Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jak se zada o admin prava :)
Zrušený účet
Citácia
ATomas napsal:
Citácia
nikolas23 napsal:
omg to su admini tusim jedini normal je tu aTomas

Samozdrejme protoze sem mu rekl ze mu dam prava jinak bych byl taky nenormalni :D
Jinak to A nazacatku mam velky a za tohle ti prava nedam to sis tetka ume posral holecku !

Teď si ho rozbrečel aTomasy :D :D :D :D
thomas23
Citácia
ATomas napsal:
Citácia
nikolas23 napsal:
omg to su admini tusim jedini normal je tu aTomas

Samozdrejme protoze sem mu rekl ze mu dam prava jinak bych byl taky nenormalni :D
Jinak to A nazacatku mam velky a za tohle ti prava nedam to sis tetka ume posral holecku !

Tak to jsi mě dostal :D:D:D
Boss
I kdyz reknes ze Atomas je nejlepsi tak ty prava nedostanes to asi nepochopis ze
Respy
omg ATomas myslel som že ty si s ničoho nedeláš srandu ale toto :D:D:D:D nemôžem s neho :D
Nikys
Tyhle lidi si snad dělají srandu :D :D :D
Kapo
Ježiiiš,ta gramatika...Tak to bude teda skuseny admin :D :D :D LOL :D.... To je fakt teda Psycho :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
_ShaKi_
:D:D::D:D on to fakt zobral túto tému ,že bolo good žiadanie o AT :D:D::D:D:D
Kapo
LOL :D :D To mu je kolko :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Zrušený účet
Zahraj si singleplayer. Tam budeš admin celého města
ATomas
Citácia
Respy napsal:
omg ATomas myslel som že ty si s ničoho nedeláš srandu ale toto :D:D:D:D nemôžem s neho :D

Jsem alergickej na blbost tak si z ni aspon delam strandu Smile
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Boss
Citácia
Lauren napsal:
Zahraj si singleplayer. Tam budeš admin celého města
:D:D:D:D
Zrušený účet
:D:D:D Kámo mám 800h byl jsem na jinem serveru 1,5 roku admin + RCON a taky tam nejsem že jsi byl někde na serveru admin kde hráli 3 lidi a 1 z nich jsi byl ty to tu nikoho nezajíma.
niko
Toto je zabijak :D tyvole :D takto som sa dlho nezasmial :D
Zrušený účet
ATomasi ty zlý ! xD No já ty žádosti o a.lvl nebudu komentovat, protože vím, a ví to i ATomas že když sem byl nováček tak sem taky psal SZ ATomasovi a lofastkovi ať čekne moju vizitku jestli nedostanu práva, do ATomase sem taky pořád valil na skypu ale už mi to došlo a vím, že práva nedostanu tím že budu žebrat jak blbeček a budu psat ATomas je nejlepší :D

Ale ta gramatika mě dostala, prosím dej mi Adm[bcolor=#000000]y[/bcolor]n práva :D
P.S.: ATomas je nejlepší ! :D
Dj_Nikota
Podla mna su normalny admini ATomas,Lauren,Nigel a RocketLuncher Ss nekedi a to je vsetko ostatny sa daju ale nesu dakedy fajn a preto keby ze si mam, vybrat ze koho zacranit tak ich 3 mozno toho 4 to neni isteeeee!!!!!!!!!!!!B) B) B) B) B) B) B)
ATomas
Citácia
Ondra30 napsal:
ATomasi ty zlý ! xD No já ty žádosti o a.lvl nebudu komentovat, protože vím, a ví to i ATomas že když sem byl nováček tak sem taky psal SZ ATomasovi a lofastkovi ať čekne moju vizitku jestli nedostanu práva, do ATomase sem taky pořád valil na skypu ale už mi to došlo a vím, že práva nedostanu tím že budu žebrat jak blbeček a budu psat ATomas je nejlepší :D

Ale ta gramatika mě dostala, prosím dej mi Adm[bcolor=#000000]y[/bcolor]n práva :D
P.S.: ATomas je nejlepší ! :D

Pokud si dobre pamatuju tak ty tvoje zadosti aspon mnely uroven
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Zrušený účet
Divej já mám 600 hodin a to tu hraju od února, fugi hraje tuším od červenca a má 800 tak kdo tam furt sedí co ? :D

ATomas:Jé díky už sem ti řekl že si nejlepší ? :D Né dělám si řiť :D
ATomas
Citácia
nikolas23 napsal:
ale ja nejsom kkt kt. sefi za pc od 1 rana do 12 v noci a tak ale aj bez toho je atomas najlepsi.

tetka dokoncei maly t ?!!! zato ti dam perma ban to uz prehanis !!! se prece nenecham urazet ne ?
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
RocketLauncherSs
Citácia
nikolas23 napsal:
no rad by som adminom


Tady jsem Ti podal video ke stížnosti.
http://superparba.eu/forum/viewthread...ad_id=7688

A teď přijde největší bomba.
nikolas23 má na webu IP: 95.131.131.248
A Dj_Nikota má na webu IP: 95.131.131.244

Asi bráchové, ale viděl bych poprvé, kdyby se v dynamické IP adrese měnilo pouze jedno číslo. :D
ATomas
Citácia
nikolas23 napsal:
ale ja nehovorim o tebe

uplne mimo :D :D :D
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13