Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
HLASOVÁNÁ - Firemní soutěž.
HARS
Za mě de hlas Medical Center LV za skvělý nápad! Legendary Yakuza má sice pěkný střich, ale jinak je to stejný jako to ostatní.
Ondrah98
Hodím sem nějaký bezvýznamný názor...

1. Pro mě velká nuda, zase to představilo firmu jako takovou, ale ruku na srdce bude to aktuální za 14 dní nebo to skončí jako všechny legendární firmy, že o nich po týdnu nikdo neví?

2. Hodně dobrej nápad, nicméně to pro mě nesplnilo náplň téhle soutěže. Rozhodně nejnápaditější, ale trochu off topik. Nicméně si to nezaslouží tolik kritiky, jak můj komentář asi vypadá.

3. Dobrý zpracování, ale úplně jsem nepobral ten konec. Nepřišlo mi to vtipný, spíš to celou věc trochu shodilo, teda podle mě. Škoda.

4. Nelíbí se mi ten hlas zakomponovanej do videa, zkazilo to dojem z videa jako takového.

5. Nuda bez nápadu, stejně jako celej ten job. Takže to paradoxně vystihlo nejlépe celé povolání a firmu.

6. Možná moc efektů, trochu bych ubral, ale jinak je to asi nejlepší z toho co tu je, tak vám dám hlas.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
destiny-
Takže všetke videa boli super takže je škoda že môžem vybrať len 1 vítaža :D
Takže svoj hlas dávam Arriva Bus Los Santos.

Dôvod:
Ako napísala Wery "v jednoduchosti je krása" toto by som povedal tiež ja o tomto videu.
Pekná hudba(vtipná),dobrý námet.
Rich
Svoj hlas som dal firme Hope Russians of Bayside.
Dôvod neni taký že som v gangu HE ale páčilo sa mi to obsahovo, a bol tam aj hlasový komentár. Rozmýšlal som aj medzi Medical Center LV tá by bola tak 2.
Inač pekné všetky ostatné Smile Vela štastia.
Ameli1
1. Firma Právníci SF
Šíleně dlouhé nezáživné intro. Vysvětlení co a jak vcelku v pořádku obsažené. V celku nic neříkající screeny, u některých jsem nenašel jaký smysl měly. Ty hlasy jste mohli implementovat zároveň s těmi texty, nebo ty texty vypustit, lepší, než mít 10 voice actorů co řeknou 3 slova..


2. Firma ArrivaBus Los Santos
Hned první si člověk všimne nízké kvality, ale každý nemusí mít dobrý PC, takže to neberu úplně jako mínus. Video pěkně zpracovaný, co se týče implementace písničky (znám, super volba :D ) do videa Smile . O firmě jsem se toho moc nedozvěděl, ale to se dá najít na serveru, video zaujalo a přeji hodně štěstí.


3. Firma Medical Center LV
Rychlé představení vozového parku a umístění firmy v podobě videa, parádní. Jednoduchý a vtipný děj se zajímavým plot twistem. Zakončení videa rychlovka, s pěknou hudbou, nic nudného. Taktéž přeji hodně štěstí.

4. Firma Hope-Russians of BaySide
Video popsalo firmu, popsalo job, ale kromě toho mě na něm nic moc nezaujalo. Hlas se mezi záběry mění, nevím proč. Zpracované je docela dobře, každopádně to je nuda. #SorryJako , i tak hodně štěstí, prostě video dělané na jiný styl.


5. Firma NationalArmyOfBastards
Ve videu jsem se dozvěděl pár věci.
Je ti 15? Nás taky. Hříšníci s WL umírají násilným naháněním v rámci i několika desítek hodin. Video na vojenskou firmu by se dalo zpracovat šíleně hodně způsoby, ale vy jste si vybrali formu "GR", záběry ze hry se vším všudy. Nic moc.


6. Firma Legendary Yakuza
Intro docela pěkně udělané, ale to třesení obrazovky mohlo přestat aspoň po něm. Informační hodnota vcelku nulová. Nezajímavé video, efekty mi prostě nesedly, ani záběry z přebírání nemovitostí.

Rozhodoval jsem se mezi Medical Center LV a ArrivaBus Los Santos, nakonec můj hlas patří AriivaBus.

Názor ke všem, to si nedokážete sehnat full verze natáčecích programů aspoň? :D
MaReK_
Jedine ten Arriva Bus, neviem prečo ale zasmial som sa na tom :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
DanyaS
Cau, ty edity jsou strasny.. Nechapu jak nekdo toto muze dat do souteze jedina firma co to ma normalni je Legendary Yakuza
Reggie_
Hodně mě pobavila firma ArrivaBus Los Santos - záběry šly pěkně do rytmu hudby, pobavil jsem se, chválím. ;) Sice to nebylo extra kvalitně zpracované, ale o to mi nejde.
Nakonec jsem dal hlas firmě Medical Center LV - nejvíc mě tedy dostala scénka na konci s pohřebákem, taky parádně zpracované. :D

Hodně štěstí. Peckaaaa
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Zetk0
Hlasoval som za Právnikov SF z dôvodu že ich video ma zaujalo asi najviac. Jedine čo mi tam vadí je že sa tam vystriedalo asi 10 songov :D
MarTaSkO1
muj hlas je pro Legendary Yakuza
Kurkuma
Můj hlas má Medical Center LV. Líbí se mi příběh a styl natočení.


Btw. Hrozně se mi líbí, že vojáci ráno 15 hlasů a teď 36. :D M2lo se to udělat tak, jak to dělal Reggie_ a to tak, že se počítají hlasy, které vyjádří svůj názor v komentáři.

Ale pokud se dá zjistit, kdo si udělal multi účty, tak ať se jeho hlasy nepočítají.

Za mě tedy Medical Center LV.
Upravil Kurkuma dňa 05.03.2017 13:53
Ameli1
Haha, to je fraška, měla se vybrat porota, a ne, že si buď založí multi účty, a nebo, že hlasují podle toho, v jaké firmě jsou. "Zahlasuj na webu, dostaneš 200 kreditů", dokážu si to představit..
Nosferatu
Tak pánové a dámy, vzhledem k tomu, že je zde poměrně hodně podvodníků, kteří si mysleli, že tak soutěž vyhrají a hlasování je neobjektivní, tak soutěž zastavuji.

Přemýšlel jsem nad 2 způsoby jak vyřešit tohle podvádění a nejvíc mě zaujal způsob, který zde napsal také Ameli, takže zde to zamykám, bude vytvořena skupina lidí (porota) a ta určí, které video je nejlepší.

Každopádně si za to můžete vy.


Vznikne nový topik, kde bude hlasovat pouze porota !
Lock!
I kill people and I like it
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
13 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20