Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Těžká práce administrátora. [Neuvěříte]
Masterskills285
Tom14 tak tak Ja som na sp vydržal 1,5roka cca keď som sa na začiatku pripojil pozerám super server hmm ta hra ma chytila úplne bavilo ma to jazdil som misie spoznával ludi adminov atď ale teraz ? pripojím sa na server hráči úplne iný cudzí v živote som ich nevidel a-team totálne vymenený hráči sú drzejší a drzejší proste už to nie je to čo to bývalo staršia generácia prešla na iné hry alebo úplne skončila a najeb*la sa tam mlada generácia a to sa len pripojíš na server a už vidíš ty si ko**t ty si p*ča admini su ko**ti to je neskutočne + na servery nič nove tie iste akcie tie iste systémy tie iste zamestnania total nuda človek tam proste nemá prečo ani ist len pozerať na urážky osočovanie hádky je to zle je to velmi zle ale je to velka škoda SP bol na začiatku dobry server bývalo tam možno cca do 300 ludi? pokial sa nemýlim... ale teraz ? je tam ledva do 200ludi je to smutne no ale bojím sa že kebyže začnem intenzívne hravat tak Atomas povie že server nejde a zruší ho to potom by ma je*lo. Podla mňa to aj hrozí neviem jak vy ale mne hrozne chybaju staré časi a stari admini čo tam boli ale to je minulost Sad;)
Masterskills285
A to všetko je o tom že tam nastupili mlady a maly fagani čo sa nevedia chovat ked tam hravali starši dalo sa tam pokecat žiadne hacky super nalada teraz je to des a hruza
Patas26
Masterskills285 souhlasím s tebou, ty urážky hlavně. Hráč ani neví komu píše a nadává mu do .....
Masterskills285
Patas26 mne hlavne chybaju stari dobry hrači a admini... niektory admini odišly a stari dobry hrači su v banliste a maju permabany Sad asi sa pridam k nim
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11