Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vznik vašeho nicku
Zrušený účet
Tak u mě je to asi jasné. :D Kamarádi mi často říkali Kikuš, tak jsem si tam dopsala jen h na konec a je z toho Kikush, žádná věda. :D Ale přemýšlela jsem, že se přejmenuji na Juice na počest wlcacka. :D Ale nechtělo se mi po tolika letech vzdát nicku Kikush. Když jsem ho používala už kdysi dávno i na CSku. :D
LuCy
Můj 1. nick na serveru byl [L]ucy123, jmenuji se Lucka, ale více se mi líbí mé jméno anglicky: "Lusy". Bylo to první, co mě napadlo ani nevím, proč jsem tam cpala to číslo "123" :D. Každopádně s tímto nickem jsem hrála celkem dlouho. Po nějaké době mě ten nick omrzel, a tak jsem si řekla, že ho nějak upravím. Už jsem tam nedávala žádné čísla, ale jen "Lucy" mi přišlo suché.:D A tak mě napadlo "_LuCy_". S tímto nickem hraji až doteď. Toť vše. :D
Tress
ja ho mam z electra :D a vzniklo to zkracenim jmena :D patrik - patres - tres a to je blby tak sem si pridal jeste jedno s :D
NYPD_ONDAJEE
Citácia
RuliiCeKo_OCze napsal:

Citácia
NYPD_ONDAJEE napsal:

ONDAJEE slovíčko ktoré sa ujalo ešte v škole na základnej (dávne časy) používal ho každý nepametám si už presne ako vzniklo ale mna napadlo si ho dať do nicku história: ONDAJEE
ONDAJEE_SVK
NYPD_ONDAJEE
avšak teraz už používam skôr klasickejšie ondajee
NYPD = New York Police Departament? rofl


jojo mal som také obdobie že som sa o tú jednotku zaujímal a odvtedy som ho nemenil :D
MaReK_
Všade som si dával Marek a potom nejaké updaty - (MaReK), MaReK.SS., MaReK_ :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Vikush
Volám sa Viki, kamaráti ma najprv volali Vikinka pipinka cicinka ricinka, tak som dlho používala nick vikinka :D (ešte v roku 2010) potom ma začal priatel volať Vikuš tak som si dala nick Vikush (keďže si tam nemôžem dať š) :D
FleX_
Môj nick prešiel pár zmenami a to ešte keď som sa na úplnom začiatku volal krstným menom Kamil na jednom samp servery bol to clan takže tam som si ešte potom pridal TAG [CMP]_Kamil ale potom ma celkom mrzelo že som jediný ktorý uvádza práve meno lebo ostatní mali rôzne mená alebo ak aj svoje tak upravené ako ToOoMi atď tak som rozmýšlal čo si dám a prvé čo ma napadlo bolo proste FleX - s velkým X na konci, a tým by som ešte dodať že nijako som sa nepokúšal kopírovať FlexKillaha s ktorým si ma vedia zmýliť lebo ešte pred príchodom som mal nick FleX takže tolko.
OcoNneR
Ohledně mého nicku se nemusim moc rozepisovat, kdo viděl Rychle a Zběsile 1,2,4,5,6 tak tomu dojde že to mám zrovna z tohoto filmu.

Tento nick používám už zhruba 12 let cca od té doby co vyšlo první rychle a zběsile Smile

Prošl pár změnami ale nebylo jich moc uplně první byl oconer potom po čase sem to změnil na Oconner a na konec co mám až do teť je to OcoNneR
mPecko
Můj nick vznikl z MaxPayne -> mP. -> mPecko
nikkoKoivu
LOL_Noob? :D Jednoducho som mal 14 či pätnásť a vtedy tieto slovíčka boli v móde. Podrtžník tomu dával ten pravý COOL style.

No kedysi dávno, som bol jednoducho "kapusta". :D Nedávno tu bol funnky, proste som funny člivek, jednoduché. Neskôr keď tu bol ešte Edo tak chcel nový nick, z Warcraftu má myslím " casey" = fuunky_ - caseyy_ .. Išlo o počet písmen keďže v tej dobe sme ťahali viac menej spolu v ShoutBoxe. :D
hormoskunk
Poprvé, jsem hrál SAMP na jiným serveru, kde už sem byl registrovaný. Jenomže sem tam měl nick se znaky ^ které SAMP nepodporuje. Na tom serveru sem hrál s kámošem i jiné hry a tenkrát jsem mu založil i účet. Abych si nemusel zakládat nový účet kvůli hraní gta, tak jsem použil jeho účet, který jsem mu pojmenoval jako hormoskunk ať si to aspoň vyzkouším, jaké jsou vymoženosti sampu. Pak jsem přešel na SP a automaticky mi to do klienta vypsalo znovu hormoskunk a já si asi až po 50 hodinach hraní uvědomil, že takový nick ani nechci :D. Už jsem tu měl pár znamých co mě podtímto nickem znali a tenkrát se ani nicky neměnily, nebo aspon si to nepamatuju, tak jsem u toho zustal až do teď :D Jinak ten nick je složen právě od toho kámoše příjmení a modelu trávy (skunk). :D
biatec
nick ypres mam uz velmi dlho,je podla belgickeho mesta

ked som si zakladal kdesi ucet,chcel som mat nick na "Y" lebo takych bolo malo.chcel som si dat yperit(ako bojovy plyn),ale ked som ten ucet zakladal,ani neviem preco som dal ypres(ako mesto,kde bol pouzity v 1.sv vojne a podla ktoreho ma ten plyn meno) :D
proste mýlka,no a po chvili pouzivania som zistil,ze sa mi paci este viac a zacal som ho pouzivat skoro vsade.
ked ma tak zacali oslovoat aj ludia v reale,som si uvedomil,ze som vybral dobre,lebo si neviem predstavit,ze by ma dakto v reale volal yperit :D

zaujimavost,ze ked som hraval davno wolfenstein ET na medzinarodnych serveroch,tak mi casto pisali najskor belgicania,tym padom som snimi dobre vychadzal a hraval som aj v belgicko-holandskeho klane Smile

a nick Biatec,vyuzivam tiez dost casto,to ma prve napadlo,ked som sa opat niekde registroval.
biatec bol napis na keltskych minciach najdenych na slovensku a kedysi ten napis bol aj na slovenskych 5korunackach Smile
f86
od nastupu na samp som pouzival f86

neskor ma to omrzelo a zmenil som si to na [U]boat podla nemeckych ponoriek za 2.sv vojny. Kedze Nemecko v prvej vojne kapitulovalo a dostalo nejake zakazy a limity na namornictvo, mohli mat len par bojovych a vojnovych lodi s velkym vytlakom, preto inzinieri a vedci zostavili konstrukciu uboat - ponorka (ger), ktora mala vytlak a rozmery, vyzbroj podla limitov a dohody po kapitulacii. Velmi zaujimavy stroj ktory som badal a studoval po internete a preparil som roky, mesiace, tyzdne a dni pri hre Silent Hunter 4 a 5.

neskor ma aj to omrzelo tak som sa premenoval na [R]ottwailer podla hafa, ktoreho sme mali v rodine. Neskutocna kroba s hlavou ako kybel, pri vahe cca 65kg. Kedze to je nemecka rasa tak sa pise rottweiler ale ja som narodnostou slovak, tak som si to poslovencil a vzniklo z toho Rottwailer.

to tiez casom padlo tak som premyslal nad dalsiou verzou nicku, premyslal som nad Rott (skratene rottwailer) alebo Rtw, premyslal som aj opat nad [U]Boat ci dokonca Chernobyl´čo je po uboatoch druha vec co ma zaujima, kedze som sa narodil v roku ked vybuchol, ale nakoniec som sa vratil spat ku f86, po kratkom case som vstupil do AT, kedze som s tym nickom zacinal a pod tymto ma poznali hraci asi najviac

f86 je pismeno z mena a cislica je rok vyroby. Jednoduche
Undertaker
Tak můj nick asi není moc představovat, každý kdo někdy viděl WWE wrestling
tak ví kdo byl Undertaker. Od 12 let jsem sledoval WWE a hral v té době
lodičky SEAFIGHT a tam jsem byl Triple H nebo Undertaker.
Undertaker je největší frajer ve wrestling a můj oblíbenec,
proto jsem použil jeho jméno ve hrách.

Když jsem někdy v roce 2012 přišel na SP tak jsem byl pod nickem Triple_HHH.
Začal jsem dělat teroristu a lítat s hunterem a zabíjel vše co se kolem
mě pohlo. To právě nesedělo ktomu zabíjení a proto jsem si změnil nick
na Undertaker = Hrobník a to už se mi více líbilo.
Naposledy jsem nick upravil na _[ U]nder[T]ake[R]_ a od té
doby jsem ho už neměnil vůbec.
Časem mě hráči začali oslovovat undere, takare nebo hrobníků a jsem si na to
zvyknul i v reálu kde jako kamioňáka mě tak oslovují kolegové.

moje autýško :-DD

img.tpx.cz/uploads/Magnum-under.jpg

_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
Invisible
No ci pana .... číítajte teraz ten sloh ...

Keď som sa prvý krát pripojil na SP to bolo ešte asi .... nevieml ani kedy :D ale možno polroka pred zružením ACABu to bolo ? tak som mal nick marcelko450GH. Áno ... Bol som kid a som kid ... KID POWEEEEEEEER .... a čo teraz ? :D marcelko vzniklo z mojho praveho mena Marcel. A prípona 450GH tak tú mal bratranec na CSku keď hral a mne sa to zapáčilo. Potom som dostal PBan tuším. A neviem či pred alebo po PBane som si zmenil nick na _D1G1T4L_. Vtedy frčali tie prepájavky telkáčov z analogu na digitalne a mne sa to zdalo tak že proste som ako nový človek po PBane alebo niečo také ... nepamätám sa presne :D.

Potom som sa vrátil na SP neviem aky som mal nick. Ale mám pocit že som používal _D1G1T4L_. Potom som to zmenil na Keromudo. Čo je nick poskladaný z písmen môjho priezviska. A potom som akosi dostal 2x PBaník ale ten mi wlčáček neuznal a dal mi poslednú šancu či čo :D A ale medzitím ma to nasralo lebo to bolo no ... za nič. NESMEJ SA myslím to vážne ... za NIČ ! :D A preto som sa rozhodol obchádzať a dal som si meno Invisilbe ... v preklade z ANJ neviditelný. Potom som prišiel na to že nemusím obchádzať keďže mi to Wlk prepáčil :D a tak som chvílku hral na nicku [K]eRoMuD[o]. Áno ... menšia úprava nezaškodí :D. Potom spadol celý mod. Resetovalo sa mi heslo či čo. Admins ma ignorovali. A vyriešilo sa to pred nedávnom. Môj majetok vtedy bol dom, 4autá, 18mg. a oni mi vrátili len nahrané H :D

Avšak kým mi to vrátili prebehlo asi 4 mesiace ? Takže tu bude asi ďalšia etapa ... ale kým mi to vrátili tak som sa rozhodal založiť si ďalší účet z nickom Denied v preklade z ANJ je to Odmietnutý. Pretože som sa cítil odmietnutý AT týmom. No a pod týmto nickom ma teraz môžte nájsť na serveri. Ale zachvílku to zmením z5 na [K]eRoMuD[o]. Smile
V0jta
Nick [V]0jta vznikl tak, že se jmenuju Vojta a chtěl jdem to kapánek ,,zkrášlit,, dříve jsem hrál SAMPko jako V0jta. Asi po půl roce jsem si pridal ty závorky
andyyzz
Když mi bylo 9, zakládal jsem email na ruském vyhledávači Yandex (něco jako Seznam). Tam to po mně chtělo abych zadal jméno, příjmení, datum narození. Jméno a příjmení jsem napsal tak, že jsem bouchl hlavou do klávesnice (náhodná kombinace písmen). Jméno výsledně začínalo na z, příjmení na f. Datum narození jsem uvádět nechtěl, tak jsem napsal 2010. Vygenerovalo mi to email [email protected]. Později jsem potřeboval adekvátní přezdívku, takže jsem vymyslel andex (Yandex bez Y). Později jsem na jednom webu zjistil, že andex už je obsazený, takže jsem spojil z.f2010 a andex a vyšlo andexzf. S tímto nickem jsem začal hrát SP. Později jsem potřeboval nick zkrášlit a vzniklo [RUCZ_Druzba]andyyzz (pokus o šíření komunismu). Později jsem to zkrátil a vzniklo [A]ndYyZz_. Tento nick mám na SP doted, ale jinde používám jen andyyzz.
Nosferatu
Když jsem na SP začínal tak jsem hrál pod nickem ST.SAITAN.
Tento nick vznikl díky jedné písně mé oblíbené skupiny PowerWolf.
Píseň kterou jsem se inspiroval se jmenovala St satan day.
Do toho názvu jsem přidal pouze I , popravdě nevím ani proč :D
Po dlouhé době jsem se rozhodl nick změnit , ale dlouho jsem nevěděl co by můj starý nick mohlo nahradit . Po několika dnech vymyšlení a hledaní něčeho co by se mi zalíbilo mě napadl nick - Nosferatu.
Proč Nosferatu ? Je to jednoduché Jméno Nosferatu jsem si převzal s oblíbené knihy - Kniha Nosferatu - a pod tím to nickem hrají do teď.
I kill people and I like it
Smadny
Môj prvý nick bol smadny. Dal som si ho preto že ho používal brat a jeho nazývali ho že je smädny. Mne sa to zapáčilo . No a potom som ho začal meniť napr. Smadny,$m@dny.často som si menil nicky kvôli gangom ked som bol v Ghost Gangu to bolo ešte pred gang systémom tak som musel mať [GG]Smadny. Ked som vstúpil do gangu Podsvetie Cz/Sk tak som si musel dať nick Smadny_SVK bola to ich podmienka . A potom prišiel nick pod ktorým ma poznáte asi najviac Smadny_van_Slanina to bolo tiež kvôli gangu Vražedných Uzenin ktorý mal Ondro, ten gang vydržal asi týždeň ale mne sa nick páčil tak som si ho nechal. A nakoniec som si chcel ten nick konečne zmeniť a aj som si ho zmenil na nick Pineapple ale to už nebolo ono nikto ma nepoznal . Mimochodom na tom nicku som vyhral 15 mega za vylepšenie dealera. Tak a teraz mám opäť nick Smadny.
DaJaS_
Můj nick vznikl z toho, že mi furt doma říkali "Dájo". Když jsem byl malý, tak jsem pořád říkal "that ass" v té době jsem ještě ani nevěděl co to vůbec znamená :D
Tak mě napadlo si to dát do nicku, abych měl ve svém nicku i něco z hlubšího dětství :D Tak mě napadlo Dajas, dvě S jsem tam dávat nechtěl, protože by to vypadalo divně :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15