Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jak se zada o admin prava :)
Zrušený účet
Asi 6- :D:D:D:D
Zrušený účet
Citace
Od lulu
Datum October 28 2011 20:19:09
Předmět RE: zrušenie BANU
ahaa . Smile dal mi ho blondak .. on využiva admin prava .. inaak prosim ťa dal by si ma adminom .. prosim, a prosim ta ked mi ho daš (dufam) daš mi aj admin level 5 .. ja admin prava ovladam možeš ma aj otestovať Smile dakujem a dufam že mi vyhoniš


Nechcem byť hnusný ale takto som to ja prečítal :D
thoomasnovotny
Já chtěl bít taky adminem, ale bili na me zly a nic sem nedostal ! Umym skvele gramatyku a neynechavam pysmenka.... Mam rad svoji mamynu, babycku s dedou a miho veselyho brasku,... hehehehe, jak ja bich chtel bit adminem..
jakou skolu musym myt, abich adminem v budounu bil ? jaki mate plat a pracovny dobu?

Volnomyšlenkářská nálož opilého Thoomase :D
leinaD
Citace
thoomasnovotny napsal:
Já chtěl bít taky adminem, ale bili na me zly a nic sem nedostal ! Umym skvele gramatyku a neynechavam pysmenka.... Mam rad svoji mamynu, babycku s dedou a miho veselyho brasku,... hehehehe, jak ja bich chtel bit adminem..
jakou skolu musym myt, abich adminem v budounu bil ? jaki mate plat a pracovny dobu?

Volnomyšlenkářská nálož opilého Thoomase :D

:D:D:D:D:D ty a admin ? NE! FU :D
thoomasnovotny
Citace
Zeli napsal:
[bcolor=#0000cc]Thoomas Adminem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/bcolor] :D :D :D :D :D


JAsnE !! ADYM VYDYS TO?! MOC PROSYM MUxQQQQ atOMAS "
Austin
panebože.. musím se nad tím smát jak naivita u některých lidí je tak vysoká... ježíšku na křížku tohle sou kokosové první třídy.

LOL :D
err0rk0
A možný je taky to, že to ty lidi dělají schválně. Dělají si možná legraci a vědí, že se dostanou do tohodle témata jako trofej. :D:D:D Každopádně xenon zabíji. :D:D
Zrušený účet
co je vse potreba umět abych se pomalicku blizil k admin pravum ? :D
GiNny
Citace
dej my admyn prava ten novej luke se my nelyby a urazy lydi co maji PBAN. Umym bit admynem tak my plz dej prava protoze bich bil urcyte lepsy nez nejaki ostatny.

Dyki, Aligator


:D :D :D Nemůžu
kodeks
pff jsou tu poprvé neví jak to tu chodí a když chcou o něco požádat tak je hned zesměšnit ubohé,
lofastek
Citace
enz1 napsal:
pff jsou tu poprvé neví jak to tu chodí a když chcou o něco požádat tak je hned zesměšnit ubohé,

prvni čtu a pak něco zakládám.... to že jdou na web a hned žádají o práva je jejich blbost... za to si můžou sami..... mají být dost chytří na to, že s 10 hodinama nemůžou žádat o level....
kodeks
nj tak jim napsat až si nahrajou dostatečný počet hodin nebo něco takového a né hned se jim vysmívat. Smile
thoomasnovotny
Nejlepší je , jak chtěj být admini , ale píšou jak 3 letý fakani.. Hlavně tamten zm** jak řikal když nedostane práva a unban bude z toho mít ATomas problémy :DD sranda no .. Co si vůbec ty lidi dovolí
( neumí napsat ani slovo ATomas :D )
------------------

Citace
Od ritmus
Datum October 28 2011 22:04:25
Předmět admyn
atoasm do ryty mas neschopny admyn tym dostal som uplbe zbitocni ban a nechapem preco, nic som nerobil chcem odskodnenie zato, urob ma adminom a mozno nepoadm zadost o prec ban odpis mi sz kdy mi ich das, alebo co , ak nedas bedas mat somnou ete problemi, chapes?
ATomas
Citace
enz1 napsal:
pff jsou tu poprvé neví jak to tu chodí a když chcou o něco požádat tak je hned zesměšnit ubohé,

Nejde o to ze nevi jak to chodi, ja jim nemam zazle ze mi pisou do SZ, ja jim mam zazle JAK to pisou. Takova vystraha pro ty, kteri by mne chteli zase provokovat. Za blbost se plati no..
Citace
enz1 napsal:
nj tak jim napsat až si nahrajou dostatečný počet hodin nebo něco takového a né hned se jim vysmívat. Smile

Nahrane hodiny demenci nevyleci...
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Mikull
Lol ti lidi ani neznaji pravopis :D:D admyn zbitecni..:D
LuKe
[img]http://pic4ever.com/images/245.gif[/img]
Citace
zadost o prec ban


Toto ma dostalo najviac.[img]http://pic4ever.com/images/245.gif[/img]
lofastek
Od filipus200085
Datum 18/01/2012 16:24
Předmět admin
mohol bi som bit admino pls ?
KeepSmilling
Další "ocásek" *FACKATUMAS*
čeština mu moc nejde, typnu si že serevu má odehráto max 20 hodin.. :D
A myslí si že bude administrátor. :D heh
Zrušený účet
ATomas mám dotaz... Neozem byt admyn? PLS PLS PLS mam skusenosti som super hrac mam nahranych 5 hodin a ja uz som bol admin fakt etse raz PLS PLS PLS ak ano pls sz... dakujem :D:D:D:D:D:D:D:D Nejako takto by žiadalo o admin práva 10 ročné decko... :D
Mikull
Ta gramatika je opravdu zarážející admyn tíme :D:D sem zvědavý jak by zvládali příkazy :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15