Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vznik vašeho nicku
Sotasek
Vše začalo tím že mám staršího bratra který hrál nějaké hry, všude se jmenoval Sotty a já hrál za něj ale po delší době mě to přestalo bavit a tak jsem začal hrát za nick Soty, ale to bylo dost zkopírované :D Tak jsem přišel na nick Sotasek a chvíli jsem za nick hrál ale zdálo se mě to také suché tak jsem si tam přidal poslední dvojčíslí roku mého narození co že "99" a vznikl nick Sotasek99. Ale zase po delší době to bylo opět suché tak jsem čísla dal pryč, a bylo to jen Sotasek ale to čislo "99" mě celkem přirostlo k srdci. My favorite number! Toď vše.
leinaD
já mal leinaD ako Daniel. :-)
ReMiXeDz
Mé jméno je [R]eMiXeDz. Vzniklo to tak že jsem prostě poslouchal jen dubstep,trap music,electro house a tak dále .. Napadlo mě že si můžu dát jméno něco na mix pak mě napadlo Remix a to ~ [R]eMiXeDz jsem z toho nějak stvořil ještě jsem do toho doplnil znaky mám takový zlozvyk že prostě bez znaků se neobejdu nevím proč .. To je moje historie jména tuto ,,Přezdívku" používám asi 2 roky.. U všech hrách , webů , a tak dále ale samozřejmě že v reale mi říkají jinak .. :D
Matyash1
Já si poprvé dal jméno Matyash, ale vykopli mě za to, že ho prý už někdo má... Takže jsem s velkou nechutí dopsal za jméno jedničku a vzniklo Matyash1. Dál jsem se s tím nes*al. :D
SpaktosF5
Můj nick je z jednoho videa od Bart Parker..Creepy ( Strašidelný )..dříve jsem měl SpaktosF5 na SP a to vzniklo,když jsem hrál Shakes of Fidgeth nebo jak se to píše...tak tam se někdo jmenoval skoro stejně,trochu jsem si ten nick upravil
kapr
Kdysi dávno (asi 6 let zpátky, i když mi to přijde jako delší doba...) jsem používal nicky jako oghee, ogheekapr atp. Samotná ta myšlenka "kapr" vznikla když jsem seděl na posteli, otvíral a zavíral hubu, a bratr mi řekl, že vypadám jak kapr... Nejdřív jsem to nepoužíval jako přezdívku, když jsem se SAMP začínal tak jsem používal zmiňovaný nick oghee a tukan. Při nové registraci jsem se ale rozhodl použít kapr, protože to bylo vtipné a každý chápal význam slova. Chtěl jsem si ten nick později změnit, ale všichni mě znali pod tímto nickem tak to nemělo cenu. Nevýhodou však je, že tento nick napadne snad každého, takže poté, co jsem přestal na SP hrát se tam už zaregistrovali jiní lidé s tímto nickem.
RuliiKkO
Citácia
Matyash1 napsal:

Já si poprvé dal jméno Matyash, ale vykopli mě za to, že ho prý už někdo má... Takže jsem s velkou nechutí dopsal za jméno jedničku a vzniklo Matyash1. Dál jsem se s tím nes*al. :D
Ty jsi ale.. :D :D
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
ViktoreK
ViktoreK? Podobně jako Ramzic, akorát obráceně. :D
Akai? Akai je japonsky červená, docela mě to slovo (resp. fonetickej přepis) zaujalo, tak jsem to začal používat jako nick.
Majky_
Nick: [M]ajky

Pff no Kdysi dávno jsem jezdil na Ozdravný zájez k moři od VZP s názvem "Mořský koník" Kdo je alergik/astmatik (Tak jako já) nebo jinak nemocný, že mu prospívá mořský vzduch tak určitě ví, protože tam taky jezdil.

Jel jsem celkem 4x no a na posledním zájezdu mi kluci začli říkat "Majky" resp. jeden týpek co si řikal Johny, on se semnou zkamarádil, že jsem mu přišel zajímavej a sympatickej, skoro vše jsem měli společný, Rum, Styl hudby, vkus na holky atd.

No tak sem si začal říkat Majky.

Samp na nejmenováném serveru, který už není s modem St. Life 5.77 sme měli takový Lamerský Clan "Crazy Players" proto jsem měl [C.P]Majky_, s tímto nickem jsem dostal PBan za bugování peněz (terorista 75 mega za minutu) Všichni jistě ví, oč jde. No a když jsem dostal UB, tak jsem měl na výběr ze dvou možností, buď začít úplně odznovu a bez historie s jakýmkoliv nickem, nebo hrát zase za Majkyho s tím, že s sebou potáhnu historii.

Rozhodl jsem se si myslim tou správnou cestou a to tou, že se potáhnu s historií, Pár lidí si mě pod tím nickem [C.P]Majky_ i pamatuje. například kubiczej. který mě celou dobu obviňoval z toho, že jsem ho naprášil, až do nedávna, kdy mě konečně vyslechl a dokázal jsem mu vysvětlit, že jsem ho nenaprášil, protože nejsem krysa a nevím co bych z toho měl, max další pošpinění na nicku "Majky".

No ale obyčejně Majky, mi přišlo takový nudný a dost lidí má nějaké velké písmeno ve hranatých závorkách, zvolil jsem tedy nick [M]ajky, se kterým hraju již přes rok (Odehráno 1300+h) Pod kterým mě zná spousta hráčů.

PS: Když jsou závody, nebo v DANNu a ANNu tak mám za Písmenem M hvězdičku, což je super :D

Zajímal by mě vznik nicků:
fifaPK
HrBeeeC
Tumik
Bony
RuliiCeKo_OCze

Toť vše. díky za přečtení :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Opti
Zrození nicku Caton. Strašně rád se dívám na pohádky.No a můj nejoblíbenější kanál ,který jsem sledoval od malička je Cartoon Network .Strašně se mi líbil ten název(logo a prostě všechno) ale bylo to na mě moc dlouhé ,tak jsem to zkrátil na Caton. :D
Rosta
Taky se přidám , ale to je asi každému jasný, že kde sem vzal Rosta. Ale napíšu vznik dalšího nicku kterej sem na SP taky dost dlouho používal a tím jest [P]recious[Cz]
Začal jsem s nickem Rosta, ale to mě pak omrzelo a chtěl jsem zkusit něco nového dlouho jsem vymýšlel ruzne kombinace anglických slov a závorek :D A zalíbilo jse mi slovo Precious ( v překladu vzácný ) no a potom závorky :D Jak už tu zaznělo měl to každej a chtěl jsem to taky. Navíc v eventech se stala ze závorky hvězda což bylo pěkné :D Tak sem tam našvihal závorku na [P] a na konec jsem dal Cz, aby každej věděl že jsem Čech :D No a vznikl z toho [P]recious[Cz]. Ale stejně sem se vrátil k nicku Rosta Smile
NikusNikusa
NIKUSA- Preto lebo je to moje meno(PEKNÉ MENO):D .A vlastne všade (
metin,minecraft,csko,fb,pokec,a bla bla bal) Som bola Nikusa :D Žiadna veda :D
JeanJames
Tak, u mňa to bolo celkom jednoducho.

Môj najoblúbenejší YouTuber sa volá Jean
Vždy som zbožňoval Jamesa Bonda a Bond sa mi tam nehodilo tak James

Jean + James = JeanJames .. :-)
Brumla
Můj nick vznikl z World of Warcraft, když jsem si zakládal postavu za Pandarena a nevěděl jsem jaký si dám jméno, a tak vznikl s kulaté pandy jméno Brumla. :D
Ruda
Ruda Král - V reálu mi lidi říkají Růďa(všichni koho znám), protože se jmenuji Marek Rudinský. No na SAMP nejdou háčky a čárky, tak jsem tam hodil Ruda - to byl můj první nick na serveru. Pak mi ten nick přišel obyčejný a já jsem nerad obyčejný a vždycky chci vystupovat z řady, tak jsem si vzpoměl na nick na The Crims, kde jsem měl nick RůďaKrál(v tý době Rytmus vydal album Král) a dal jsem tyhle dva nicky dohromady, dohodil pár závorek a nick [R]uda_[K]ral byl na světě. :-D Každopádně ten nick mě poznamenal docela dost, protože i když teď hraju CSko s lidma co nikdy na SP nehráli, tak mi říkají Rudo. :-D
_Ego
Ego-prostě sem si ho dal Dloubu se v nose
_Freddy
Fenixs.cz? vznikl tak když sem začínal se sampem hráli sme s hráčem deixs.cz právě na SP.. v tu dobu sem měl nick Caew, potom mě napadlo feixs.cz a on mi přidal Fenixs.cz tak takhle no.. :DD ale nick Fenixs.cz mi přišel takový dětský, tak sem si dal nick Freddy a tu > . < aby to vypadalo lépe
ATomas
ATomas - prvni pismeno z prijmeni a zbytek prave jmeno. Tohle mi vybral seznam pri zakladani meho prvniho emailu Smile
Dush3yo
Měl jsem víc nicků, tak jsem napíšu všechny.. A téže kolik mi bylo když jsem je měl
SaintsRow5 (9 - 10 let) - jako malej jsem měl hodně rád hru Saints Row a jelikož v tu dobu jsem měl nejradši číslo 5 tak SaintsRow5
StikaDamageCZ (10 - 11 let) - První hry na SAMP, minecraft a super pařbě chtěli nějakej pořádnej nick. Tak to vzniklo tak že jsem měl rád ryby co hryžou - Štika a uděloval jsem rád poškození (Damage) a byl jsem čech a samp nepodporuje diakritiku - StikaDamageCZ (samozdřejmě to už je pěkně na **** nick, ten "pořádnej nick" jsem myslel když jsem byl malej Smile)
CoolDriftakCZ (11 - 12 let) - Myslel jsem si jak je cool mít v nicku cool tak jsem si to tam dal. A dále jsem hodně rád jezdil na sp v autě a driftoval tak Drifťák..
XarveN (13 let) - vymyslel jsem si ho jelikož mě už sapik znudil jako nick tak jsem myslel jakej je swag mít ve jméně X a jmenuju se Martin, tak ar..N zůstalo z mého jména.. XarveN nějak samosebou vzniklo..
Sapik (13 - 14 let) jednoduchá kombinace slov - Jako malý jsem "hrál" na počítači :D Znáte to jak náhodně prostě mačkáte myš a klávesnici.. Tak moje první hra co jsem zapl a hrál byla San Andreas na kterým jsem zůstal do teď. Takže část nicku máme (sa) a jako malej ve třetí třídě jsme chodili na plavání, tak tam byli vždy hopíky za 5 kč který jsem si vždy kupoval tak San Andreas Hopík - Sahopík znělo blbě, Sapik bylo ůžasný prostě.. Btw. Hodně užasný počtení u těch vzniků nicků. :D
Pandy
Takze ! :D


Spousta lidí se mě ptá jak jsem přisla na ten můj nick WERYMEX, až už mě to donutilo to sem napsat a mít tak klid :D
Nick vznikl od slova zverimex (protože miluju zvířata) a chtěla jsem to nějak vhodně upravit, aby to nebylo tak obyčejný, tak mě napadlo že když se jmenuju Věra, tak ukrojím, to Z a dam tam verymex, ale to mi nesedělo prostě , tak jsem si řekla, že to upravím na werymex , protože jsem v tý době psala místo jednoduchýho V , dvojité W i v smskách, tak jsem toho využila :D Tuto přezdívku používám už cca 10 let, měla jsem i takový e-mail dřív. A tak když jsem se rozhodla hrát online hry, tak tento nick byl jasnej !
Ted používám nick
[Z]weryse[X] , ale to jen dočasně, kluci ve firmě mi pořád říkali "hej zwerysex, zwerymex atd.." tak jsem si to upravila, ale jak říkám je to jen dočasný :D
Ale myslím si, že je to originální, proto se mě na to každej ptal, tak tady to máte teda nooo Nemůžu
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online