Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Více dní premium za stejnou cenu
Respy
Najradšej by som uvítal PayPal alebo Paysafecard.
EXTRA
Platba prevodom alebo kartou je pre mňa prijatelnejšia než cez SMS. Správně
Jiry
Tu možnost má skoro každý od rodičů apod.. Mně víc vyhovují smsky, protože je i ty premium mám zadarmo :D
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Majky_
NApíšu to takhle, pokud Tě to nic nebude stát to zavedení možnosti platbou přes kartu, tak to určitě naveď, na škodu to nebude a já osobně bych to asi využíval jednou za čas, a třeba i děcka překecaj maminku aby něco poslali :D

Takže pokud Tě to nic nebude stát, určitě to zaveď Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
LukesCZ
Určitě souhlasím! bankovní učet (ČS) s kartou mám, a pro mě by to byla výhoda. Dám si trvalý příkaz na platbu VIP :D
ATomas
Citace
Majky_ napsal:

NApíšu to takhle, pokud Tě to nic nebude stát to zavedení možnosti platbou přes kartu, tak to určitě naveď, na škodu to nebude a já osobně bych to asi využíval jednou za čas, a třeba i děcka překecaj maminku aby něco poslali :D

Takže pokud Tě to nic nebude stát, určitě to zaveď Smile

100% castky stejne nedostanu. Ale rozhodne ty provize jsou o hodne vyssi nez v smskach... A taky je to dost promakany system a nejakej ten den budu sestavovat ten php script, aby to premium nastavilo hned po zaplaceni Smile Proste bude to fungovat jako smsky premium hrac dostane hned jak zaplati a nebude muset cekat.
HeWhoMustNotBeNamed
Aha, tak jestli to bude sestavovat ATomas, tak očekávejte spuštění nového systému plateb na rok 2022 :D(džouk :D)
Upravil/a HeWhoMustNotBeNamed dne 08.06.2014 14:06
Teczka83
Doufám ale, že necháš i smsky...
ViktoreK
SMSky zachovány budou, protože to bude nejvíce lidí využívat, ač tam je výsledná částka na server skutečně minimální. Nevím na jakém principu pracuje PSC, jestli to je přes již existující bankovní účet, pak by to jít mělo.
ATomas
Citace
Akai napsal:

SMSky zachovány budou, protože to bude nejvíce lidí využívat, ač tam je výsledná částka na server skutečně minimální. Nevím na jakém principu pracuje PSC, jestli to je přes již existující bankovní účet, pak by to jít mělo.

Stejnak ty veci jako PSC nebo paypal musis nabit pres nejakej ucet...
Vsiml jsem si je ze tam moznost platit i slozenkou. Ovsem tam neni nastaveni premium okamzite ale trva to 2-3 pracovni dny.
(Kdyz platis slozenkou nepotrebujes bankovni ucet. staci kdyz prijdes na prekazku s hotovosti Smile)
Virus
Špatný nápad to není. Ale jestli by bylo možný zavedl bych i PayPal nebo Paysafecard

img.tpx.cz/uploads/Souhlas546.png
Mikull
Citace
ATomas napsal:

Citace
Akai napsal:

SMSky zachovány budou, protože to bude nejvíce lidí využívat, ač tam je výsledná částka na server skutečně minimální. Nevím na jakém principu pracuje PSC, jestli to je přes již existující bankovní účet, pak by to jít mělo.

Stejnak ty veci jako PSC nebo paypal musis nabit pres nejakej ucet...
Vsiml jsem si je ze tam moznost platit i slozenkou. Ovsem tam neni nastaveni premium okamzite ale trva to 2-3 pracovni dny.
(Kdyz platis slozenkou nepotrebujes bankovni ucet. staci kdyz prijdes na prekazku s hotovosti Smile)


Paysafe koupíš na každý benzínce a je v každém zapadákově. Navíc je pro mě pohodlnější seběhnout dolů na ulici a koupit PSC než platba kartou, která mě neuvěřitelně vytáčí. :D
Shadow
jsem zvědavej co se stane s cenou prémia za serverový $.
Mě je to jedno, prémium si nekupuju a ani nebudu :D Ale jo, zaveď to, pomůže to Smile
yaroush
Nemám paysafecard, pokud to využíváte, tak by to chtělo taky zkusit jako možnost.

Do ATomase jsem hustil delší dobu ať zavede platby kartou, už je to konečně tady. I když mám premium do roku 2020 tak si klidně ještě přikoupím.
_flowy
platbu kartou určite využijem viac ako smskou, hlavne po vyplate :D .. lebo potom ked mam platiť ten paušál + čo som zaplatil za VIP tak ma ide picnúť :D
Upravil/a _flowy dne 09.06.2014 09:56
Frenk98
Pro mne je výhodnější platit kartou nebo převodem z banky. SMS není 100% jistota. Věřím více kartě. Smile Doufám že to tak zavedeš.
fifa_cze
Jo, PSC je dobrý nápadB)
eLkO_
Myslím si, že je to dobrý nápad, já bych ho určitě využil. I když mi více vyhovují SMSky.
Strny
Já myslím že je to dobrý nápad protože né každý má povoleny platby z mobilu jako já . Já si premium kupuji za herní peníze ale myslím si že pro dost lidí by to bylo + Správně
RuliiKkO
Ja bych rád platit přes PaySafe nebo tak něco. Žiju ve španělsku a nemám jak koupit Prémko.
To je můj jediný problém na SP. Boss

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
3 Hlasů
60%
Ano, ale hokej moc nesleduji
1 Hlas
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
1 Hlas
20%
Ne
0 Hlasů
0%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasů
0%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17