Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka Simino
Mordis
Perfektní, bezproblémový, milý hráč překypující humorem Smile
Dá se s tebou normálně psát, nejlepší prášky máš! :D
Jsi můj příjem RP bodíků :D
Vizitoš super, nejvíc mě pobavily zájmy "běhání za holkama" :D
Kdybych si tě nezavolal přes /telefon, neviděl bych tě nikde jinde než na /lv :D
-Mordis
Simino
Citace
Rosta napsal:

Vizitka pekna, fajn a v pohode hrac Smile
Taky navstevnik kasina :D At se dari. Smile

Děkuji za názor no bohužel dlouhodobý gembler Sad pár milionů už tam padlo ale jsou to jen $$$ jěště jednou děkuji za názor Smile
Vizitka
Klik
Simino
Citace
Hadej napsal:

Perfektní, bezproblémový, milý hráč překypující humorem Smile
Dá se s tebou normálně psát, nejlepší prášky máš! :D
Jsi můj příjem RP bodíků :D
Vizitoš super, nejvíc mě pobavily zájmy "běhání za holkama" :D
Kdybych si tě nezavolal přes /telefon, neviděl bych tě nikde jinde než na /lv :D
-Mordis


Bohužel vše jednou končí a něco začíná prášky už mi došli bohužel jinak díky za tvůj názor
Vizitka
Klik
Simino
Citace
Simona napsal:

Vizitka pekná, čitatelná. Super hráč, Pusa láska :D Nech sa Ti darí na SP aj v reale. Smile

Děkuji :3 za tvů názor taky jsi super hráčka jazyk :*
Vizitka
Klik
DoMiNo
tak ty jsi ze sokolova jo? :D neznáš se osobně s frantou? :D (Franta95) Ten je taky ze sokolova :D Každopádně to máme k sobě kousek :-D Jako hráče tě neznám :D Vizitka je pěkná :D
Simino
Je super že mě neznáš :D snad brzy poznáš s Frantou s tím jsme plánovali že by jsme se mohli někde potkat :D
Vizitka
Klik
Simino
Se všemi se nerad loučím byly jste, jste a vždy budete má druhá rodina nikdy na vás nezapomenu mám vás moc rád a přeji vám mnoho úspěchů jak v sp životě tak hlavně v REÁLNÉM děkuji moc všem Šimi img.tpx.cz/uploads/dekovacka01.png
Vizitka
Klik
Neophyte
Čauky kidíku :D Super vizitka, super hráč všechno super :D Ale bylo by na čase uvědomit si.... Že WerymeX je moje Dám ti pusu
Ale dobře, pokud chceš bojovat tak můžeme dát souboj v cvrnkání kuliček na oběžnou dráhu...
:D :D
Nemáš šanci ;) *COOOOL* Doufám, že na SP ještě nějaký pátek vydržíš a pokud ne... tvé $ připadnou mi :D :D
r3pl1kat0r
Silná slova loude :D , ale měl by jsi vědět že Simino končí takže už tu nějaký ten pátek nebude jazyk. A uděláme to následovně $ jdou mě :D. Jinak moc pěkná vizitka Šimi.
MaTy
Vizitku jsem ti komentoval, ale nedalo mi to znovu ti sem hodit komentík.
Jako hráče jsem tě poznal víc a jsem rád, že jsem tě poznal. Přes ten konec na SP budu rád když někdy popíšeme na Skype, nebo navštívíš SP jednou za čas Smile Smile.
Jsi skvělý hráč Smile. Nezapomenu ani já na tebe kámoško Pusa :D.
Díky za označení v druhé rodině Smile snad jsem tvůj mladší bráška :D.
Vizitka je stále dobrá Smile. Už mi nic nezbývá, než ti popřát hodně štěstí v reálném životě a snad se někdy potkáme na SP a možná někdy v reálu :D :D.
Měj se šimi Smile.

There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Simino
Kluci děkuji vám všem budete mi chybět Sad budu se snažit občas přijít ale nedávám tomu zelenou držím vám moc palce aby jste měli štěstí na sp ale hlavně nezapomeňte na to nejdůležitější a to je ŽÁT REÁLNÝ ŽIVOT jazyk hodně štěstí jazyk
Vizitka
Klik
Rosta
škoda tě kámo, tak hlavně ať se ti daří a díky za vše Smile
Simino
Citace
Rosta napsal:

škoda tě kámo, tak hlavně ať se ti daří a díky za vše Smile


Já díky byl to super rok :D
Vizitka
Klik
Lucian
Mě se ta vizitka desingově celkem líbí protože to není přeplácaný barvama. Ze serveru tě znám spíše od vidění, jednou jsme si i psali a z mého pohledu jsi v pohodě takže ať se daří Smile
Simino
že bych se za vámi příšel zase jednou podívat ? Smile
Vizitka
Klik
Ticka
Simino pekná vizitka je ťa škoda vždy stebou bola sranda.A určite sa niekedy prídi pozrieť xd

A Vizitka je celkom pekná.Ale moc nového som sa už nedozvedel xd
Groot
Citace
Simino napsal:

Se všemi se nerad loučím byly jste, jste a vždy budete má druhá rodina nikdy na vás nezapomenu mám vás moc rád a přeji vám mnoho úspěchů jak v sp životě tak hlavně v REÁLNÉM děkuji moc všem Šimi img.tpx.cz/uploads/dekovacka01.png

Týý vole ! Já tam jsem :D
Lucian
Projíždím vizitky a našla jsem tu tvojí na kterou už jsem teda dříve koukala, ale už si to ani nepamatuju :D zjistila jsem to podle komentáře, co jsem ti sem psala :D ...No čumim že je tu další Sokolovák nebo respektive Karlovarskej kraj :D to je super Smile a podle fotky koukám že hraješ na kytaru, pecka, jen tak dál Smile
Simino
Ach jo uteklo to ale vzpomínky zůstávají
Vizitka
Klik
TripS
Zdarova kluku, zname se dost ale dost dlouho a teprv teď sem zjistil že seš taky z Plzně čumím. Hráčka na pohodičku trochu ušak ale jinak poslouchaš to je hlavní ! king
Hlavně 16tiho rozbijem celou Plzeň !! Uživej života Ušačku Hi
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15