Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Humenne
Czech_
img.tpx.cz/uploads/IMG_20200610_171923.png


Citace
Humenne patří aktuálně k nežádoucím hráčům na SP. Proč mu byl zakázán přístup na server? Souhlasí se svým banem? Jaký má názor na AT? To vše se dozvíte v dnešním rozhovoru.


Ahoj,
vítám tě u rozhovoru. Na začátek bych se tě chtěl zeptat, jaké okolnosti vedly k tvému permanentnímu zabanování?
Ahoj, tiež ta zdravím, viedlo k tomu neustálé porušovanie pravidiel naposledy cheating.


Takže si víckrát porušil pravidla. Co jsi tedy všechno prováděl, že musel přijít až tak vysoký trest?
No takže mal som 2x ban za nitro, ktoré som aj priznal a 1x ban to je posledný za aimbot, ktory som ani nemal.


img.tpx.cz/uploads/IMG_20200610_173554.png


Takže pochybuješ o správnosti posledního banu?
Samozrejme.


Byly podle tebe důkazy dostatečné? Případně co zpochybňuješ v daných důkazech.
No takže admin tam uviedol 2 videa. V prvom videu bola nahrávka 2 dní pred mojim banon, kde sa mi nedarilo pravda, nie každý deň sa človeku darí a ako ďalšie video uviedol video, kde typek takmer ani nehral a nechal sa zabíjať a admin mi k banu uviedol až 1 čas z 4min. videá..


Myslíš si tedy, že si tě tzv. vyhlídli, aby tě dostali do BL?
To si nejak nemyslím, ale dla mňa ide o unahleny ban zo strany AT.


Je těch unáhlených banů na SP více? Nebo je to spíše ojedinělá záležitost.
Co sa týka u mňa je to prvý prípad, ale celkovo co sa týka SP, admini by si mali začať dávať bacha co robia, už to moc až prehnane hrotia.


Proč si bany více nepromýšlejí?
Podľa mňa sa slepo naháňajú za statami a kvôli tomu banuju a trestaju za každú máličko.


Když se vrátíme k tvému poslednímu banu. Myslíš si, že mají důvod ti věřit, že jsi čistý i vzhledem k tomu, že jsi měl 2x prokázaný cheating?
Tak to ci mi veria alebo nie je samozrejme ich vec, moc ludi na servery neverí, že som čistý ci už na gr alebo gw, kde niekto tvrdí že mám AB a na gr vraj handling.


Proč si to hráči myslí? Dáváš jim k tomu nějaké podměty?
Ide o to ze ak 1x dostaneš ban za cheating, tak už si u hráčov cheater stále.. Dosť hráčov mi to aj pri menších konfliktoch vyhadzovali na oči.


Takže se dá říct, že jsou vůči tobě zaujatí? Hledali tedy každé maličkosti, jak tě pošpinit?
Dá sa to tak povedať.


Co tedy plánuješ dál? Bude nějaký návrat?
Zatiaľ nič moc neplánujem. Poslal som tu žiadosť hl. adminovi fifovi, ktorý už pár takých situácii ma za sebou, ale bohužiaľ moju spravu ignoroval.


Hraješ teď někde jinde? nebo si dáváš odpočinek od GTA.
Momentálne nehrám nejak aktívne nikde. Sem tam skočím niekam na server na dm na 10 minút a potom vypínam PC.


Mají i na jiných serverech pocit, že cheatuješ?
Tak sú určitý hráči, ktory sú slabší a spochybňujú to, ze hráš bez cheatingu, ale to bolo aj na SP.


Měla by se tedy SP nějak zásadně změnit? popřípadě v čem.
Tak hlavne správanie hráčov by sa malo zmeniť, ale to už je nejak v passe... hlavne ten AT by si mal uvedomiť, ze práve hráči tvoria samotný server a ak všetkých vybanuju, tak tam budu hrať maximálne oni.


img.tpx.cz/uploads/IMG_20200610_173614.png


Je správné řešení, že zakázali nahlížet do sekce ŽÁDOSTI O UB / STÍŽNOSTI NA AT ?
Dla mňa to bola zásadná chyba. Mnohokrát názor adminov prehodnotili samotni hráči, ktori ich kritizovali a teraz ak ma admin pochyby, jednoducho lockne príspevok a tým to padlo.


Rozhodují hoši ze SB v některých případech lépe než samotné AT? Není to spíše tak, že chtějí více škodit než radit, a kvůli tomu se zakázal přístup do této sekce?
Podľa mňa borci v Sb v 80% majú pravdu a AT tento update webu len zahral do kariet, samozrejme sa nebavíme o celom AT, ale o tých co nevedia, co so sebou.


Chtěl bys pozdravit nějaké konkrétní hochy ze SB?
Zdravím Shootta, Reinza, Packu, Destinyho a Rockera.


Dobře tedy, děkuji ti za rozhovor. Nechť se ti daří.
Tiež ďakujem, pekný zvyšok života ❤️


//by Czech

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
RockeR
Čau ahoj zdravim do Humeneho Hi Presne jak psal Gečko, to že je nový web, AT a některým hráčům hraje do karet. Většinou když se v SB řešily tyto situace ohledně banů, tak si troufnu říct, že ve více než 50% případů to pomohlo ke správnému řešení žádosti. Někteří členové AT dělají unáhlené a zbytečně zbrklé úsudky, většinou bez přímých a výrazných důkazů (viz. reinz ban na tank na 2sec videuJsi dobrý!). Jinak do rozhovoru bych možná zapojil trochu více barev, jinak se mi líbí tvůj styl, jen tak dál Smile
Hendy
Ahoj,

otázky si vybral dobré, takže to cením. Výber hráča je taktiež veľmi dobrý, šlo k nemu vymyslieť nejakú tému. Odpovede sú troška odfláknuté zo strany Humenneho a našiel som aj pár gramatických chýb, niekde chýba diakritika, avšak na tom až tak nezáleží. Hlavné je, že sa to dá čítať a celkové spracovanie rozhovoru je vynikajúce. Tie nadpisy tiež nebol zlý nápad.

Len tak ďalej.
checkm8
Zdravím tě géčko, pěkně si to vypsal, to, že se zamezil přístup do žádostí o UB jen potvrzuje, že adminům vadí narážky na jejich nespravedlivé banování. Škoda že hráčí co cheatům vcelku rozumí se do AT nehrnou a nebo se tam nedostanou kvůli podmínkám, přes které se dostanou jen ,,statkáři'' jak já jim říkám. Ať se ti daří, na mesendžru jsme ve spojení Pláču

Jinak styl i grafika rozhovoru je fajn, snad se brzy dočkáme dalšího čtení.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
KittyKat
Podla mna rozhovor super, no hrac je trapny.

Hraci by sa mali uvedomit? Plac, ze ti ludia hadzu na oci cheating?
Ved si cheater, jasne, ze ti to hadzu na oci.

O mne to vela ludi nevie, tiez som mala ban za cheaty - ale nejdem plakat, ked mi to niekto hodi na oci, lebo som urobila chybu a tak musim znasat nasledky aj vo forme ''pripomienok''.

Ak ti pripomienky vadia, mal si rozmyslat predtym, ako si zacal svoju cheatersku karieru :D

Tvoj narcizmus komentovat ani nebudem. Jedina vec v ktorej s tebou suhlasim je ten nestastny zakaz nahliadania do topikov, ale tak pevne verim, ze to sa raz vyriesi Smile
Loly
Ono je celkom sranda, že odkedy hráči nevidia danú sekciu, tak je v shoutboxe oveľa krajšie. Sám som s tým zo začiatku veľmi nesúhlasil ale ak sa na to pozerám teraz, tak to vôbec nebol zlý krok.

Rozhovor sa mi páči, zapojil si trošku kreativity a originality čo cením. Vyzeralo by to lepšie ak by sa Humenne viac rozpísal ale tak nie vždy je to možné, čo chápem.

Good job, snáď uvidíme ešte nejaké zaujímavé rozhovory
Undefeated420
Rozhovor velmi dobře zpracovaný. Spajk se mohl více rozepsat, ale musím s ním jen souhlasit. Poslední ban je neprávem. Sám jsem ten důkaz viděl, ale bohužel cheaterem budeš pro některý i když nemáš cheaty. Kolikrát hráči obviňují nováčka s pár hodinami za AB. Nechci se zbytečně opakovat, ale všeci víme, že spousta případů ohledně "cheatů" se vyřešila v SB. Adminům se to hodí do krámu, ale to už je jejich věc. Hratelnost je bídná tam, takže se neoplatí ani obcházet. ;)
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20