Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Více dní premium za stejnou cenu
Paulie98
ÁNO.na toto som už dlho čakal ! Správně


Len nech je medzi podporovanými aj Tatra banka :D
StarDeath
Jo, taky souhlasím SMS zachovat Správně
WeesT
Špatný
nevyuživalo by se to hrají tu kidi max. by ti to kupovalo 20-30 lidi ;) a to je na nic
_Ego
Já kartu mám ale vůbec bych to nepoužíval. Lepší je si poslat sms ikdyž jí neopsílám. ale uvítal bych tu paysafecard, jelikož mám benzínku skoro cestou na autobus
Octavia
Citácia
ATomas napsal:

Citácia
LuKi_ napsal:

Hele ATome jak napsal už ten nademnou tady hrají děti, které kreditky nemají, jako pro starší hráče by to možná bylo lepší, ale děti to nevyužijou. Nechám to na tobě, ale spíše nesouhlasím. Využije to tak 50 lidí z 300.

Ja taky platby sms zachovam. Jenom pres ten ucet jsou vyrazne vyssi provize. A mohlo by to SP pomoct..


ATome, když jsi udělal výhodu pro starší nechceš taky udělat něco pro mladčí ?
saftySR
celkom výhodné Smile zaplatím cez účet 16 € a mám premko na 450 dní = 15 mesiacov = 1rok a 3 mesiace Smile Perfektný nápad ATomas toto SP pomôže ... keby som dal 32 € mám na 2 a pol roka Smile The Best
saftySR
Citácia
Bobek napsal: ATome, když jsi udělal výhodu pro starší nechceš taky udělat něco pro mladčí ?
a načo pre mladších ?! toto je dobré ! a aj tak deťom dovolia posielať niečo do hry ? pochybujem
Load
Chci se zeptat,jestli by to šlo i přes pay safe kartu Smile
_flowy
Citácia
Agent005 napsal:

celkom výhodné Smile zaplatím cez účet 16 € a mám premko na 450 dní = 15 mesiacov = 1rok a 3 mesiace Smile Perfektný nápad ATomas toto SP pomôže ... keby som dal 32 € mám na 2 a pol roka Smile The Best


pekne si to spocital, uz sa tesim az to bude :D
saftySR
Citácia
_flowy napsal:

Citácia
Agent005 napsal:

celkom výhodné Smile zaplatím cez účet 16 € a mám premko na 450 dní = 15 mesiacov = 1rok a 3 mesiace Smile Perfektný nápad ATomas toto SP pomôže ... keby som dal 32 € mám na 2 a pol roka Smile The Best


pekne si to spocital, uz sa tesim az to bude :D
Aj ked mám 3 z matiky tak toto si zpočítam :DD
Kapo
Citácia
amot89 napsal:

vždyť dětem to prémium může platit mamka ze svého účtu.... souhlas

myslím si že 99% mamičiiieek nevie ani že ich deti si platia nejake VIP na nejakej hre.. :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
MaReK_
Prepáč ale ja to nevyužijem... VIP kupujem od hráčov :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
ATomas
Citácia
Boby napsal:

Citácia
ATomas napsal:

Citácia
LuKi_ napsal:

Hele ATome jak napsal už ten nademnou tady hrají děti, které kreditky nemají, jako pro starší hráče by to možná bylo lepší, ale děti to nevyužijou. Nechám to na tobě, ale spíše nesouhlasím. Využije to tak 50 lidí z 300.

Ja taky platby sms zachovam. Jenom pres ten ucet jsou vyrazne vyssi provize. A mohlo by to SP pomoct..


ATome, když jsi udělal výhodu pro starší nechceš taky udělat něco pro mladčí ?

Tohle neni vyhoda pro starsi. Platba prevodem ma vyrazne vyssi provize nez sms. tzn. je to vyhodnejsi jak to SP tak pro hrace, kteri si misto smsky zaplati premium prevodem..
_flowy
realne to ako vidíš, kedy by to mohlo byť funkčné?.. mesiac? .. pol roka?
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
3 Hlasov
100%
Ano, ale hokej moc nesleduji
0 Hlasov
0%
Ano, těším se na gaučové trenéry
0 Hlasov
0%
Ne
0 Hlasov
0%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14