Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Verejna doprava
Thall
Linky Autobusov
V každom meste by jazdili dva autobusy . Tieto by jazdili iba po meste čiže 2 autobusy v SF,LV,LS.Tieto autobusy by jazdili po najdôležitejších miestach v meste ako je úrad , autoškola, autosalóny a také veci.
Z každého mesta by jazdili 2 autobusy mimo mesta po okolních mestečkách. To znamená napríklad v LV by išiel jeden autobus smerom do púšti a druhý smerom ku LS ku Palomino creek a tak.
A v každom meste 1. špeciálny autobus ktorý bude jazdiť do vedlajšieho mesta najrýchlejšou cestou.
Napríklad: Z lv (vedla polície je taká budova čo vyzerá jak hotel) Tam by linka začínala a išla po hlavnom ťahu smerom na dialnicu okolo VineWoodu tam by išla dole a na vlakovú stanicu pri úrade Ls. Ostatne trasy ti napíšem keď to odsúhlasíš.
Autobusy by mohli jazdiť na každú zastávku dajme tomu raz za 5 minút alebo častejšie. A čakali by na nej dajme tomu 30 sekúnd. Na zastávke by bol rozpis kedy chodí autobus.


Vodiči autobusov
Ak hráč bude zamestnaný ako vodič autobusu a bude chcieť ísť jazdiť tak napíše /mise a tam sa mu zobrazia jazdy autobusov v danom meste. Tabulka by mohla vyzerať tak ako keď pôjde v autosalóne kupovať autá akurát tam bude teraz obrázok mapy z trasou daného autobusu. Bude mapa a pod ňou názov jazdy. V mape by bola jeho trasa iba vidieť.
Hneď jak by prijal misiu tak ho to teleportuje do najbližšieho autobusu ktorý je najbližšie od konca jeho trasy aby hráč mohol začať odznova. Hráč bude musieť dodržovať čas aby nemeškal ale keďže sa to vždy nedá tak až mu čas dôjde na 0. Začalo by mu tam ukazovať -1 atď..... A napísalo by mu to tabulku „Meškáte na ďalšiu zastávku. Mate xxx minút nato aby ste došli na ďalšiu zastávku“ Ak by nestihol dôjsť na zastávku do určitého času , čo by bolo maximálne meškanie napríklad 1-2 min môže meškať. Potom by mu to napísalo „ Meškali ste viac ako xxx minút misia skončila“
Hráča by to z autobusu vyhodilo a toho by nahradilo NPC. Neviem či sa dá ale ak áno tak autobus to teleportuje na zastávku kde už ma byť.


Systém platenia
Napadli ma 2 systémy neviem ktorý je lepši
1.Z autobusu sa bude dať vystúpiť mimo zastávky . Keď hráč nastúpi do autobusu na zastávke číslo 1. Tak mu nabehne cena (cena za jazdu napríklad 100 za zastávku) keď vystúpi skôr ako príde na zastávku číslo 2. Tak zaplatí cenu za lístok 100(samozrejme aj keď vystúpi na zastávke číslo 2. Mu to odráta 100)Ale ak nevystúpi skôr ako na zastávke číslo 2. Ani na nej tak sa mu priráta ďalších 200 na zaplatenie a tak ďalej.
Možnosť 2.
Z autobusu sa nebude dať vystúpiť. Hráč nastúpi na zastávke na autobus a vybehne mu tabulka zo zoznamom zastávok a cenou kolko zaplatí za odvoz na ňu. Napríklad hráč nástupy na zastávke pri letisku LV a vystúpi v palomino creek tak si v tabulke vyberie tu možnost a cena ktorá tam bude tú zaplatí

Linky autobusov urobim az to aotomas odsuhlasi abz som ich nerobil zbytocne
Upravil/a Thall dne 11.05.2013 13:22
NeXus
Hráči to nebudou využívat si myslím.
Panzer
Citace
NeXus napsal:

Hráči to nebudou využívat si myslím.

Až nebudou warpy tak budou.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
NeXus
Drtivá většina serveru má své auto nebo si nějaké vezme na ulici než čekat na nějaký bus když ho ten řidič stejně většinou rozmlátí.
Thall
Citace
NeXus napsal:

Hráči to nebudou využívat si myslím.

ked nebudu warpy to budu viuzivat a ked autobus budu riadit NPC tak autobus sa nebude dat znicit
Upravil/a Thall dne 11.05.2013 13:06
NeXus
Tak to pak jo...
Koldy
Přesně tak jako psal NeXus Smile
smetyx
Něco podobného se chystá (pokud dobře vim), ale ještě lepšího a propracovanějšího. Palec nahoru Warpy zrušit.
Fantasy
Supéér nápad já souhlasím Správně *Dobrá práce*
wlcacek
Nejhorsi na tom vidim ty vrazedne NPC. Pamatuji si kdyz jesdili po SA. byli to vyslovene vrazi. Jak jsem videl Bus tak jsem hnal co nejdal od nej.:D:D:D

Jink napad peknySmile
_Crazy_
Citace
wlcacek napsal:

Nejhorsi na tom vidim ty vrazedne NPC. Pamatuji si kdyz jesdili po SA. byli to vyslovene vrazi. Jak jsem videl Bus tak jsem hnal co nejdal od nej.:D:D:D

Jink napad peknySmile



Aspoň tohle lidi odradí od narážení a ničení misí osatatním
cechyy
Crazy přesně tak ;) Dělám mise a zničeho nic děcko ze zadu na motorce s uzinou ! Taky nevím proč není za to trest ,když to třeba někdo bude natáčet ;)
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
_Crazy_
Citace
SkaJleR napsal:

Crazy přesně tak ;) Dělám mise a zničeho nic děcko ze zadu na motorce s uzinou ! Taky nevím proč není za to trest ,když to třeba někdo bude natáčet ;)


Jojo, jezdí s Desert Eaglama a machrujou, já takhle dělal level asi hodinu, protože se vždy našel kazitel. NPC jim dají na **** a bude to, myslím, že je to poučí a nechají ostatní
TheMajo
Citace
všedky tieto NPC veci budú dobré pre server ak sa zrušia warpy Smile ja by som osobne pridal aj trajekt
GoldMan
super nápad Správně
ale iba keď sa zrušia warpy
MelixManLP
Za mě Špatný
Elda
Souhlasím Správně
mazednik
dal jsi si na tom záležet, ale myslím že toto Je lepší
Julian
Zrušiť warpy!!!!!!Nenene
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13