Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bany cheateru
XKilermanX
Jde o to že vlastně cheateři mají docela krátký ban,když zabanujete cheatera tak za 150 hodin zase příjde a řekne si konečně unban musím si dávat věči pozor na admini ať nedostanu další ban je to takový koloběh. Podle mě by měli být IP bany za to protože cheateři věčinou toho nenechaj a když budou chtít dostat Unban tak ať si počkaj 3 měsíce a mužou vitvořit žádost o Unban ať si uvědoměj,že neměli cheatovat a pak už toho určitě nechaj a bude větší pořádek na serveru.
Anti
Cheater dostane 3 pokusy na nápravu, když ani to nepomuže, dostane pban. Většina se po prvním banu poučí ;)
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Panzer
rofl Blbost.
Vlado
Vačšiu blbosť som ešte asi nepočul :D
Ruda
Proč hned blbost? Ať už jsem hrál WoWko či jinou MMO hru, tak byl za cheaty hned PBAN ať na private serveru tak na officiálním. Ty dva typy trestů jsou na stejné úrovni.
Já dávám Správně protoze člověk co zapne cheaty se bude snažet podvádět i jinak a v podstatě tp pro mě nejsou lidi, ale kidi.
Dyname
Ano, na WoW toto bylo možné ( z vlastní zkušenosti), bohužel.. tady je to poměrně zbytečné... hráč si tu dává větší pozor už z principu.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 8