Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka Simino
Simino
Známe se dost to ano plzen je ale mala a teď zavřena budem ji muset zbourat až dyl :D
Max_Max
Ahoj
Vizitka je pěkná a jelikož se známe už hodně dlouho taky když jsem si dělal svoji vizitku tak jsem bral inspiraci od tvé vizitky. Vizitka je moc pěkná.
Diana
Asi najlepší hráč na SP, najviac sa bavíme a pomáhame si, mám ťa rád bráško. Vizitka topová. Pusa
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
R34
Serus Simik , si veľmi v pohode hráč , kľudný , vizitka perfektná neni čo viac dodať :D
RuliiKkO
Ahoj mistře,

Starý pardál toto, jsem rád že tě tu zase máme Smile Takových hráčů jako ty je vážně málo, výtečný hráč a ještě lepší člověk. Díky za označení v oblibených adminech, cením. Peckaaaa
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Simino
Citácia
RuliiKkO napsal:

Ahoj mistře,

Starý pardál toto, jsem rád že tě tu zase máme Smile Takových hráčů jako ty je vážně málo, výtečný hráč a ještě lepší člověk. Díky za označení v oblibených adminech, cením. Peckaaaa

Tak tento komentář mě zahrál u srdíčka dekuji moc za kladné ohodnocení Smile jsem rad ze to tak citis
A ty jsi byl pro mě vždy v top pozici i když jsi nebyl AŤ králi :D jen Škoda hrbecka ze už nechodí :D jako za starých času Smile ještě jednou moc dekuji

Sloučené 18.04.2023 10:56:
Nejnovější aktualizace po ComeBecku !!! ❤️😊
Upravil Simino dňa 18.04.2023 10:56
Vizitka
Klik
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17