Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
VIZITKA - filippp [EDIT 15.06.2020]
filippp
text: filippp
grafika: MiKyi

Jmenuju se Filip, je mi 16 let a bydlím ve středočeském kraji, konkrétně ve Vráži, okres Beroun. Je to zhruba 3km od Berouna a asi 35km od Prahy. Studuju SŠ v oboru IT. Ačkoliv studuju obor IT, tak mezi mé asi největší zájmy patří medicína. O medicínu se zajímám velmi dlouho, už asi 4 roky. Doma mám sbírku dvou lékařských slovníku. Mimo medicínu se zajímám o airsoft a celkově o zbraně. Pak je to samozřejmě hraní počítačových her, což mě ovšem po těch několika letech začíná nudit a už s tím pomalu končím. Minimálně co se týče 6-ti hodinového sezení u počítače.

Co se týče superpařby, tak jsem začal hrát oficiálně v roku 2017, nicméně zde hraji od roku 2016. Celou dobu do smazání účtu, smazán asi před půl rokem zhruba, tak jsem měl jméno Debius_. Stupidní jméno, na které jsem přišel, když mi bylo asi 10. Jméno jsem si samozřejmě změnil na filippp. Je to takové neutrální jméno, takže jsem s ním vcelku spokojen. Na superpařbě většinu času jezdím nějaké mise, dělám si body u zaměstnání, levely. Nicméně z největší části chodím na porty, nejvíce na racy,. ale po updatu, kdy se přidali akcebody tak chodím vesměs na všechno. Na serveru nejsem nijak výraznej, krom toho, že občas napíšu něco do globálního chatu nebo firemního chatu. Dva dny zpátky jsem se přidal do gangu Made in Japan, takže jsem začal jezdit i dofky, tj. dodávky, takže to jest též moje aktivita na serveru. Jinak na serveru možná nejsem moc známej, jelikož jsem sólista. Momentálně jsem členem firmy Dealer Company se zaměstáním, logicky, dealer. Myslím si, že to takto na delší dobu zůstane.
Tož to by bylo asi všechno o mě a mé kariéře na superpařbě a můžeme se vyhrnout na nějaké samotné body. Enjoy.


img.tpx.cz/uploads/filipn1.png



Váš nick na serveru: filippp

Odehrané hodiny na serveru: Před smazáním účtu něco kolem 900h.. teď asi 200h

Váš bankovní obnos: 25'000 kreditů - ke dni 15.06.2020

Nasbíráno marihuany: Nasbíráno přes 30kg, nicméně jsem prodal všechno.

Vlastním dům číslo: Bohužel nevlastním, teď akorát nějakej sháním.

Vlastním hotel číslo: 1693 a 2468

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Made in Japan

Můj oblíbený administrátor: Skylake, Darfex, Mine - Z těch, co už mezi námi nejsou tak Elda a Larex.

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: Samozřejmě porty. Mimo portů /kil a /port

Můj nejoblíbenější event serveru: Kdysi jich bylo víc, no teď na serveru vidím převážně racy. Takže to budou určitě racy a akce smrti.

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Teď jsem na to odpovídal víšco. Racy a akce smrti

Mé oblíbené vozidlo: Buffalo, Comet, Cheetah

Má oblíbená práce na serveru: Před smazáním účtu to byl taxikář, cca 30k zk. Teď dealer a řidič kamionu

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu: Vždycky je co vylepšovat.. Za to neodpovídání na dotazy, alespoň mé, dávám 2.




img.tpx.cz/uploads/filipn2.png


Váš nick na webu: To asi vidíš, řekl bych, ale tak.. filippp, jméno mé..

Vloženo komentářů: 0

Vloženo příspěvků ve fóru: 18

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry: Nemohu teď najít, někdy možná dopíšu.

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas: Nevím, nesleduju.

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat: Zvláště některým Smile - https://www.superparba.eu/forum/viewf...rum_id=124





img.tpx.cz/uploads/filipn3.png


Jméno: Filip

Příjmení: Novotný

Datum narození: 24/4/2004

Věk: 16, řekl bych..

Kontakty: Samozřejmě pm ve hře nebo tady na forku sz.. Nicméně krom toho, tak discord - filippp#9714

Kraj: Středočeský kraj

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Těch pravých, kterým mohu věřit tak pár.

Stav: Svobodný

Zaměstnání: Student SŠ

Vzdělání: Studuju SŠ, zatím základní.

Jazyky: Čeština, angličtina, slovenština.. dorozumím se i španělsky a německy

Děti: Nepatřím do dnešní generace dětí.. Zatím nemám Smile

Kde bydlím: V domě

S kým bydlím: S rodiči

Sexuální orientace: Heterosexuál

Poznámka: Chce se mi spát, hh.



img.tpx.cz/uploads/filipn4.png



Typologie osobnosti: Řekl bych, že podle mého chování je zřejmé, že cholerik..

Pohled na svět: Optimista

Otevřenost: Introvert

Moje povaha: Velmi líná. Přátelská, ale zároveň se dokážu lehce nasrat, takže podle toho taky odpovídá mé chování.





img.tpx.cz/uploads/filipn5.png



Výška: Neměřím se.. něco mezi 170-180cm

Hmotnost: Nevážím se.. něco kolem 70kg

Postava: Kdysi jsem byl vepř, ale protože mi byla diagnostikovaná vysoká hladina cholesterolu, tak jsem na dietě, takže teď asi v pohodě

Barva očí: Hnědá

Barva vlasů: Černá

Brýle: Nosím na dálku

Na těle mám: Kůži a tuk

Vousy: Oholené

Fotografie: Někdy možná, teď se fotit nebudu, je půlnoc joj..




img.tpx.cz/uploads/filipn6.png



Kouření: Nekouřím, humus..

Alkohol: Pivko si dám tak maximálně..

Sex: hh..

Závislosti: Poslední dobou superpařba, mimo to je to airsoft a medicína..






img.tpx.cz/uploads/filipn7.png



Zájmy: Airsoft, medicína, PC hry..

Sport: Nesportuji, stačí mi 2 hodiny tělocviku po sobě joj..

Literatura: Jediné, co jsem kdy v životě četl je možná tak lékařský slovník, když jsem si četl nějaké pojmy nebo léky..

Hudba: Poslouchám všechno krom metalu. Především hlavně česko-slovesnkej rap

Zvíře: Roční francouzskej buldoček..



img.tpx.cz/uploads/filipn8.png



Moje motto: „Pouze ti, kteří se mnou hladověli a stáli při mně, když jsem šel přes zlou dobu v určitém okamžiku v životě, budou jíst u mého stolu.“

Moje webová stránka: Nemám..

Životní cíl: Dostudovat SŠ a založit jednou skvělou rodinu se skvělou partnerkou.. Dále chci pracovat u ZZS.. Ať už jako řidič nebo jako zdravotnický záchránář..

Co nesnáším: Namyšlený lidi a hypebeast lidi - hlavně u 14 y.o.

Co miluji: Moje přítelkyně jazyk

Oblíbená muzika: Poslouchám všechno krom metalu, ale preferuji česko-slovenskej rap..

Oblíbené jídlo: Segedín, Guláš.. Pak klasiky jako kebab, pizza, aj.

Oblíbené pití: Voda

Oblíbený film: Nekoukám na filmy, ale spíš seriály.. Například Narcos, Chicago Med nebo Chicago PD

Oblíbená kniha: Velký lékařský slovník

Oblíbené oblečení: Nosím všechno, co mi vleze pod ruku..

Oblíbená barva: Šedá

Upravil filippp dňa 15.06.2020 13:58
Anonym
LitBoss
_Granko_
Čau ultra Mega bomba vizitka, frajer ve hře a super datum narození, nevěřil jsem že najdu někoho se stejným datumem jak já, hodně štěstí záchranáři Smile
filippp

Díky Smile

Čau ultra Mega bomba vizitka, frajer ve hře a super datum narození, nevěřil jsem že najdu někoho se stejným datumem jak já, hodně štěstí záchranáři Smile


Díky moc Smile Též bych nečekal, že najdu někoho, kdo má stejný datum narození :D Tož ale stane se.
Snad nám ty dofky v gangu půjdou tak, jako do teď :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18