Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Steam - nákup
Rado
Ahoj, plánujem si kúpiť hru Euro Truck Simulator 2 ale neviem ako to prebieha cez Steam, už som niečo skúšal aj viem vyplniť políčka KARTU MÁM Smile, len neviem ako to prebieha. Neviem presne že jak dostanem tu hru.



Budem rád keď mi niekto poradí kto už cez steam KUPOVAL.
Ashok
Vybereš co koupíš, zadáš údaje od karty, pokuď platba proběhne úspěšně hra se objeví v tvé Steam Library a automaticky se stáhne.
DrateK
Sebere ti to peníze a hra se ti objeví v Library (knihovně), ze které už nikdy nezmizí - budeš si jí moct stáhnout kdykoliv a kdekoliv.
gjhkgfkjfh
já sice kupoval přes steam jenom díky paysafecard ale myslím že to probíhá podobně , prostě koupíš si hru a potom se ti ta hra odemkne a ty si jí stáhneš , je to krásně jednoduché ale jediná nevýhoda je že když máš pomalej internet tak ti to může chvíli trvat :/
Rado
o internet sa nebojím, ale čím aktivujem potom tú hru ? pošlu mi nejak cd-key alebo už bude aktivovaná ?
_Crazy_
Sama se ti odemkne a zpřístupní, zádný CD key není třeba když zádný CD nemasFacepalm
sK
Čo tu facepalmuješ, keď to ešte cez to nekupoval. Hra sa ti rovno aktivuje a už ju len stiahneš, žiadne cd-keye ani nič podobné.
UnknownGamer
Ano samo sa ti to aktivuje. Postup ten, čo hovoria..
Inak ETS2, načo si to kupuješ ? :D Jednoducho stiahnutelné cracknutá verzia to rieši.. Tá hr apodla mňa nemá až také kvaliti zodpovedajúce cene.
Sh1TeRkO
Citácia
_Crazy_ napsal:

Sama se ti odemkne a zpřístupní, zádný CD key není třeba když zádný CD nemasFacepalm

Si padol z neba múdry? Že tu facepalm-uješ? Ide to robiť prvýkrát ak si si nevšimol.
TheMajo
Inak Euro Truck Simulator 2 fakt dobrá volba ale ak nemáš volant ani si ho nekupuj Smile
_Crazy_
Citácia
Eddo napsal:

Citácia
_Crazy_ napsal:

Sama se ti odemkne a zpřístupní, zádný CD key není třeba když zádný CD nemasFacepalm

Si padol z neba múdry? Že tu facepalm-uješ? Ide to robiť prvýkrát ak si si nevšimol.


Sorry, za 1. jsem na mobilu dal špatnýho smajla a za 2. jsem si nevšiml, že to kupuje po prvé, samozřejmě se tímto omlouvám a doporučení: Bez volantu to radši ani nekupuj, protože s šipkama to stojí za nic
Vlado
Všetky pokyny máš pri kúpe a keď nie tak už ti ich spomenuli. Ja osobne by som si ETS2 určite nekupoval, nie je prečo. Radšej si dolož nejaké € a kúp Max Payne 3, The Ellder Scrolls: Skyrim alebo niečo lepšie... A je pravda, keď už si to naozaj chceš kúpiť tak jedine s volantom...
DrateK
Citácia
Rado napsal:

o internet sa nebojím, ale čím aktivujem potom tú hru ? pošlu mi nejak cd-key alebo už bude aktivovaná ?


Občas je u hry CD-key i potřeba, ale myslím, že u ETS zrovna ne. Pokud si někdy koupíš nějakou hru, u které je potřeba CD-key, tak ho k tomu samozřejmě dostaneš.
Rado
Ja som ETS 2 mal už stiahnutú ale je to chybné keď zadáte cd-key tak asi po 6000 km najazdených vám to vyhodí že to chce zas cd-key ale už nefunguje :D a volant si idem kúpiť asi za týždeň, samozrejme díky už som si istejší :D
Vlado
Citácia
Rado napsal:

Ja som ETS 2 mal už stiahnutú ale je to chybné keď zadáte cd-key tak asi po 6000 km najazdených vám to vyhodí že to chce zas cd-key ale už nefunguje :D a volant si idem kúpiť asi za týždeň, samozrejme díky už som si istejší :D


Nie začo, naozaj si to chceš kúpiť na tvojom mieste by som to dobre rozmyslel, nie je to hra hodná tej ceny... Ale samozrejme € sú tvoje :D
Rado
:D presne eurá sú moje. :D Díky.
The_Creamcz
ETS 2 mohu vřele doporučit, je to dost hratelné i na klávesnici, ale s volantem je to větší požitek ... Doporučuji, jinak jak nakoupit ti říkat nebudu, protože jistě už víš ;)
Rado
Už viem, dnes si to kupujem tak som zvedavý ako to prebehne no Smile.
Sh1TeRkO
Skús vyskúšať i Scania driving simulator. Já to nehral. Vypadá to lepšie. Tuším je to ako ETS2, že beháš aj normálne (neviem presne) ale máš aj tzv. autoškolu, kde sa učíš parkovať apod. Neviem kolko stojí, ale ak Ťa neohúri cenou, tak aspoň za pokus to vyskúšaj. Smile
Rado
To som už mal, však sám si si všimol kolko mám hier :D bola medzi nimi dávnejšie aj scania simulátor
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 8