Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Stížnost na uživatele Panzer
Panzer
Ty jsi trapáček rofl
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Czipisek
Citace
Panzer napsal:

Ty jsi trapáček rofl

Smaž si to.
Panzer
Důvod?
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Panzer
Já si nenechám rozkazovat od někoho, kdo ke každé diskuzi píše OT, nedokáže si to vyřešit v SZ tak ještě zakládá takovýhle voloviny. rofl
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
soach
trapný mi to přijde od obou ale panzer o pár bodu trapnosti vede
TheRaP
Správně Panzer ma pravdu, to by si mal vyriešiť zakladatel topi.cu
Anti
Obrazek trapas a ty si to smaz!
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
_Crazy_
Nevím, proč se tu hádáte, sice neměl OFFTO****vat, ale Panzer ho nemá provokovat...
Czipisek
Říkám Ti smaž si to, veřejně tím urážíš / ponižuješ hráče a to já tolerovat nebudu.
TheRaP
Sorry ale ja sa musim natom smiať :D :D :D :D :D :D
Citace
za 2.) Smaz si to neo te bude cekat pozastaveni.

Umrem asi :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Panzer bacha nato :D :D :D
Sh1TeRkO
Ak mu dáš pozastavenie, tak napíšem sťažnosť ja. Ak chceš pozastavovať za to čo má teraz v podpise. Si trošku natvrdlý alebo já neviem.

Citace
to já tolerovat nebudu

Bu bu bu.
Trošku nemiestne nemyslíš? Není prvý ani posledný, čo mal niečo podobné v podpise.
Panzer
Bouček to tam měl taky, a bububu nic se nestalo... rofl
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
NeXus
K čemu mi je nahrabávání když stejně mám jen "Žurnalista"? Facepalm
UnknownGamer
Citace
Eddo napsal:

Ak mu dáš pozastavenie, tak napíšem sťažnosť ja. Ak chceš pozastavovať za to čo má teraz v podpise. Si trošku natvrdlý alebo já neviem.

Citace
to já tolerovat nebudu

Bu bu bu.
Trošku nemiestne nemyslíš? Není prvý ani posledný, čo mal niečo podobné v podpise.


Iných to možno neštvalo, keď ano predsta mohli napísať. Ak to NeXusa uráža, prečo by si to mal nechať ?
Rado
ach panzer :D a czipe síce si moj brat ale ... :D
Sh1TeRkO
Neviem čo je na tom urážlivé, ako vyhrážať sa pozastavením? Smile
Novodobé riešenie. Povyhrážať sa pozastavením nech ludia majú rešpekt. Ale takto to nejde.
Není jedno či to ludia uvidia v tom topicu alebo v jeho podpise?
Dyname
Je to stejné jako ve hře, jestli daného člověka uráží nějaká narážka, je potrestán. Zajímavé, že tady ne. Možná ho máš v podpisu, je to tvá věc, ovšem děláš ze sebe blba stejně, tak jako NeXus v tvém podpisu.
Czipisek
Eddo, Tobě se nikdy nic nebude líbit a nepřestaneš dělat do věcí do kterých Ti nic není.

Jak píše Gamer, ostatním to očividně nevadilo, ale NeXusovi to vadí a já se budu řídit podle pravidla bodu 3.
Citace
3. - Stejně tak sprostá slova, sexuální harašení, drogy, urážky a agresivní chování má za následek okamžité zabanování bez výjimek.


Beru to za agresivní chování, resp. urážení a pohoršování druhého hráče obrázkem.

Bezesporu, když Ti to tak vadí, že někdo jedná podle pravidel tak si stížnost napiš.
UnknownGamer
Czipis neni z tích adminov, ktorí si potrebujú leštiť ego s vyhrážaním. Plne ho chápem, keby tam bolo niečo o tebe, tiež by sa ti to nepáčilo..
Dyname
Správně Ban lock ahoj.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17