Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Stížnost na uživatele Panzer
Sh1TeRkO
Agresivné chovanie. Wáu. =D =D =D =D

Nič mi do toho není? Aha. Tak ešte zakáz hádzať vlastné názory a bude to tu EňO ňUňO. Facepalm
Fakt mi prídeš po právach namyslený. Si sa krásne zmenil. Aspoň vidno aký si bol bez práv (skype apod).
Len tak ďalej.
_Crazy_
Citácia
UnknownGamer napsal:

Czipis neni z tích adminov, ktorí si potrebujú leštiť ego s vyhrážaním. Plne ho chápem, keby tam bolo niečo o tebe, tiež by sa ti to nepáčilo..
Panzer
Kde ho "AGRESIVNĚ" urážím?
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Anti
Citácia
UnknownGamer napsal:

Czipis neni z tích adminov, ktorí si potrebujú leštiť ego s vyhrážaním. Plne ho chápem, keby tam olo niečo o tebe, tiež by sa ti to nepáčilo..
Eddo budes na tohle tvrdit opak? Klidne se muze pockat na pixela, urazka to je a doufam ze ho czipis potresta.
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
TheRaP
Citácia
Panzer napsal:

Kde ho "AGRESIVNĚ" urážím?

Všade, všade kam sa pozrieš !!
Ty si ho urazil tak, že si sa pripojil na web :D :D :D :D :D :D :D
Panzer
Podpis změněn na podobu která i když předtím nebyla urížlivá, tak teď už není ani trošku, takže, teď už jen Lock!
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Joseph_CZ
panzere já ti to řikal... :D :D
Sh1TeRkO
Citácia
Anti napsal:

Citácia
UnknownGamer napsal:

Czipis neni z tích adminov, ktorí si potrebujú leštiť ego s vyhrážaním. Plne ho chápem, keby tam olo niečo o tebe, tiež by sa ti to nepáčilo..
Eddo budes na tohle tvrdit opak? Klidne se muze pockat na pixela, urazka to je a doufam ze ho czipis potresta.

Budem tvrdiť opak. Nemusím čakať na nikoho. Proste toto môže spraviť každý. Môže Panzer napísať, že sa mu NeXus nepáči, tak Czipisek mu dá ban alebo ako? Je to len tvrdenie.
Ako môže niekoho urážať, že si niekto vyfotil 2 náhodné komentáre, ktoré majitel napísal a sú aj tak na webe?
asthenic
Edo, každý sa po právach zmení, lebo si myslí, že je viac...
UpLoad
Citácia
Eddo napsal:

Fakt mi prídeš po právach namyslený. Si sa krásne zmenil. Aspoň vidno aký si bol bez práv (skype apod).
Len tak ďalej.

Tak sa pozri do zrkadla ako si sa zmenil ty.A ty Panzer zmeň si ten podpis
Czipisek
Jak je vidět, moje vyjádření vám nestačí, když máte tu potřebu se mi vysmívat, ok, beru to.

Pošlu vám sem Pixela, on vám sem dá konečné vyjádření a potom se popř. budou udělovat tresty.

a btw. Eddo, já nejsem ten kdo se změnil, jen jsem se začal chovat tak jako Ty ke mně.
Lockuju to tady.

Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14