuji za pozornost a prosím o vyjádření


Tímto apeluji na všechny, kterým se toto nelíbí, aby zde zanechali svůj názor

Abych tu nemluvil anonymně a jen v číslech. předpokladech a ve faktech, dodávám příklad ZDE, bylo by jich více, ale nehodlám to hledat
Upravil _Crazy_ dňa 11.05.2013 11:25
ATomas
Je sory jsem se preklikl ma to byt ve vyresenych :D
Nechapu proc kvuli tomu tak vyvadis, stejnak by jsi to dneska videl v /novinky i kdyby byl tvuj navrh v zamitnutych.

Se podivej co jsem dneska vsechno realizoval:

Citácia
"- Ukládá se obsat kanystru",
"- Opravena chyba s interierem gangu a pytlem",
"- Možnost nastavit členovy přenastavení gang infa",
"- V gangu nemůže člen přidělit vyšší hodnost než jakou má on sám",
"- Letištní prostředky může mechanik odtahnout i na letištní pumpu",
"- Při nastanování práv ve firmě se tabulka s nastavením práv zobrazí znovu",
"- Opravena chyba s prostitutkou ?",
"- Opravena chyba s přihozením o gang pokud jste byl členem firmy",

Upravil Zrušený účet dňa 11.05.2013 11:29
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
mazednik
já myslím že to bylo zamknuto protože to samp nenabízí
mazednik
Citácia
ATomas napsal:

Je sory jsem se preklikl ma to byt ve vyresenych :D


Aha :D Stane se... Nemůžu
_Crazy_
To stejně nemení můj názor nemění a tyto věci děláš pořád, takže myslím, že se tu může vyjadřovat lidi dál. Udělal si to už tolikrát a dost lidí se bouřilo, možná až uvidíš, kolika lidem se to nelíbí, tak se nad sebou zamyslíš
_Crazy_
Citácia
mazednik napsal:

já myslím že to bylo zamknuto protože to samp nenabízí


Nejedná se o jeden případ, ale o valnou většinu, nemělo by se to takhle nechat, nejsme jen chodící sloty a měl by si uvědomit, že bez nás by si na SP mohl dávat restarty jen pro sebe
Bratek
Ten topic co jsi dodal tak je ''Vyřešených/aplikovaných věcech na serveru'' takže by měl po restartu serveru být aplikován. Myslím že tam není potřeba vyjádření.

Někdy mě ale fakt štve když něco vymyslíš, máš tam 10 screenů, texty jak na závěrečku z dějepisu a ATomas to bez známky zájmu a bez vyjádření jen tak zamkne.
Kapo
ono je /novinky ? dobre vediet
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
_Crazy_
Citácia
Bratek napsal:

Ten topic co jsi dodal tak je ''Vyřešených/aplikovaných věcech na serveru'' takže by měl po restartu serveru být aplikován. Myslím že tam není potřeba vyjádření.

Někdy mě ale fakt štve když něco vymyslíš, máš tam 10 screenů, texty jak na závěrečku z dějepisu a ATomas to bez známky zájmu a bez vyjádření jen tak zamkne.


Ano, v první odstavci píšeš, že je to ve vyřešených, ale ještě před 5 minutama to bylo v zamítnutých a ve druhém odstavci s tebou plně souhlasím
Bratek
Ok, to jsem nevěděl.
Kapo o /novinky víme už asi týden, dva :D
_Crazy_
Citácia
ATomas napsal:

Je sory jsem se preklikl ma to byt ve vyresenych :D
Nechapu proc kvuli tomu tak vyvadis, stejnak by jsi to dneska videl v /novinky i kdyby byl tvuj navrh v zamitnutych.

Se podivej co jsem dneska vsechno realizoval:

Citácia
"- Ukládá se obsat kanystru",
"- Opravena chyba s interierem gangu a pytlem",
"- Možnost nastavit členovy přenastavení gang infa",
"- V gangu nemůže člen přidělit vyšší hodnost než jakou má on sám",
"- Letištní prostředky může mechanik odtahnout i na letištní pumpu",
"- Při nastanování práv ve firmě se tabulka s nastavením práv zobrazí znovu",
"- Opravena chyba s prostitutkou ?",
"- Opravena chyba s přihozením o gang pokud jste byl členem firmy",


Vyvádím proto, že mě už štve tvůj přístup, takovéto věci se nedělají nikomu, natož lidem, kvůli kterým tento server běží
ATomas
Citácia
Bratek napsal:

Ten topic co jsi dodal tak je ''Vyřešených/aplikovaných věcech na serveru'' takže by měl po restartu serveru být aplikován. Myslím že tam není potřeba vyjádření.

Někdy mě ale fakt štve když něco vymyslíš, máš tam 10 screenů, texty jak na závěrečku z dějepisu a ATomas to bez známky zájmu a bez vyjádření jen tak zamkne.

kdyby tu nebylo kazdej den tolik narhu mozna by jsem se k jednotlinym vyjadroval...
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Kapo
Citácia
Bratek napsal:

Ok, to jsem nevěděl.
Kapo o /novinky víme už asi týden, dva :D

tak ja neviem, ja moc nehravam :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
ATomas
Citácia
BTears napsal:

Ja som zas spozoroval lepšiu komunikáciu. Nie lock ale vyžiadal si popis problému a následne opravil.
Napríklad tu http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=38138
Aj tu je docela normálna komunikácia http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=38100
( dávnejšie by som čakal lock a popis "notoč mi to " ) takže ja si myslím že ak to bude takto tak to bude fajn aj z jednej aj z druhej strany.
Zbytok návrhov som však neprechádal a vychádzam len z posledných

Je to nezajima pro ne je dulezity ze mne muzou kritizovat...
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
_Crazy_
Já tě nechci kritizovat, ale když už si napíšu návrh dlouhej asi 200 slov a ty mi ho zamítneš bez slova, tak mě to nasere, proto teďka píšu návrhy o 10 slovech, abych to pak nemusel psát znova, nebo kvůli tomu nechytil rapla
Kapo
Citácia
_Crazy_ napsal:

Já tě nechci kritizovat, ale když už si napíšu návrh dlouhej asi 200 slov a ty mi ho zamítneš bez slova, tak mě to nasere, proto teďka píšu návrhy o 10 slovech, abych to pak nemusel psát znova, nebo kvůli tomu nechytil rapla

tak vzdy ked das navrh tsk stlac ctrl + a a potom ctrl + c a potom si vytvor textovy dokument a nasledne ctrl + v . potom budes len kopirovat do navrhu aby si nemusel pisat
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
ATomas
Citácia
_Crazy_ napsal:

Já tě nechci kritizovat, ale když už si napíšu návrh dlouhej asi 200 slov a ty mi ho zamítneš bez slova, tak mě to nasere, proto teďka píšu návrhy o 10 slovech, abych to pak nemusel psát znova, nebo kvůli tomu nechytil rapla

Navrhy pis zjednodusene kdyz se ujme tak si reknu o rozvinuti. Ovsem u popisu problemu je nutne to rozvest. Ale vy delate uplny opak.
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
_Crazy_
Snažím se problém rozvést, ale když napíšeš "natoč mi to" a následně topic zamkneš, tak je to úplně na hlavu, potom to musím vytvářet znova a je v tom bordel
ATomas
Citácia
_Crazy_ napsal:

Snažím se problém rozvést, ale když napíšeš "natoč mi to" a následně topic zamkneš, tak je to úplně na hlavu, potom to musím vytvářet znova a je v tom bordel

Kdyz ho chci natocit tak neni popsany tak, abych to podle toho mohl opravit. Ovsem kazda chyba je original, a ne vzdycky musi byt chyba tam kde se projevi, tyhle chyby se hledaji ze vseho nejdur, viz naposledy treba s gang uzemimy. vubec nechyba chyba s uzemim ale s tou zpravou ktera to potom uz jen blokovala. Akorat mi to nebyl schopny nikdo rict
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Bratek
ATome, nechci tě kritizovat. Vím že to co děláš je náročné ale zase není takový problém hodit ke každému návrhu který si zamítnul pár vět Smile

Třeba minule moje dva topici o bugách které nastali po RR.
Here and Here.

Když jsem to popsal tak jsi mi řekl ať to natočím, když jsem to natočil tak si řekl že z toho nic nevidíš, já nevím jak ti to mám jinak natočit. Chtělo by to nějak osvětlit jak přesně ten bug natočit. Nebo ať to jdeš sám zkusit třeba Smile
Upravil Bratek dňa 11.05.2013 11:52
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13