Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Admins
Sipoxx
Jelikož bylo přijato spoustu nových adminů a nezasahují a netrestají důsledně, budu je prostřednictvím tohoto topiku zveřejňovat jejich činy.

1.) Nikolaftw
Bago + link
Nikolaftw smazal chat Správně
Ovšem nic víc
Myslím že měl alespoň ten inzerat odstranit ale to se nestalo
Důkazy
Link

Smazan chat
img.tpx.cz/uploads/Nikola3.png
Nic dalšího
img.tpx.cz/uploads/Nikola2.png
Dotaz
img.tpx.cz/uploads/Nikola4.png
Upravil/a Sipoxx dne 14.05.2013 16:02
Patazz
A co si timhle topicem chceš dokázat?
Kapo
Zbytočneeeeeeeeeeee, to im píš radšej do PM.
Super si to zaklincoval.

zbytočnosť, uplna kravina total........ Takychto ludí tu už bolo...
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Yamborghini
Dej ten první screen do hide!
Xena
Zas to až tak zbytočné nie je. Nevedno, prečo Nikola urobila tak, ako urobila. Dúfam, že sa nabudúce poučí a takúto chybu neurobí.

Áno na začiatku sa takéto veci stávajú. Aj ja som urobila niekolko chýb. Po takom mesiaci sa už admini zaučia a takýmto začiatočníckym chybám sa vyvarujú. A ak nie, tak to už bude horšie.
_Crazy_
Smysl topicu? Budeš hledat všechny chyby co udělají? Jsi pěknej rejpal
Thall
neviem mne sa tiez praca niektorych nezda uplne poriadna minule som hlasil jedneho u ktoreho sa mi zdalo ze ma god a neodtestovaly ho. Tak som im tam zacal spamovat z cheat a ani ho neodtestovaly ale ma iba vyhodily
Kapo
zahrab tento topic :-D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Mikull
Myslíš, že práskání je cesta k právům?

Jsou to noví administrátoři, teprve se zaučují, tak nevidím důvod zakládat takovéhle topiky. Pokud máš nějáký větší problém, založ si stížnost na daného administrátora.
_Crazy_
Citace
Mikull napsal:

Myslíš, že práskání je cesta k právům?

Jsou to noví administrátoři, teprve se zaučují, tak nevidím důvod zakládat takovéhle topiky. Pokud máš nějáký větší problém, založ si stížnost na daného administrátora.


Tady kolega to vystihl přesně a když na ně budete vyvíjet takovýto tlak, tak budou ještě pod větším stresem a strachem z toho, že nějakou chybu udělají a tím budou náchylnější k udělání nějaký mega chyby, né takovýchto mini chybek
smetyx
Citace
Mikull napsal:

Myslíš, že práskání je cesta k právům?


Tady nejde o práskání , ale zdokonalování práce AT.
mazednik
Citace
dark napsal:

Dej ten první screen do hide!


Ano, to by měl.



Nechápu co tím chceš ? Tu máš
Sipoxx
Citace
Patazz napsal:

A co si timhle topicem chceš dokázat?


Chci si dokázat to že admini neplní povinosti a měli by být potrestáni (není to konkrétně tento případ ale budu přidávat)

Mikull nehledám cestu k právům od toho jsou žádosti o přijetí do AT
Upravil/a Sipoxx dne 14.05.2013 16:04
Panzer
Citace
Xena napsal:

Zas to až tak zbytočné nie je. Nevedno, prečo Nikola urobila tak, ako urobila. Dúfam, že sa nabudúce poučí a takúto chybu neurobí.

Áno na začiatku sa takéto veci stávajú. Aj ja som urobila niekolko chýb. Po takom mesiaci sa už admini zaučia a takýmto začiatočníckym chybám sa vyvarujú. A ak nie, tak to už bude horšie.

No prosim, tohle jsou slova, 100x lepší než co všichni tady vypustili...
_Sh0ck_
A jsi normální ? Na hlavu Proč je jen neupozorníš do PM ? Ti admini jsou noví, ještě se v tom tak dobře nejspíše neorientují, Ty by jsi taky dělal chyby když by jsi byl v AT nový, a netvrď mi že ne. Každý někdy udělá chybu, a vždy se najde nějaký rejpal a anální horolezec, který má blažený orgasmus z toho, že může upozornit veřejně na sebemenší chybku. Teď aby se admin bál něco udělat, aby to náhodou nebylo špatně a ty jsi ho nepřidal na svůj seznam hříšníků... Nechápu lidi jako jsi ty Smile
_Sh0ck_
Citace
CzSK napsal:

Citace
_Sh0ck_ napsal:

A jsi normální ? Na hlavu Proč je jen neupozorníš do PM ? Ti admini jsou noví, ještě se v tom tak dobře nejspíše neorientují, Ty by jsi taky dělal chyby když by jsi byl v AT nový, a netvrď mi že ne. Každý někdy udělá chybu, a vždy se najde nějaký rejpal a anální horolezec, který má blažený orgasmus z toho, že může upozornit veřejně na sebemenší chybku. Teď aby se admin bál něco udělat, aby to náhodou nebylo špatně a ty jsi ho nepřidal na svůj seznam hříšníků... Nechápu lidi jako jsi ty Smile


Klid :D, zas tak to nepřeháněj. To co jsem uvedl není drobnost. Chybičky se najdou to přehlížím i já ale tohle není drobnost.
Přeci jen, upozornit je jednotlivě do SZ není taky moc dobré protože to neznamená, že tu chybu nemůže zopakovat někdo jiný. Takže dát takhle hromadně vědět ostatním je dle mého nejlepší způsob.
Ehm.... Nereagoval jsem na tvou zprávu ale nevadí :D Já vím, chápu to ale tím pádem když založíš veřejný topic tak dáš všem na jevo že daný admin udělal chybu a nejspíše ji udělá znovu, netvrdím že se z toho ten admin třeba nepoučí a nedá si na to příště pozor, jen jsem chtěl říct že to podle mě není moc dobrý způsob upozornění, ale v tom se nejspíše bohužel neshodneme :D
Sipoxx
Ano drobné věci (jako vulgarismy) neřeším ale tohle je dost špatné když byla na serveru i Janci a taky nezareagovala
_Crazy_
Citace
Sipoxx napsal:

Ano drobné věci (jako vulgarismy) neřeším ale tohle je dost špatné když byla na serveru i Janci a taky nezareagovala


Tak třeba Janci měl dost práce ne?
Sipoxx
Citace
_Crazy_ napsal:

Citace
Sipoxx napsal:

Ano drobné věci (jako vulgarismy) neřeším ale tohle je dost špatné když byla na serveru i Janci a taky nezareagovala


Tak třeba Janci měl dost práce ne?


Definuj dost práce??
Akce nebyla a pokud něco řešila tak přece jeden příkaz na smazání inzerátu
NeXus
Citace
Sipoxx napsal:


Definuj dost práce??
Akce nebyla a pokud něco řešila tak přece jeden příkaz na smazání inzerátu


Jen taková poznámka... není to holka.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10