Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
GTA IV - Film
ImpacT
Tohle je opravdu velmi zábavné. Já, jako vášnivý Movie Maker když tohle vidím, opravdu nepochopím, jak si někdo s tím mohl dát takovou práci.

Jedná se o video, i když je to spíše už film. Trvá přes 88 minut a je to ze hry GTA IV.
Škoda, že jen není česky.

Video zde : http://youtube.com/watch?v=Piu8__SBYlo
Prisoner
Tvl. Po častiach to zhliadnem do konca. Škoda, že tam nieje slovenčina/čeština. Ale vyzerá to perfektne. Škoda, že na SP nie sú podmienky na natáčanie takýchto videí.
patrik77774
no jeto super mohlo bi sa vitvorit neako aj na sp take videjko spon pol hodinove :D
Geroid
asi si to znova nainstaluju :D bomba hra.. ale na ten film me nikdo nedonuti divat :D Sak ja necumim ani na normal filmy :DD
ImpacT
Jako tak je to film ze hry žeo :-).. Ale i tak ta piplačka a ta snaha o to to je fakt něco.
Zrušený účet
Pekné video Smile a GTA 4 dobrá hra
thomas23
Paráda, škoda že to není v cz to by jsem klidně shlédnul celé Smile
Flex
v gta 4 bych taky nějak rád točil ale nevim jak docílí toho herního prostředí, v kterém natáčí...jestli to ma neco spolecnyho se social klubem nebo tak..páč točit to v singleplayeru nejde a přijde mi že i oni k tomu musej mít nějaky ovládaní..jako přidávání postav, animace..auta počasí atd..má někdo zkušenosti? točit umim což vám potvrdí každej koho se zeptáte
Zrušený účet
23 minut to už kukám..Anglictine rozumiem perfektne..filmik je fajnovy...
Haver
Pozrel som to celé a je to super... Dík, že si to sem dal Smile
ZoomiceQ
Tý brdo pěkný
ImpacT
Není zač :-)
err0rk0
Jo, tak tohle je kvalitní! Pěkný!
_Gucci_
Je to dobré...
VTEC
o vikendu skouknu..
ImpacT
Jo no :-).. Morda prostě..
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 25