login
SERVER STATUS & AKTUÁLNÍ NOVINKY
logoMód: Realná Země 10
Mapa: San Andreas
Hráči: 72
bulleteČíst diskuzi
Super Pařba » Pravidla » Pravidla
 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA WEBU
Baseball


Fórum Super Pařby je otevřené pouze pro registrované uživatele. Registrace je jednoduchá a rychlá. Všichni mají právo vyjádřit své názory a myšlenky a i skeptik je vítán. Nicméně je nutné zdůraznit, že diskuze musí probíhat slušně a s respektem k ostatním uživatelům a jejich názorům, avšak nikdo z pracovníků webu není zodpovědný za Vaše činy! Stane se, že se občas rozhovor přitvrdí ve snaze za každou cenu prosadit svůj názor a někdy to je i k dobru, ale v žádném případě se zde netrpí jakýkoliv typ vulgárního projevu, rasové projevy, kopírování obsahu jiného webu bez autorské známky, zesměšňování jiných náboženství, vzájemné napadání a urážení, agresivní či, nemorální vystupování, zakládání bezúčelových, či bezobsahových témat, která stejně nikoho nezajímají. Propagace warezu, pornografie, verbování hráčů, reklamování jiných stránek nesouvislých se SP má za následek okamžité zablokování přístupu a smazání sporného příspěvku. Výrazně doporučujeme si po sobě každý text, který odesíláte do fóra.1) Snažte se své komentáře posílat vždy k tématu a zároveň nové příspěvky zakládat ve správné sekci.


2) Jakýkoliv spam se netoleruje. Pod pojem spam spadají veškeré nežádoucí zprávy nebo například 3 příspěvky jdoucí bezprostředně po sobě, případně 4 příspěvky za sebou v Shoutboxu. Pod pojem spam spadá i komentování vizitek ve stylu "Hezká vizitka".


3) Zakázány jsou také vulgarismy, sexuální harašení, šíření omamných látek a jakékoliv agresivní chování, včetně vyvolávání hádek.


4) V sekci Chyby/Návrhy na vylepšení serveru je povolené komentovat pouze v případě, pokud máte k chybě/návrhy nějaký dodatek nebo poznatek, případně u mylně nahlášených chyb je povolené hráči poradit, jak danou věc vyřešit. Je zakázáno komentovat ve stylu "Ano, je třeba to opravit.", "Souhlasím" apod... Zároveň se zakazuje dávat návrhy do hide. V hide můžou být pouze chyby a případné návrhy administrátorů, které se netýkají hráčů.


5) Je vaší povinností respektovat právo každého na vyjádření.


6) Nesnažte se hledat, ani propagovat nic, co by mohlo ohrozit portál SP a je v rozporu se zákony České i Slovenské republiky.


7) Vaší povinností je dodržovat osnovy a pravidla jednotlivých sekcí fóra.


8) Nezakládejte bezúčelná a bezvýznamná témata! Příkladem je odchod hráče, druhá vizitka apod.


9) Je zakázáno na fóru jakkoliv šířit sexuální materiály, rovněž také materiály, které podporují či šíří násilí, nebo jiné nemorální hodnoty. Rovněž je zakázáno vnucovat ostatním uživatelům fóra svoji ideologii, víru nebo názory. Každý má právo na svůj názor či víru.


10) Je zakázáno mít v podpisu více než 2 obrázky.


11) Je přísně zakázáno nastavovat si rychle blikající, či jinak vizuálně obtěžující .gif profilové obrázky (tzv. avatary) nebo podpisy. Výjimku tvoří gify s charakterem běžného videa. Porušení se trestá smazáním obrázku a upozorněním uživatele, v případě opakování - pozastavením účtu.


12) Je zakázáno dávat odkazy na vaši vizitku do ShoutBoxu.


13) Vaši vizitku je nutno adekvátně pojmenovat, tím se rozumí, že její název obsahuje Váš herní nick.


14) Je zakázáno kopírování či upravování cizích avatarů.


15) Je povolené vyhledávat pouze grafické práce, které jsou spojeny s projektem SuperPařba. (Například Avatar, podpis, ozdobné texty pro topiky v našem webu) Design Gang webu - design webu, nebo jakékoliv jiné grafické práce, které nebudou nijak spojeny se SuperPařbou se mohou zveřejnit, avšak ne snimi obchodovat.


16) Je zakázáno obnovit 2 a více měsíců staré téma (nevztahuje se na sekce zábavní koutek, vizitky a chyby/návrhy - v případě závažného dodatku).


17) Jednání v rozporu s pravidly portálu na webu může mít za následek trest i na serveru, rovněž opačně!


18) Je zakázáno jakkoliv rozvracet nebo poškozovat SuperPařbu (jak na serveru, webu nebo někde jinde). Rozvracením se rozumí například: soustavné vyvolávání hádek, zpochybňování majitele, hlavních administrátorů, řadových administrátorů apod... Účelné zlehčování postavení majitele, hlavních adminů a řadových adminů a funkce pravidel apod...
Zkrátka fórum je zde pro všechny za účelem komunikace a získávání dalších informací jeden od druhého a především k řešení problému se serverem a webem. Je tu také jako zdroj zábavy a ne místo k přenášení vlastních problémů na druhé. Toto NENÍ místo určené k boji! Bavte se, diskutujte, užívejte svobodu slova a respektujte názory jiných!

Seznam změn v pravidlech

9.5.2019 - 15:00
-nick na webu lze změnit pouze jednou za 3 měsíce
- maximálně 4x za kalendářní rok

14.01.2019 - 18:00
- Upraveno znění většiny pravidel
- Pravidla uspořádána po sobě tak, aby jednotlivé tématické celky byly při sobě.

02.09.2018 - 18:00
- Upraveno pravidlo sekce Nabízím / Vyměním a hledám, nově je povoleno mít inzerát 14 dní, místo původních 7 dní.

28.04.2018 - 7:00
- Nové pravidlo 20. (o hide v Návrzích pro server a na akce)
- Pravidlo 20. přečíslováno na pravidlo 21.


[ ! ] Hlavní administrátor webu si vyhrazuje právo k manipulaci s Vaším účtem, uzná-li za vhodné!

Užíváním webu automaticky souhlasíte s archivací Vaši IP adresy, v případě vyžádání i s jejím vypsáním ve Vaší stížnosti na administrátora, kde je nezbytnou součástí důkazu, který vás usvědčuje z porušení pravidel herního serveru (dá se obejít posláním do SZ). Vaše IP adresa nemůže být v žádném případě poskytnuta třetím stranám za vašimi zády.

Upravil/a Wery dne 17.09.2019 11:15
» Ztratil jsi nějaký majetek? Chceš podat stížnost? Nebo tě někdo podvedl? ~ ZDE ~ můžeš založit téma, ale předem se ujisti že je to oprávněné! «

»Chceš se dozvědět něco o mně? ~ ZDE ~ to najdeš. «

» Potřebuješ mě nějak kontaktovat? Napiš mi ~ Soukromou Zprávu ~. Odepíšu hned jak zde budu, stačí poslat jednu zprávu! «

» Chceš si zažádat o změnu nicku? ~ ZDE ~ si můžeš zažádat. «


ATomas je v ohrožení!
 
Přejít na fórum:
Navigace
Navigace
Kontakt
help@superparba.eu
Uživatelé online
Host, Host, killer986, Dzavori, Host, Host, Host
Poslední články
SuperNews 08/2019
SuperNews 07/2019
SuperNews 06/2019
SuperNews 05/2019
SuperNews 04/2019
Anketa
Léto končí, kam půjdete v září?
Na střední/vysokou školu / 45%
Na střední/vysokou školu
Do práce / 19%
Do práce
Nebudu dělat nic / 3%
Nebudu dělat nic
Budu pařit na SP / 10%
Budu pařit na SP
Do toho nikomu nic není / 22%
Do toho nikomu nic není
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Ondrah98
20.09.2019 22:51
Argumenty k čemu? K vizitce nebo k návrhu?

Eddo
20.09.2019 22:48
Napísal som asi, nevieš čítať a neodpovedal si mi na otázku. Ťažké čo. Smile

Ondrah98
20.09.2019 22:45
Člověk snad nemusí být učitel, aby nepsal jako **** ne?

Eddo
20.09.2019 22:33
Ondrah ty budeš asi učiteľ. :-D :-D Nejaké iné argumenty ako to, že skoro 19 ročný típek nevie základy? :D :D

MegaBite
20.09.2019 21:25
veru